Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:44:11
EUR 34.7748 00:44:11
USD 32.4684 00:44:11
ALTIN ONS $2337.9850 00:44:11

Konu: Gümüş Ons Gann Box Çalışmam

Merhabalar değerli arkadaşlar.
Yatırım tavsiyesi olmadan böyle bir çalışma yaptım günlükte gümüş ons adına.
Gann Analizleri böyle karmaşık oluyor. Eğlencelik bir kurgudur sadece.
Güzel giderse daha sonra da benzeri çalışmalar yapmaya devam edebilirim.
Cümleten bol kazançlar.

Yorumlar (113)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Eminli ()

Son sorum yarn mı alim piyasa görüp şimdi mi alimmi

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Açıkçası kendi adıma şu an için gümüşü tercih ederdim ama Altın gümüş Rasyo su 78.23 üzerine atıp kapanış alırsa Gram altın tercih ederim. Bu olmadığı sürece gümüş daha verimli diye düşünüyorum. Şu an rasyo 77.32 ve takip gerekiyor geçme ihtimali var henüz altında kalsa da. ytd

Eminli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eminli ()

Biraz tl war grm mı gümüşmü alsam

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah güzel dostum çok teşekkür ederim bereketli kazançlar olsun

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen öyle hesaplaması aynı zaten ama gümüş daha hızlı değişkendir

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hahaha :)) çok haklısınız dediğim gibi yandaki beyaz fiyat çubukları destek /dirençler olarak düşünüp takip edebilirsiniz en açık şekilde ben de Gann eğrileri yıldızlardaki kenar çizgileri üzerindeki/altındaki hareketiyle birlikte zamansal olarak takibini yapmaya çalışacağım bakalım. Sağ olun dostum

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eminli ()

altın gibi

1BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eline emeğine yüreğine sağlık üstadım like verildi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah lafı mı olur asıl ben teşekkür ederim

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hep birlikte günün şarkısı olarak söyleyelim o halde dostlar :))

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Elbette ama ons çıkar dolar düşerse yatay olumlu ya da olumsuz seyredebilir orantısına göre değişir gümüş TL.

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Emeğinize sağlık, ama bişey anladıysam arap olayım derler ya hani, :). - arap saçı mesajını okuduğumda böyle yazdım-

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğine sağlık Boss harikasın ama laykım bitmiş sana yarın atarım

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Selamlar @Yaseminnisa siz benim duygularıma tercüman olmuşsunuz çok başarılı bulduğum grafik harikasını çözmemiz gerekiyor @BossVurguncu Batman nin örümcek ağını bize tane tane anlatsın yoksa arapsaçını şarkısını söylemeye bende başlıycam :))

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim sevgili Çakıl ne demek her daim. Güzel görüşlerin düşüncelerin adına çok sağ ol

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eminli ()

Yani dolar a bağlı dolar düşerse gümüştemi düşer

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş gram TL gümüş ons ve dolar TL ile hesaplanıyor, gümüş ons değeri x doların değeri / 31.10 = gram gümüş TL fiyatı. Gram altın ve Platin vs de aynı şekilde.

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Sevgili Boss grafik içinde açıklamalar içinde teşekkür ederiz. Eline emeğine sağlık

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) Erkin Koray'dan Arap Saçı eşliğinde çizdim zaten desem inanır mısın abla :))
Abla bu karmaşa içinde yıldızdaki eğrileri ve diğer eğriler üzerindeki hareketini izleyeceğim gümüş onsun ama
Sayfa adına açık olan kısmı şöyle belirteyim yandaki beyaz fiyat çubukları önemli destek ve dirençler diyebiliriz ve uzun vade takip edilebilir diye umuyorum. Her yukarı kırdığında bir üst dirençleri her alta kırdığında bir alt destekleri takip etmek gerekiyor kısaca bunu söyleyim. Zamansal olarak da çok açık görünmüyor dikey çizgiler zaman dirençleri bir çok döngü gününü dahil ettim ama bunları daha basite indireyip daha açık çizimler yapmaya çalışacağım inşallah ilerleyen zamanlarda. Ben teşekkür ederim ablacım senin de eline emeklerine sağlık her daim.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eminli ()

Gümüş hesaplaması nasıl yapılıyor ne ye balı

2BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Annemmm arapsaçı, örümcek ağı:))
Ellerine sağlık ablam, başarılarının devamını dilerim. Ama kurban olayım sayfada bilen sayısı çok az.. hangi çizgi nedir? Nereye gider izah et bize, ilk insana anlatır gibi:) anladın sen))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ve aleyküm selam abi teşekkür ederim @ASRİ6327

1BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

Sayın @BossVurguncu gümüş için böyle açıklama yaparsanız birde etharyum almayı düşünüyorum ne yorum yaparsınız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum