Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0880 01:09:59
EUR 35.0682 01:09:59
USD 32.2220 01:09:59
ALTIN ONS $2418.9450 01:09:59

Konu: Araç fiyatları

ares3434 ()
Dolar

Arac fiyatlari iniyor ama ev fiyatları inmiyor

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Burak_Şenol ()

dolar 8 lira bmw 3.20
2016 40. yil : 390 bin tl

Dolar 13 : 490

Dolar 18: 900

Dolar geri 13: 850

Olay bu

Prens02 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Prens02 ()

Millet tutturmuş araç fiyatları düşecek dolar düşecek bizde koşup ucuza araç alıp bineceğiz modunda bu ülkede yükseldikten sonra ne düşmüş bu zamana kadar :)

Özkan2323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elfcn0 ()

Evet kesinlikle öyle buda benim tecrübem oldu yorumlarınız için de gerçekten teşekkür ederim en azından bu platform üzerinden fikir alışverişi yapıyoruz içimiz de kalanları ifade ediyoruz iyi geliyor dinlediğiniz için sağolun

gizli_lider için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gizli_lider ()

Piyasa serbest piyasa aziz kardesim.
Haklisin mesele once bu tabiki.
Serbest piyasa ve kapitalizm bu iste. Bu boyle birsey. Kimse kimseye acimiyor.
Sahsen cok zararlar ettim.
Deneme yanilma yolu ile cok koyup cok az aldigim yada agir tersler gordugum zamanlar var.
Yapacak bidsey yok bugum bumada tecrube deniyor iste

Elfcn0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elfcn0 ()

Şöyle söyleyeyim al satçı değilim söylediklerim de siyasi taraf değil işini layıkıyla yapmayanlar için her gün alımgücüm düşmese zaten ne işimiz olur dolar la güven olmadığı için bulaştık e madem buralarda tutulabiliyolardı neden sanki ellerinden hiç bir şey gelmiyormuş gibi bir algı yaratıldı insanlar dolara Altın a yöneltilip bir gecede yeni proje çıkarıldı bu taraf değil bunu kim yapsaydı yine tepkim aynı olurdu ben kendi adıma yatırımı geçtim elimdeki günden güne erimesin istiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Özkan2323 ()

Satıyorum alan yok hocam. alanı geç selam bile yazan yok.

0BeğenmedimŞikayet

gizli_lider ()

Matmazel sahsi nazarimiza katkiniz yadsinamaz.
Her paylasim bir emektir.
Sizlere minnetlerimizi iletiyoruz
:)) yasananlar sitem edilmeyecek gibi degil.
Elbet donus rotasyonuda yakindir.
Enflasyonda olsa mutlaka bir zirveden dususu olacaktir.
Buda bizim anlattiklarimizda ispatlidir.

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

gizli_lider ()

Bakisin soyle olmali:
Burdaki bircok arkadasin ve genel olarak ulke problemimiz siyasi gorusleri ve fikirleri bir yana birakip ulkenin para politikasi nereye gidiyor konjuktur nedir olmali.
Bizim burdaki amacimiz para kazanmaktir.
Yada minimum zarar etmek bazende hic kipirdamadan sularin durulmasini beklemektir.
Surekli kendimizi islem acmak zorunda hissetmemeliyiz.
Konjukturu iyi takip edip makro ve mikro gelismeler nereye gidiyor bunu farketmeliyiz.
Yatirim karari uzun vade ise baska kisa vade ise bambaska doneler icerir.
Hakkinda hayirlisi bazen kazanc bazen kayip vardir. Umarim kazancina tekrar ulasirsin.
Bu sabirli bir surectir ve tersten cikilamaz diye birseyde yoktur.

1BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Ev fiyatları inmeden, araba fiyatlarinin inmesi ulke ekonomisini duzeltmez barinma ihtiyacı daha önemlidir gida fiyatları artmaya devam ediyor, kırtasiye fiyatları artmaya devam ediyor ilaç fiyatları artiyor benzin artiyor TÜİK başkanı milletin ahini alamam dedi istifa etti ama geçmiş ola memur maasi enflasyon oraninin altinda kaldi %50 olan gerçek enflasyon rakami verilseydi hic olmazsa emekli ve memur maaşı daha çok artardı
Arac fiyatini paylasma sebebim firsatci galericilere ve ikinci el arac satan açgözlülere olan özel ilgimden kaynaklıdır. Bir de arabami 100'e aldim suan 300 diyenlere istinadendir.

0BeğenmedimŞikayet

Elfcn0 ()

Teşekkür ederim yorumunuz için paramız erimesin dedik aldık ama öyle bir alicengiz oyununun için de kaldık ki bi çıksaydık ama bile isteye bunu yapanların da yanına kalmasın

0BeğenmedimŞikayet

Fatihcoskun41 ()

17,18 li seviyeler bekletir bence YTD.

0BeğenmedimŞikayet

gizli_lider ()

4 maddede cikip cikamayacaginin sebebini nerden anlariz sana yazdim ben sayfamda goruyorum galiba dusmedi sana

1BeğenmedimŞikayet

gizli_lider ()

Yazdim kardesim. Sayfamda ben goruyorum.
Terste kalanlara benim al sat tavsiyem olamaz. Ben konjukturu anlatiyorum.
Dolar dolasimda bol miktarda tl varken faizler dusecek dendiginde alti kalin kalin cizildiginde ben alimlarimi 10.2tlde bitirdim.
1 tane dik aciklama yapilmadan her konusmayi takip ettim.
o gece 20 aralikta ilk savunma konusu gectiginde bunun ne olduguna bakmadan 17.6tl de full ciktim.
Suan ne yapabilir tersteki arkadaslar bozun demem. fakat 13.9tl yuksekti.
bugun 13.5 yine yuksek derim..
Belki birkac tuzakta daha yukseltebilirler. Dikkatle takipten baska secenek yok.

0BeğenmedimŞikayet

Elfcn0 ()

Size soru sordum ama düşmedi sanırım teste kalanlara basit bir dille ne zaman kutulabileceklerini anlatabilir misiniz acaba yani tekrar 18 leri görür mü görür se de ne zaman yardımcı olursanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Alamiyorz bir araba 500 olmus dostm

Dawsons için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gizli_lider ()

Sizin yabanci dediginiz yine biziz
Biyikli yabancilar.
Faizi dusur Biyikli yabancilar uretmek zorunda kalsin bakalim.
Paradan para kazanirsa u ret meez

0BeğenmedimŞikayet

Dawsons ()

Aynı fikirdeyim dostum, bu düşüşler dönemsel düşüşlerdir. İllaki tepe noktaya çekenlerin dönemsel düşüşün yanında döviz üzerine yaptığı fiyat artışından da yapacağı düşüş olacaktır ama bu hissedilir derecede olmayacaktır.

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Çok düşmez bence

Dawsons için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dawsons ()

2. el araç fiyatları daha önceki yıllarda da bu aylarda düşüşte olmuştur hep, bu düşüşün etkenlerinden birisi de budur dostum.

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Sağol nerdesinsen ya nsn

Adi_bende için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adi_bende ()

Mus a nsisin nasi gidiyor

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Ev daha büyük ihtiyaç arabadan daha çok kira çok millet ev qliyoe düşmez bence

Fatihcoskun41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihcoskun41 ()

ev fırsatçılar yüzünden inmiyor gerçi fırsatçılar demek fazla doğru değil gibi onlarda kendince haklı piyasaya güvenmiyorlar yarın 25 olmayacağının bi garantisi yok sonuçta ama çok fahiş fiyatlarla iş yapan var.

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Ev de inmesi gerek ilginç gercekten

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Az bir düşüş var yetmez bence

0BeğenmedimŞikayet

Burak_Şenol ()

Evet 400 bin lira olanlar 800
Oldu 780 e dustu.

0BeğenmedimŞikayet

gizli_lider ()

Kardesim savunduklarim cok basit.
Senin yazdiklarin teknik analiz.
Benim dedigim daha basit.

Dolasimdaki tl M1 dedigimiz TCMB banknotlari vakumlandi. Ne zaman?18.7tl surecinde. Bugun 1 hafta 10.8e kadar bekleyis yapan MB alan olmadigini gordukce resmen toplaya toplaya doviz anlaminda kasayi doldurdu.18.7tl den sattgi iddia edilen 30 milyar dolar i adeta fazlasi ile 13.9 a kadar tekrar toplamistir.
Bu hemen hemen herkesin bekledigi kar mantigidir.
Zaten o da oyle yapti.
Piyasada ise neredeyse dogru duzgun doviz bozulmadi. KKMye gecenler kac paralik sermaye.
Bugun alim yapan piyasa kafese giriyor.
Her konjukturel gelismede rahatlila bastirabiliyor. Kacan oldukca yine aliyor ve rezervlere rezerv katiyor.
Yasanan illuzyon bu.
Hataya dusulen yer enflasyon ve FED gibi veriler yaklasiyor diyen ve alim yapip bekleyenlerdir. Zaman maliyete zorlanacak ve kazanan MB olacaktir.
Bu bakimdan tum sermaye terste iken zaten olmayan tl ile dovizi asrtonomik fiyatlatamaz.
Tum yeni gelismeler tuzaktir.
Dikkat konusunda kesin uyariyorumm
Politika faizinin arttirma mantigi kalmamistir. Ve ben en bastan beri yapacagini soyledigine piyasaya kolayca dayatacagini Marttan sonra finali yasayacagimizi ve faizleri rahatlikla dusurecegini 2 aydir yaziyorum
Dun Fed Aciklamasi sonrasi dolar kureseli bozguna ugratirken bize zarari dokunmamasi dovizi ucuramamasinin matematigi budur

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Prens02 ()

Evet araç fiyatları düştü araç bulursan düştü

0BeğenmedimŞikayet

Prens02 ()

Bakalım izleyelelim evdeki hesap çarşıya uyacakmı bakalım üretmeden olmaz ama onu bir kenara yaz beklenti dışa kapalı ekonomi yabancıyı dışarı hapset içeridekilere baskı yap bankalara döviz bozdur de turist bekle ithalatın ne kadar olduğunu unutarak ihracat rekorları kırıyoruz de ve enflasyon ve dövizi düşür hadi bakalım bunlar olacakmı göreceğiz

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Kurda 8.40-18.40 A dalgası sonrası 18.40-10.30 B dalgasını yaşadık. Bu hafta itibariyle de 10.30-13.90 C tepki yükselişi dalgasını tamamladık. Şimdi gerek teknik analiz gerekse temel analizde bir düşüş olacağı aşikar. Ama enflasyonu kontrol Altın a alamaz isek ve enerji fiyatları bu şekilde artmaya devam ederse ben sizin kadar iyimser değilim. Çift hane kur artık yeni normalimiz. Beklentim 11-11.50 arası bir rakamda dengelenme yönünde. Bunu başarabilirsek enflasyon düşme eğilimine girebilir. 2023 de ise baz etkisinden dolayı enflasyon düşmeye devam eder. Tabii bu arada ABD ile yaşanacak bir polemik olmamalı. Elbette yanılabilirim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum