Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:54:28
EUR 34.8238 23:54:28
USD 32.3176 23:54:28
ALTIN ONS $2301.7700 23:54:28

Grafiği gönderen: TheNight

⭐⭐TheNight ()
Gram Altın
787 üzerinde kapanış yapan Gram altın da bu seviye altında alış yapmayı planlayanlar kaçıracak, bu kapanışı yapan gram altın belki pazartesi son kez bir fırsat yakalar.

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

dolar ı 4 cent daha yukarı atamaz mıyız :)

TheNight için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

TheNight ()

Şuan dolar 13.87 hedefli, Ons Altın ise 1819 altında sarkma yapıyoruz 1847 hedefli çalışıyor. Tamam öyle olsun:)

Anadolu66_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Anadolu66_ ()

Yok yok Şubat ayı içinde tekrardan konuşuruz. Onsta dolar da şubat ayı içinde aşağı bekliyorum. İzleyelim. Daha konuşmak için çok erken.

0BeğenmedimŞikayet

TheNight ()

Bu şubat ayında düşmeyecek gibi @Anadolu66_ isterseniz görüşmemizi mart ayına erteleyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Amin inşallah hepimiz kazanalım hakkımızda hayırlısı...

Allahın_bir_kulu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Allahın_bir_kulu ()

Çok teşekkür ederim sizinde inşallah.

Mustafaizmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Şanşınız bol kazançzınız bereketli olsun inşallah... Piyasa bu hiç belli olmaz Nasip bakalım sabırla takipteyiz...

0BeğenmedimŞikayet

Allahın_bir_kulu ()

Haftaya yükselir diye düşünüyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Allahın_bir_kulu ()

Biraz şansizim bu aralar :)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafaizmir ()

Bana kızmayın lütfen daha dün gibi hatırlıyorum o ğünü heyecanınızı paniginizi:) Lakin bu işler sabır işi:) Birde ironi amaçlı yazıyorum siz aldıktan sonra haklısınız çok yükselemedi:)

0BeğenmedimŞikayet

Allahın_bir_kulu ()

Bende o zaman alım yapmıştım :) ışık gördüm dedi ışığa gidelim derken o gün bugündür karanlıktayiz :) Neyseki çok uzak bir rakam deil tek tesellim bu

Return_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Gitmez insallah bidaha

DeLyChe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Aslinin geri dönüşü:))

DeLyChe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

Hepimiz için inşallah canım

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

Hepimiz için inşallah canım

0BeğenmedimŞikayet

Allahın_bir_kulu ()

Hayırlısı olsun canım hakkinda.

Buğra_Eylül için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

Engellesin, zaten artık 3_5kisiden başkasını dinlemiyorum, Tesla hocam kiziyo:))

0BeğenmedimŞikayet

Allahın_bir_kulu ()

Kendisini elestirenleri engelliyo hemen. Sayfanın %60 engellidir kesin kendisinde.

Buğra_Eylül için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paramedikal ()

Ben de bu sidik yarışını çözemedim gitti , kendi yorumunuzda kısa vade orta vadede dolar yükselmeyecek demişsiniz sonra dönüp en azından Mart ayına kadar değil yazmışsınız. Mart ayına 1 ay var piyasada 1 ay vade değildir bilirsiniz. Size göre uzunu ve kısası ile vade anlayışı nedir ? Arkadaş tahmin yazmış eleştirmiş ama karşı tahminden geri durmamışsınız. Nedir bu en usta benim telaşı ? Bırakın bu işleri yahu yapan yapsın o yorumu alan alsın satan satsın siz işinize bakın. Hanginizin tekniği Aralık 2021 i ölçtü , biçti ? Bu ülkede artık dolar kuru dediğiniz şey birilerinin iki dudağının arasında Nas der çıkar Fas der iner bu yaştan sonra dudak okumayı mı öğrenelim ne yapalım?

0BeğenmedimŞikayet

TheNight ()

Sahip olduğunuz ya da ilgilendiğiniz teknik analizi gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum. Bunu sadece size değil, burada yorum yapan diğer tüm arkadaşlara diyorum..
@Anadolu66_

0BeğenmedimŞikayet

Buğra_Eylül ()

Bir like de benden, çok güzel tespit

0BeğenmedimŞikayet

TheNight ()

Benim net konuşmamın sebebi sahip olduğum teknik analiz bilgisinden ileri gelir.. Bu işte yanılmayan yoktur. Benim başarı oranı dediğim gibi profilimdeki kayıtlarda..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum