Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0786 12:14:33
EUR 34.8179 12:14:33
USD 32.2566 12:14:33
ALTIN ONS $2346.9700 12:14:33

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
RSİ ve düşen trend direncine çok yakın. Olması gereken yerden FİB 0.382 den döner gibi yaptı. Çok sıkı takip edilmesi gereken bir grafiktir. 4.43 e kadar bir hareket görebiliriz direnci kırarsa. Buda btc de 40k ya kadar bir düzeltme hareketi sergileyebilir.

Hem oluşan negatif uyumsuzlukları düzeltmek hemde kar alarak güç toplamak adına Şahsi fikrim düzeltme sonrası 50 k ya doğru bir hareket yapacağı.

Ben hala alım yapmadım. Elimde sadece MAN var. 50100 yukarı kırarsa alım yapacağım. Veya yeni bir dip hareketi bekleyeceğim. Piyasa yapıcılar hala kararsız gibi gözüküyor. Temkinli olmakta fayda var.

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

1 hafta önce bahsettiğim durum gerçekleşti. Şimdi umalım ki 4.43 üzerinde kapanışlar gelmesin ve buradan red yesin. btc de indikatörler çok dipte olduğu için buralardan kısada olsa bir tepki yükselişi gelir. Yani en azından gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

Sonrasında gelişen durumlarla birlikte tekrardan değerlendiririz. En son attığım grafik ile bu grafiği birleştirip o şekilde bir yol aramakta fayda var.

BTC yükselişine tepki veremeyen alt ürünlerden uzak durun yoksa çok can sıkabilir.

0BeğenmedimŞikayet

yelizz39 ()

Elimde olanı tepeden aldım şimdi az nakit var dip ararım korkudan alamam daha

TheFero için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

10 gündür yoktu. Düşüşün kokusunu aldı gelmiş. Ama 22 yi çok bekler. 38 civarına iğne sonra yola devam inşallah.

TheFero için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

TheFero ()

Arkadaşım 22ler zor gözüküyor. İyi araştırma yap zarar da etme..

Lucifer denen arkadaş buraya da devamke mi :) dolar ı 9a düşüremedin, gözü bitcoin e mi diktin şimdi de ; ) :) XD

yelizz39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yelizz39 ()

Size göre dip orasımi bende az nakit var almak için beklerim yine terse düşmemek için

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Düşüş devam mi alim yapalim diyorum bilemedim bekliyodum bunu kararsiz kaldim alimda

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Beklemek zor geliyor hocam bizlere

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

40433 üzerinde hala pozitifliği korur. Ama artan satıcılı mumlar bana iyi şeyler düşündürmüyor

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Yükselişin Retesti gibi durmuyo mu.. ben sattım öğleden sonra...

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Biraz daha var. 2 3 hafta belki. Simdi bir omuz oluşuyor. ytd

3BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam 4 ay olacak. Her ara yükselişi uçuyoruz sanmamak gerekir. Her düşüşte malda kalıyorsanız bir süre piyasaya mola verin. Tadı tuzu yok uzun zamandır bunu hepimiz biliyoruz.. sabırla izleyip ya yeni bir dip yaptığını göreceğiz ki benim en kötü senaryom 22182 ( iğneler gelebilir aşağı yönlü) ya da 50100 üzerinde kalıcı olmasını bekleyeceğiz. Kalan aralıkta sadece izlemek gerekir

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Üstad yorumla artık şunu noluyo, nedir bu iş.. kaybolup gidiyonuz abi ya.. lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bahsettiğim yolu yarıladı sayılır usd T. D . Oraya gelip tepkisine bakmak lazım yeni grafiği yorumlamak için.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ben alım için hala bekleme modundayım hocam. Yükseliş olacak belli çünkü sürekli aşağıdaki LONGları temizliyorlar. Shortlarıda tepede avlıyorlar. Shorttan vazgeçtikleri an ilk işleri en dipteki longları bile içeri almak olacaktır.. 50100 üzerinde kalıcı olursa trend güçlenir ve yeni zirveye gözünü diker. Oraya ulaşamaz veya kalıcı olamaz gözü yeniden bir dip yapmaya diker. İki yönlü de alıcı olacağım. En dip noktam ise 22182

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ne farkettiniz hocam?

Esaret7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Hocam , btc 'nin gidişatı ile ilgili düşüncelerinizi öğrenebilir miyiz?

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Hocam şimdi 4 s likte bişey farkettim yeni yeni mum açtığında seninde başını ağrıtıyom ya kusura bakma

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Hocsm siz bana daha once hacim dusukken cikislarin ayi sezonunda oldugunu hacim yuksekken olan cikislarinda boga sezonunda oldugunu temel bir bilgi olarak vermistiniz ben bunu yazdim kenara. buna bakarak 37 k dan 45k y gelen bu cikis cogu gunu hacim cok dusuktu buna bakarak bu bi tepki cikisiniydi? suhanki hacim sizce nasil?

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam orta uzun vadede TR kriptoya girer. Vergiler ilk başta ağır olabilecek olsada sonraki düzenlemelerle stabile biner. Yatırımcı açısından faydası olur. Çok takip etmeye gerek yok :)

Yako54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Hocam bugunku meclisteki kripto toplantisinun sonuclari basina yansidimi ben goremedimde internettede yok..

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hoşbulduk hocam selamlar

Yako54 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Hocam hosgeldin.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Evet hocam. Fakat o hareketli ortalamadır. Fiyata göre şekil alır.

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Hocam bu binance de ma çizgilerinde sarı olan çizgi genelde düşüş trendinde hep kırmızı mumlmumların ya Altın daki yada üstüneki fitile dokunuş yapmış yaptığı yerlerde büyük düşüşler olmuş . Şimdi incelersen gözüme çarptı sana danışmak istedim

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Tabiki hocam

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Hocam müsaitsen bişey soracaktım

-2BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Benim kimseye pozizyonumu paylaşma zorunluluğum yok özellikle sana pozisyonlarımı buraya atıp ego kasmama gerek yok sen bu işte daha iyisin

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

63 k dan çıktığımda tersini yapıp aldıysan nasıl zararda değilsin buda akıllarda bir soru işareti. Bu kadar cesur ve dürüstsen karlı birkaç pozisyonunu bizimle paylaş lütfen. Hatta üstüne PNL al beni sustur. Af dileyim senden

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

@Luciferr01 çok şükür iyiym ben de, aynı iş güç, çocuklarla uğraş :)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bizim insanımız öyle hocam dünyadaki diğer yatırımcılar bu modda değiller.. bende nasıl olayım iç güç uğraşıyorum.. siz nasılsınız :)

emek36 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum