Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0859 03:57:58
EUR 35.0089 03:57:58
USD 32.2159 03:57:58
ALTIN ONS $2428.5900 03:57:58

Konu: usd/tl

[grafik d=324532_GR2022az0035.png][/grafik]
SİMDİLİK BU BURDA DURSUN

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gudul ()

Basganım fikirlerin benim için önemli Fed in faiz artırımında agresiflik bekliyor musun yoksa beklenti dahilinde mi hareket eder... Teşekkür ederim

REST_IN_PEACEE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

umides ()

şükür bende iyiyim bayadır yazmayınca bir selam vereyim dedim, kolay gelsin...

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

yogunum bayadır cok bakamıyorum . sen nasılsın

umides için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umides ()

Murat hocam nasılsın, görünmüyorsun bayadir.

1BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

mumkundur. euro takıp edın derım.

Eryaman42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

kim demis :)))

0BeğenmedimŞikayet

Mennan_usta ()

Olmaz, gelmez denen hiç bir rakam yoktur kardeşim
Bizler tahminciyiz
Tabiki kendimizdende bir şeyler katmaya gayret ediyoruz bu tahminleri yaparken!

0BeğenmedimŞikayet

Fatihcoskun41 ()

Banada inandırıcı gelmiyor abi tek haneli kur tarih oldu gibi artık bunlara alısacagiz gibi 25 30 lara gitmemesi uğraşacaklar gibi ileri zamanlarda

salih2837 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihcoskun41 ()

Katılıyorum size hocam ama bence bi tarafa patlar eninde sonunda

ozguroza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozguroza ()

Benim fikrim 1000 puan faiz arttırımı yapmazlar bu kadar ekenomiyi faiz düşürmek için diyeceğim ama düşenmek istense 2003 deki gibi 1 gece yasası ile düşürülürdü piyasa da bu kadar tepki vermezdi ya neyse. Bu kadar KKMH ye rağmen daha 13,27 desteğinin bile Altın a inmeyen bir kur var 1 aydır dar bantta 13,62 ile 13,27 arası gel git yapan ve sanki buralarda gezecek gibi gözüken bir kur var. Fed kararlarının çok fazla etki yapacağını da düşünmüyorum. Ons için tamam fed kararları önemli. Oldu ki imkansız ama istisnai olarak enflasyon üzerinde yada yakınında 1500 yada 2000 puanlık bir faiz artırımı olur ise belki o zaman 9, xx ler görülebilir.

Fatihcoskun41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

her turlu hesap yapıyoruz kardeşim faizi basabilecekleri tarih fedin basacagı tarih faizlerin miktarı tek haneli rakamlar bende gelmiyor hiç bi türlü gerisi nasip kısmet

1BeğenmedimŞikayet

Fatihcoskun41 ()

:) seviyoruz sizi hocam hayırlı geceler olsun

Gobretti için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihcoskun41 ()

:DD Hocam profil fotoğrafınız uzaktan efsane komik ya

0BeğenmedimŞikayet

DarkDragon ()

15 dk önce bir sitede 12.97 ye iğne atmış

1BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

1 ytd koymadım 2 dolar ın dusmesı kotuyse yukselmesıne neden uzuluyor uretıcı 3 burası babanın bostan tarlası degıl senden ıcazet alıcak degıl kımse. cok meraklıysan yetkılı görunmeye gıdersın kendıne bır sıte yada forum kurarsın orda ıstedıgın paylasımı yaparsın. sımdı sagdan ufak ufak uza bakıyım.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihcoskun41 ()

Banada öyle geliyor abi ama 1000 baz ve üstü faiz artislarinda belki 9 lar yanabilir

1BeğenmedimŞikayet

salih2837 ()

hayal bile değil utopya kardeşim
10.25 ust bandın yırtıldıgı yer beton dökmüşler alta gitme şansı yok!
9.99 gorse söz verdim uyeliğimi iptal edecegim burada

0BeğenmedimŞikayet

Fatihcoskun41 ()

12 85 Altın da 8 ler potaya girer demiş 2 hafta önce bakalım hayırlısı olsun ama öyle olursa çok kötü olur 15 16 17 18 lerden döviz alanlara sıkıntı çıkarır ama 2023 te sorulur hesabı onlarca

2BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiHarfli ()

Malın mülkün hepsi yalan
Uyan artık bu rüyadan
Nerde göster murat alan
Uyan artık bu rüyadan
Ağa paşa zengin varoş
Makam mevki hepsi bom boş
Bu dünyada olma sarhoş
Uyan artık bu rüyadan

0BeğenmedimŞikayet

REST_IN_PEACEE ()

demınde dedımya 10 dakıkada usd 6 tl dustu bu memlekette mart derım subatta olur yada cok sonra olur bılemem olsunda vaktı cok onemlı degıl benım ıcın.

altınlogo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınlogo ()

ben de Beklentinin gerçekleşeceği Tarihi merâk ettim.

form'da yazmıyor, tahminen de olsa.
Mart15'ine kadar, diyebilir miyiz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum