Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0771 11:20:48
EUR 34.7882 11:20:48
USD 32.2749 11:20:48
ALTIN ONS $2320.2400 11:20:48

Grafiği gönderen: super_conqueror

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Gücenmem. Eleştiriye de açıgım. Ama suçlayıcı ifadeler hoş degil. Grafikler Biz'e yol gösterir. Ama işte dogru grafigi çizebilmek Kimse için kolay degil. Burada önemli olan stretejidir. Düşüş hattında düşüş tarafında ol. Yukseliş hattında yükseliş tarafında ol. Direnç kırılmış gibi. Biz'de dirence kadar alınır ama direnç aşılmadan yükseliş başlamaz dedik. Zaten bunu Herkes bilir. Ama İnsanlar terste kalnınca sinirler bozuluyor. Ben'im her düşüş veya yükseliş bir tecrubedir. İnan buradan da bazı dersler çıkaracagım Kendi adıma.

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Hocam sakın ola gucenmeyin. Grafik çizdiğini sananlar dan değilsiniz. Onemsendiginiz için size bakıp pozisyon alıyorlardır. Sonra da gelmediği zaman kizginlik oluşuyor. Sanırım sorun burada. Son kararları kendilerine ait olduğu unutuyorlar.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

selamlar, takipteyim okuyorum tüm yorumlarını sevdiklerimin. Notlarımı alıyorum. ETH cepte . 1-2 pump coin için bir ışık yakmanızı bekliyorum.

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Benden cok geziyorsun vallahi:)
Yolun acık olsun, coinin pump dolsun

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Orası da öyle kapanış için birşey diyemem. Bugün pek takipte edemiycem şehir dışındayım stoplu devam edip aralar da bakıcam artık..

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Genelde pazartesi düşüş oluyo hocam btc de doğru tespit:) bugün nekadar yükselirse satıp gece yarın alttan alınabilir

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

btc cekilecekse zaten hafta kapanışını yapıp içeri alır milleti sonra cekilir:)

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

En sevdiğim rakam 17 dir:) o da kabulümüzdür. Sen şu btc yi tut gece yarısına kadar 0.17 yi görürüm diye ümit ediyorum gerisi nasip kısmet..

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

0.17 yi aşması lazım önce bir.
Ama spot alım yani beklenebilir...

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Kurtarılır üstüne de çay içilir ama ben bu kadar dipten yakalamışken 1 x yapsın yani şöyle 18 19lara bi kahve içerdim:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Rakamlar sağdaki tabloda

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Selam abla
0.1544 kurtarır mı?

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam lütfen mana için yorum rica etsem 3.04 den beri alıyım diyorum düşerse diye giremiyorum ama almak istiyorum stop alım yeri kaç olabilir girilirmi rica etsem:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yazdığım konu gayet açık ve net. Boşverin

baran6576 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yükseliş senaryolarınıda paylaştık. Belki görülmemiş yada dikkat çekmemiş olabilir. Dip bitti diyebiyoruz. En azından Ben öyle düşünmüyorum. Bu şekilde tepkiler olmayacagını söylemedik ki.

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Doğu selam yazışmanın arasına daldım ama bi tlm ye baksana kaçta göndereyim. Benim aklımda ki rakamın üstünde olursa sevinirim:)

0BeğenmedimŞikayet

Paratakip1 ()

Buralar pahalı geliyo millet ucuz diye alıyo

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yazdıklarımdan gayet iyi anladın

2BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Allah var zararkes yazdığınız görmedim. Ama hep dusecek modundasiniz. Belkide o etkiledi insanları.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Hocana da aynısını sorar mısın?
Almayın daha da dipleyecek buralar son cıkıs fırsatı dediğinde?

Down alıp da her zaman ki gibi günü gününü tutmayan yorumlarıyla simdi deretest de mala girebilirsiniz dediğinde de sordun mu?

4BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Kim'e zararkes yaptırdık. Ne saçmalıyorsun?

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Eth icin yazdım ustad

4BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Allternatif 2 takip ettigim grafigi izliyorum.Halen bir boga piyasasının başladıgını düşünmüyorum.Ben'ce dip henüz görülmedi.Bu tepki belki 43-44k e kadar çıkabilir.Ama FED yada Ukrayna gelişemsi bitcoin i aşagı çekebilir.O yüzden hala temkinle bekliyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum