Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:42:48
EUR 34.8238 23:42:48
USD 32.3379 23:42:48
ALTIN ONS $2301.8900 23:42:48

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Soranlar için takip ettiğim grafik budur.

O kadar emek veriyoruz neredeyse sıfır beğenme. Havaya konuşuyormuş hissiyatı oluşturuyor bu durum. O yüzden görüyorsanız ve takip ediyorsanız bir beğeni yapmayı çok görmeyin.

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

vselçuk ()

Yok hocam henüz birsey koyduğumuz yok. Ben banka veya farklı aracı kuruluşlarla hareket etmiyorum. Eski sistem. Fiziki al sat. Sabır istiyor . Bencede zaman sıkıntısı yok. Mart başına kadar beklerim sizin dediğiniz gibi

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Eksik olmayın hocam. Bekleyin. Ara dalgalanmalar canınızı sıkmasın. Kar aldık cebimize koyduk. Doğru bir giriş yapmazsak bunuda vermiş oluruz

vselçuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vselçuk ()

795 demek istemistim

0BeğenmedimŞikayet

vselçuk ()

Hiç yalnız olduğunuzu düşünüp kendinizi farklı hissetmeyin. Sizi takip ediyorum. ve ilk kez 895 ten elimdeki altını n bir kısmını dolar ın geleceği yerleri düşünüp bozdurdum. Sonrasında altın doların sert hareketleriyle gerileyebilir normalde dengesini ons ile korur dediniz ben ise yine o sert hareketi beklemek yönünde karar aldım. Takip ettiğim kişilerden birinin ons 1726-1729 aralığı için verdiği teknik bilgiden sonra doların sert hareketi ile ons 1730 civarı hedefinin kesismesi ümidi ile bekliyorum. Siz bilgilendirmeleriniz lütfen yapmaya devam edin. Hayırlı gunler

0BeğenmedimŞikayet

vselçuk ()

Hiç yalnız olduğunuzu düşünüp kendinizi farklı hissetmeyin. Sizi takip ediyorum. ve ilk kez 895 ten elimdeki altını n bir kısmını dolar ın geleceği yerleri düşünüp bozdurdum. Sonrasında altın doların sert hareketleriyle gerileyebilir normalde dengesini ons ile korur dediniz ben ise yine o sert hareketi beklemek yönünde karar aldım. Takip ettiğim kişilerden birinin ons 1726-1729 aralığı için verdiği teknik bilgiden sonra doların sert hareketi ile ons 1730 civarı hedefinin kesismesi ümidi ile bekliyorum. Siz bilgilendirmeleriniz lütfen yapmaya devam edin. Hayırlı gunler

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

9BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok sağolun hocam maalesef 10 Kasım'dan beri düşen bir btc piyasayı ve altkoinleri perişan etti, herkes sıkıldı, bunaldı maalesef piyasa yapıcıların sabrı bizde yok, dostlara da hak vermemiz gerekir.. Şuan çoğunun aklında ki tek soruyu size söyleyeyim zarar çıksın bir an önce bu piyasadan çıkmaları sözkonusu olacaktır..

Bizler temel ve teknik açıdan herşeyi belirtsekte oyun kurucular değiliz ve olasılıklar dahilinde kendi plan ve stratejimizi sabırla, kararlılıkla yolumuza devam etmemiz sözkonusudur, bu yolda destek verenlerde vermeyenlere bir dua etse Allah razı olsun bile dese yeterlidir..

Yinede destekleriniz için tşk ederim, mutlu ve güzel bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle..

DolarTLEuroTL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Hocam çok haklısınız fakat insan yaptığı doğru ve güzel işte takdir edilme lutfunu da bekliyor.

tahir_vergili için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ego için değilde takip edildiğimi bilmek doğru yoldu olduğuma inancımı tazeliyor hocam. Değerli görüşleriniz için teşekkür ederim dikkate alacağım

tahir_vergili için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tahir_vergili ()

delikanlı senin bu alandaki fikirlerin görüşlerin analizlerin bircok kişi tarafından
önemseniyor ve cokta başarılısın uslubun konusundada taktir ediğim bi kişiliğe sahipsin fakat sana tavsiye hayatın hic bir alanında beğeni ve iltifat gibi ego sal durumun kişiliğinin fikirlerin önüne gecmesine başarılarını perdelemesine müsade etme mütevazilik tavsiyemdir ... başarının yanında mütevazilikde barındırıyosan bu durum seni sessizce yükseltir şaşaya ihtiyac duyma... tşklr başarılar dileğimle

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Güzel düşünceleriniz beni hep onurlandırıyor eksik olmayın.

Limancı33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Limancı33 ()

Hocam yanlış düşünüyorsun sessiz sedasız takip eden canlı örnek ben ve çevremde tavsiye ettiğim 5 arkadaşım var ve benim gibi niceleri vardır paylaşımların bizim için değerli eksik olmayın meyve veren ağaç her zaman taşlanmıştır aldırmayın onlarda bir gün silinip gider bu piyasadan iyilik kazanacak iyiler kazanacak vesselam.

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Oralara düşse bile geri çıkması şöyle 1 sene falan veya daha kısa sürermi hocam

Ankaragüçlü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankaragüçlü ()

@Luciferr01 60. like benden olsun hocam emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Teşekkürler efendim :)

Sabır_260 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Eksik olmayın hocam Allah razı olsun :)

DolarTLEuroTL için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DolarTLEuroTL ()

Sonuna kadar hak eden insanlardan biri olduğunuzu düşünüyorum dostum

@CoDeX© bey de bu sayfada en fazla saygıyı hak eden kişidir

Iyi ki varsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Sabır_260 ()

Bende emeklerinize ve tek tek verdiginiz ozentili cvplar icin tesekkur ederim. Hersekilde takip ediliyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bolcada sıfırı olmuş gerisini sen düşün

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Olursa onsun helvası karılır dost. Duydum ki senin benim btt Ler bttc olup 1000 ile çarpılmış duruyor bende sen ne yaptın ytd

Mustafacan1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafacan1 ()

Merhabalar dost deme öyle şeyler

0BeğenmedimŞikayet

ozzyizm ()

Peki hocam dava sürecini takip edeceğiz o halde . Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Rippleda içerde kalan çok oyuncu var. Gerçekten iyi bir harekete başlaması dava sürecini tamamen bitirmesiyle oluşur

ozzyizm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Sabredecegiz bunun sonu dönüşü olmayan yola gidebilir

0BeğenmedimŞikayet

ozzyizm ()

Hocam XRP 0,55 gibi 1 K dolar ile girmeyi düşünüyorum 1 yıl dönüp bakmadan mantıklı mı ? Sanki çok uzun bir bekleme odası geçmişi var gibi geldi bana . Güvenilir bir proje mi ? Sizin görüşünüzü merak ettim paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Piyasada mertlik bozuldu hocam. Teknikte her şeyi patlatıp hareket ediliyor

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Hocam şu an kimseye para koklatmazlar zor bir piyasa nerde giriyorsan zarar yazıyor

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

varol dayi.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

İhtimal dahilinde sanki

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

2013 gibi yaparlar mı dersin ytd

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

1850 den fişini çektiler sanki hocam. Trend aşağısında salınıp duruyor. 1675 ler çok uzak değil trend Altın da kalmaya devam ederse

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum