Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0628 19:30:34
EUR 34.5716 19:30:34
USD 32.5068 19:30:34
ALTIN ONS $2389.8000 19:30:34

Grafiği gönderen: Sinmaz

btc rsi destek Altın da hayır olsun işler sakata girmeye başladı

Yorumlar (109)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mirzo ()

Ben deki dört senenin tecrübesi beni sxp de buluşturdu anladığım ve öngörülerime göre iki ve ye üç sene içerisinde şuan ki bnb yerinde olabilme ihtimalini çok güçlü görüyorum dostum al bin tane bu tarihlerde ihya olabilirsin alsat ta bu paraları kazanamazsın bunu sen de biliyorsun.

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ya hiç alım yapmayacaksın yada kaderine razı geleceksin başka yolu yok bunun

Mirzo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mirzo ()

Bu algıları iyi anlayamazsan bitersin

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Aynen en kral yatırımcı bile oltaya takılıyor

0BeğenmedimŞikayet

Mirzo ()

Çünkü yemleme muazzam derecede frofösyonel yapılıyor oltaya takılmayan çok az insan olduğunu düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Her şey mümkün paranın olduğu yerde her türlü hile vardır

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Kahkaha atıyor bide utanmaz herif

0BeğenmedimŞikayet

Mirzo ()

İnanılmaz meselelerin döndüğüne inanıyorum dostum.

0BeğenmedimŞikayet

Mirzo ()

Bu ince detayı umarım anlarlar benim güzel ülkemin temiz insanları

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Türkiye şubesi elamanlarımı diyorsun))

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ya diyorum ya burada çok ilginç insanlar insanlar zarar ediyor diye sevinen kahkaha adamlar var burada

0BeğenmedimŞikayet

Mirzo ()

Aynen öyle bir yerlere bağlı zincirleme sistem gibi

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ne menfaati olacak ki kasadan prim mi alıyorlar?

0BeğenmedimŞikayet

Mirzo ()

Bence mesele başka menfaatleri olmasa bu şekilde konuşmazlar

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Hayır kendileri başlı başına felaket tellalı düşünceleri insanları psikolojik etki Altın a almak

0BeğenmedimŞikayet

Mirzo ()

Dostum selam bu kişiler asparagas haber akışlarından nemalanan kişiler muhtemelen

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Tanıdık Bile olsa işin içinde para varsa babana bile güvenmeyeceksin son kararı kendin vereceksin

Berat_halil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Doğrudur:)

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Doğru diyorsun gerçekten boşver biz tanıdığımız insanlarla yola devam edelim giderse de canları sağolsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Adam 20 K grafik atıyor emin ol oraya gelse dahada düşer deyip yine alım yapmaz ancak burda millete panik yaptırırlar

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Güvendiğin 3.4 kişi yeter zaten yoksa donsuz kalırsın burda her türden insan mevcut

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

İnşaallah herkes kazansın ama yazık ayrı ayrı hesap açanlar çok ayıp ediyor millete yazık

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

290 tek coine çok basmış bide full

Oğuzhan_07©20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Sana bişey diyim mi bı kaç kişi hariç bana o gün biri yazdı ben şok yav zarara çok kişiye sattiriyorlar bugün o ismi biri diyince ben şok oldum adamlar 3 veya 4 isimle giriyorlar ayıp vallah ben bundan sonra tanıdığım kişilerden başka kimsenin dediğini yapmam ne olursa olsun

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Seninki ters satılmaz benimki yarı ters )) bide tam bataklar var inşallah btc 100 K olurda herkes kazanır

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Hayır yanlış anlamışsın uçacak kaçak hayali ile beklerken paranın erimesine müsade etme yani bir sınırın olsun bence 200 k Altın a asla müsade etmeyecektin.

ANK82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

İnşallah gelmez bende almam boşver biz olumlu bakalım inşallah yükselir artık vallah Allah yardım etsin çok insan terste biz yine şükür edelim

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

33 K dedim sana ama 29 K da var dip orası

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum