Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0791 20:42:24
EUR 34.8160 20:42:24
USD 32.2426 20:42:24
ALTIN ONS $2333.4000 20:42:24

Konu: Döviz Mevduatlarının Oranı

50mg ()
Dolar

Tarihi zirvesi olan %62 den %45 e kadar gerilemesini bekliyorum.175 milyar dolar a kadar düşeceğini öngörüyorum yerleşiklerin döviz rezervlerinin.Siyasi olumsuz bir durum olmazsa 4 sene en az buralarda takılacak bu dolar tl.Siz dolarınızı bekleyin, sakın satmayın.

Yorumlar (75)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Aman sen dur, gaza gelme. Yak yeşili bak keyfine :)

Efsane041 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efsane041 ()

Benide gaza getireceksin :))

Lord_of_the_Moneys için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Naxet ()

%45e kolay kolay düşmez
İki şekilde değerlendirmek lazım birincisi sistemden parayı çıkartırlarsa dth azalır ya da satarlarsa azalır biz ikinci kısım için konuşalım vatandaş dolar ını neden bozdursun? Güven ortamı geri mi geldi, ülke her alanda reform kararı mı verdi enflasyon 0 a mı indi neden bozdursun benden de size bir grafik önerisi gerçek dolar artışı ve dolar tl grafiğine göz gezdirmenizi tavsiye ederim ne dth 45e iner ne "4sene en az buralarda takılacak" 2. daha anlamsız
Evet buralarda belli bir süre tutabilirler ama o 6ay bile sürmez

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Laf gazı bedava :)

0BeğenmedimŞikayet

ysan ()

inat, sadece ben bilirim, ben ekonomisttim demezmisiniz.

report için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efsane041 ()

Gaz kaç benjo haberin varmı senin :))

1BeğenmedimŞikayet

report ()

Grafik paylastığına göre vardır ama önemli değil yildiza bakmıyorum yorumları okurken. Zaten ekonomik güvensizlik ve öngörülebilirlik sorunundan dolayı dövize yönelim olmakta. KKMnin ne derece sürdürülebilir olduğu ya da kalıcılığı konusunda net olmamak gerekir. Syset boyutuna girmeye gerek yok. Enflasyon dinamiklerindeki bozulma ve enflasyon verisinin inandırıcılığının olmaması, TL cinsi finansal varlıklardaki reel getiri oranındaki azalma, genişleyici para politikası ve enflasyon beklentilerine göre yorumlamak yeterli.
Tabii görüş farklılığı,
Sen, kur bu seviyede olduğu için ekonomi bu durumda dersin.
Ben, ekonomi bu durumda olduğu için kur bu seviyede derim.

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

%55'e düşmesi demek tahminimce 14-15 milyar dolar lık bir geçişe tekabül ediyor. Bu sürecin zamana yayılarak gerçekleşmesini düşündüğümüzde beklediğimiz bıktıra bıktıra düşüşü destekliyor gibi. Tabii zaman gösterecek. Takip gerekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Beklenti iddalı olabilir yaldızımız yok. Kaybedecek bir şeyi olmayanlardan korkmalısın.3 sene sonra yukarı hareketlenirse boğazımıza yapışırlar. Hani 4 tü diye.

report için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

report ()

Bu beklenti çok iddialı olmuş.

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Yok, almazlar.. Üstad ünvanı almak için bazı insanların tüm çabaları ve saçmalamaları. Üstada tavsiye almak yakışmaz, sadece tavsiye verme meraklısıdırlar, uysa da uymasa da :))

Erkan0789 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erkan0789 ()

Sizde bilirsiniz:) bizim böyle nasıl derler yaşlı amcalarımız yaşlı teyzelerimiz vardır. Ekonomiyi yaştan dolayı çok ilgilenmezler bilmezler de:) bi gün böyle birine denk gelirseniz şu yastığı kaldırıp bi bakayım derseniz, o yastığın Altın da biraz altın biraz dolar biraz da lazım olur diye türk lirası tutar:)) yani hiç bir şey bilmiyordanız o elleri öpülecek kişilerden tavsiye alın değilmi yani:))

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Döviz mevduatlarınım çok yavaş eridiğini bende fark ettim. Umut pompalanıyor sürekli. Biraz hızlanmasını bende bekliyorum. %55 seviyesi civarına gelince döviz mevduatları dolar yataya bağlar diye düşünüyorum. Sonra rezervler dolmaya başlar.

Nobull için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ysan ()

yenmez kardesim para yenirmi kirası alınır

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

21 Ocak verisi YP Mevduatları oranı %61.46. Ben de şahsen YP vade sonları geldiğinde kademeli olarak KKM geçişi olacağını düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Faiz faizdir. Süsleyip durmaya gerek yok. Isteyen yer istemeyen yemez. Benide ilgilendirmez.

ysan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Onlara da bir yere kadar cevap yazıyorum zaten. Bakıyorum umutsuz vaka, hemen bırakıyorum yazmayı. Söz de anlayana söylenir nihayetinde, değil mi :)
Teşekkür ederim bu arada :) Ben de takipteyim her daim. Faydalı insanların faydalı bilgilerine ihtiyaç var.

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Sizin öngörünüz nedir dış ticaret okumuş biri olarak? Önemsiyorum düşüncenizi? Bana rakam ve vade verirmisiniz? Sizin yatırmınızın hedefi nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Erkan0789 ()

Yok siz boşverin biz okuyoruz anlıyoruz:)anlamak istemeyenede dicek bir şey yok:) fazla takılmamak lazım

0BeğenmedimŞikayet

ysan ()

faiz yenmez, parana karsılık aldığın kira dır derler

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Model eskiyse demek, yeni güncellemelere uyum sağlayamamış olabilir :))

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Tabii ya.. Sitenin günah keçisi oldum zaten şurada, gelen vuruyor giden vuruyor :)))

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Onun da 25'i gazla dolmuş belli ki :)

0BeğenmedimŞikayet

Lord_of_the_Moneys ()

Düşünebilen insan yatırımını 20 yıl öncesine göre değil yaşadığı gezegenin bugün içinde bulunduğu koşullara göre yapar.
Sen üstad ünvanına çok meraklıysan biz sana üstad diyelim ama dış ticaret mezunu birine de akıl vermeye çalışma lütfen. Yönlendirme ve korkutmaların piyasa şartlarını ve onları nelerin ne yönde etkileyeceğini bilmeyen insanları etkiler ancak, o da belki...

0BeğenmedimŞikayet

Erkan0789 ()

Benim bi tel vardı güncelleme gelmişti:)) bendee herkes yapıyor diye yaptım:) eywah! Yapmaz olsaydım, yeni uygulamaları açmaz olmuştu:)

0BeğenmedimŞikayet

metken345 ()

Aynen. Çok iyi anlıyorsunuz bu işten sizi özellikle takip edeceğim. Saolun. ytd. :)

0BeğenmedimŞikayet

eduardo01 ()

Birazdan ''uretim yapin ulkeye faydaniz olsun'' derler. Bol sifirli elektrik faturasi ile!

Dmtgls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dmtgls ()

@50mg herşey fiyatlanmış. Arsa tarla ne varsa. Zaten onları alacak param meblağım olsaydı dolar dan önce ev alacaktım. Şuan kimine gore az olabılır ama bana göre zararım çok
. Biz bu sitedeki insanların demesiyle almadık kı faiz indirecegiz bir politika yüzünden aldık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum