Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 23:29:45
EUR 34.9147 23:29:45
USD 32.5006 23:29:45
ALTIN ONS $2336.0400 23:29:45

Grafiği gönderen: Sinmaz

btc rsi destek Altın da hayır olsun işler sakata girmeye başladı

Yorumlar (109)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

Hiç bi bilgisi yokki yoksa onuda yaparız :)

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

İnşallah döner ben yine biraz nakit ekledim dediğin yere gelirse ordan da alırım artık kısmet bakalım hayırlısı ben umutluyum eğer dediğin gibi çin de başlarsa neşelenir o zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ona bişey olmaz parası bol ama vakti kısıtlı o yüzden gelmiyor sanırım yoksa emniyet e kayıp ihbarımı versek Osman))

_Ottoman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Dipsiz kuyu misali düştükçe düşüyor meret illaki bir yerden piyasa dönecek

Berat_halil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Merhaba bende dün aynısını yazdım inşallah kötü bişey yoktur neşeli biriydi gerçekten :)

_Ottoman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Ottoman ()

Bu kamil @Ateş_serbest serbest nerede ben bu adamın bu kadar uzun süre gelmediğini hiç görmedim heleki düşüşlerde buradan ayrılmaması lazımdı iyice merak etmeye başladım

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

İnşallah geçecek sabır edeceğiz başka çare varmı kalsın nereye varacak bakalım :)

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Hoş geldin dertler büyük paylaştıkça dahada büyüyor

Berat_halil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Evet gün gelir burada gülücükler atarsın sabret madem aldın

ANK82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Merhaba ben geldim :)

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Sen hiç elleme dursun farzetki arsa aldın öyle düşün emin ol paranı katlayacaksın

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

100 binden 40 bin kaldı nerden bulaştık bu kumara

0BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Sizi takip ettim birgun kesin konusmadiniz uçak kaçacak lafınıda duymadım diğer 2 kişi yine öyle

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Bizi 9 değil 99 köyden de kovsalar herzamam doğrunun yanında oluruz hocam

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Bu düşünce seni hep içeri alır sana manevra alanı hamle şansı bırakmaz 6 aydır düşen altlar için bir ara yükseliş dönemi bir iki ay içinde gelmesi muhtemel o ara dönemi yakalarsan zararı çıkarır kara bile geçersin böyle beklersen
Sermayen 50k Altın a bile inebilir isterki btc tepine tepine çıksın altları yine ezcektir o ezilmeden sonra altlar yükseliş kıvamını alacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

Biraz pahalı tecrübe kazanacaksın :))

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Burdan satar isen daha düşük fiyata geri alırsan miktar artar ya yükselirse miktar azalır böyle bir riskin var

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

Deniyorum bi ara artmıştı sonra tekrar düşürdüm

0BeğenmedimŞikayet

Elazıııığ ()

110 bin kaybettim hadi bir coin söylede alayım nakitte bekliyorum hemen yaz al sat yerinide söyle insanlar sizdende faydalansın lostpanger lufiyer hocalar her zaman bu sayfadalar yükseliş olsun düşüş olsun morilim çok bozuk bütün hıncımı senden alırım bir daha sayfaya yazma istersen

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

Aynı durumdayız bn çıktım tekrar parça parça giriuorum bi çöküş daha olursa bünyem kaldırmaz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum