Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0866 14:15:36
EUR 35.0138 14:15:36
USD 32.2005 14:15:36
ALTIN ONS $2434.2750 14:15:36

Konu: Döviz Mevduatlarının Oranı

50mg ()
Dolar

Tarihi zirvesi olan %62 den %45 e kadar gerilemesini bekliyorum.175 milyar dolar a kadar düşeceğini öngörüyorum yerleşiklerin döviz rezervlerinin.Siyasi olumsuz bir durum olmazsa 4 sene en az buralarda takılacak bu dolar tl.Siz dolarınızı bekleyin, sakın satmayın.

Yorumlar (75)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Guzel espri olmus

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Vatandaşa yatırım yok, yatırımlar hep sndık adına. Bunu anladığımız gün her şey değişecek de bir anlayabilsek.

Talih_48 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Şuan dolar da olan gerçek manada 1 tane üstad yok bu sitede. Sizi gazlayanlar bile şuan dolarda değil. Örnek bayburtlu. Hep sormak istemiştim sen neden başını eğdin aşağı arkadaşım? Fıtık mı var? Sevimli olmak için mi?

Erkan0789 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Sabancı74 ()

Şimdi biraz da sizi eleştirelim maaşallah sizinde bütün düşüş yönünde görüşü olanlara bir cevabınız var okuyup cevap veremeden duramıyorsunuz sanırım

Lord_of_the_Moneys için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Talih_48 ()

Bugün yuvam hesabı açıklandı yurtdışı getiren extra daha faiz verilecek miş kimin cebinden dostum? senin benim cebindeki parayı başkalarına vererek bir yere varamayız

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Siz bence eskiye takılı kalmayıp kendinizi bugüne güncelleyin. O yıllar ile bu yıllar arasında dağlar kadar fark var çünkü.

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Mb beklemiyor anket yapıyor arada fark var.

CanŞenliği için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CanŞenliği ()

MB yıl sonu dolar tl beklentisi 16,13. Sen 4 yıldan bahsediyorsun. Söylediğine kendin inanıyormusun pekii?

1BeğenmedimŞikayet

Erkan0789 ()

Ekonomi yorumunuz gerçekten bu mu yaa:) şu an ekonomide neler oluyor? Rezervler nasıl? globaldeki enerji ham madde sıkıntıları hergecen gün artan maliyetler. arzın talebi karşılamaması? içerde yüzde 50 konuşulan enflasyon? Brent 110 dolar analizleri var hiç düşündünüzmü? Bu seviyeyi görürse neler olur. Bu kadar basitmi şu yaptığınız değerlendirme? Yani biraz iş bilmek gerekmiyormu? ekonomi yorumu yapmak için? biraz anlamak araştırmak?

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

2001 de 1.62 dolar 2013 mart 1.82. Siz gezegen değiştirin yada biraz kendinizi geliştirin.

Lord_of_the_Moneys için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yokyokk ()

Hemserim sen beni yonlemdirmeye mi calsiyon

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

4 sene mi? Şaka mısınız siz :)) Sizinle aynı gezegende yaşadığımızdan emin olamadım şu an :)

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

2030 civarı olabilir. Yatırım tavsiyesi değildir. Benim yüzümden caaanım dolar ı bozma.

metken345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ümr34 ()

Satmak gibi bir niyet zaten yok 20 olunca satacağım

1BeğenmedimŞikayet

metken345 ()

Satmıyoz zaten merak etme. doalr 22 olunca satıcam. Hedefim o. :) Ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum