Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:54:13
EUR 34.8238 14:54:13
USD 32.3379 14:54:13
ALTIN ONS $2301.8900 14:54:13

Konu: bnx usdt

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

bir parça bnx alıyorum.
25 stoplu.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Pisagorlupus ()

Allah razı olsun kardeşim 35.5 de çıktım dayanamadım ?

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

33ü gördük sevgili dostum bnxte 35 te görecegiz umarım. bol şans

Pisagorlupus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

alt postta sizlere aldırdıgım ya da alım yaptım dediğim bnx usdt 27 dolar da almıştık. an itibari ile 32.2 oldu. 32 kırıldıgı taktirde 35 fomo olustugu taktirde 40 olacaktır. degerlendirenlere tebrikler.

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Dostum aldiginiz yere stoplayin ve beklemeye devam edin lutfen

Pisagorlupus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pisagorlupus ()

Günaydın hocam sizinle bnx almıştım biraz yükselmiş 35 i bekleyelimmi satış için

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

siz de haklısınız emel hanım doğru söylüyorsunuz

emel_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

işler o şekilde yürüyor dostum. korkuya mahal yok

Bakayn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

binance deki nakit TLM de bağlı kaldı
Bu tarz coinler orada olduğu için alamıyorum
Bu arada TLM durumu nedir bakabilir misiniz ?
2.10 dan almıştım tl ile

0BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

binance Tr de yoktu:)

ANK82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANK82 ()

Nolur kusura bakmayın ben bugun siteye pek giremiyorum
Ayrıca değerlendiremedim
Çok üzüldüm

0BeğenmedimŞikayet

Bakayn ()

Bugun binance kurdum burda söylenilen cinlerin geneli olmuyor btc turkte. Para göndermeye çalıştım kimlik bilgileri isteyince bi tirsttim :) oyle mi oluyor

0BeğenmedimŞikayet

emel_1 ()

Öyle deme hocam like de bir tepki ama 3 like bitiveriyor , sonra yazmak zor geliyor dışarda oluyorsun 2 arada 1 derede bakıyorsun falan bence like sayısı en az 10 olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

ben trbinance ve gate kullanıyorum.

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Yok zaten hepi topu 50 tane jeton var

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

tesekkurler

Biricik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Biricik ()

Emeğinize sağlık

-1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

bocin ne yav :)

_Ottoman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

ben btc türk kullanmıyorum. malesef orada ne oldugunu da bilmiyorum. waves var mı orada?

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

:D İllaki bi tepki vermeleriz lazım yav olsa niye vermeyim bocinle almıyorum ya bedava :)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Selam güzel insan.
Biraz da yöresel çalışmalar bekliyoruz :) btc turk :d

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

anladım dostum. şanssızlık

Adanalıyık için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

like değil tepki veren de yok dostum. sen de herkesi likelayıp bana gelince bitti diyorsun osman paşa. arabaları sana göndermeyecegim :D

_Ottoman için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

değerlendiren oldugunu sanmıyorum. bu forumda takip etmeyi baska sosyal medyalar ile aynı sanıyorlar sanırım. sadece izliyorlar. tesekkür ederim.

emel_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adanalıyık ()

Ayhan bey ben almak istedim fakat btc den işlem yaptığım için bnx malesef yok ? sizin tüm paylaşımlarınızı yakından takip ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

Çok laykladığımız için hakkımız bitiyo aklında olsun bana grafik attığında layklamazsam mecburiyettendir :)

0BeğenmedimŞikayet

emel_1 ()

Emeğine sağlık @Ayhnkpln hocam değerlendirenlere ve sana bereketli olsun inşallah.

5BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

arkadaşlar alt posttaki bnx usdt grafigini bir Allahın kulu begenmemiş. vereli 3 saat oldu yüzde 10 bırakıp 30 dolar oldu. illaki bilinen herkesin aldıgı fomo yapan coinleri mi söyleyecegiz size? emek verdiğime üzülmek istemiyorum. degerlendiren varsa da bereketli olsun ve takip edenlere de helal olsun. 35 dolarda satacagım.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

rica ederim dostum

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Tşkler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

3,80 4,10 4,45 hedefleri. 3,11 sto. biraz düzeltme normaldir.

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum