Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0850 04:40:52
EUR 34.9578 04:40:52
USD 32.1978 04:40:52
ALTIN ONS $2420.1950 04:40:52

Grafiği gönderen: LostPassenger

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Gülen yüzün solmasın hacı dayı benim cvp alıp almamam değil olay yanlış derede yüzüyorsun akıntıya kapılma; ))

abdullahhaci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahhaci ()

aldınmı cevabı NT MEN yok superman

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullahhaci ()

aldınmı 35000 e yağı

Alpslan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Bende senin gibi acemiyim bende çok stop yaptık patlatıp yükseliyor ozman da korktum benimde zarar çok beklemekten başka çare yok hatta ekrana fazla bakma bence

Yeliz_ben için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeliz_ben ()

Ahh be hocam siz fikrinizi beyan etseydiniz son karar yine benimdir. Bunu yaşamak gerekiyormuş diyecek başka bir şey yok. Mumlar lordunu Bende sevdim kendisi fazlasıyla destek oldu.

Berat_halil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Ada da size yazacaktım hatta adayı satıp başka bir coin aldınız diyecektim stop yapın sonra dedim stop patlatıp yulselirse ozaman vebal almış olurdum yazamadım bu arada iyi bir insandır dediğiniz kişi

0BeğenmedimŞikayet

Yeliz_ben ()

Mumlar lordu sağolsun yardımcı oldu ama ben full işlem yapmanın bedelini ağır ödüyorum.7 aydır verdiğim tüm çabalar boşa gitti

0BeğenmedimŞikayet

Yeliz_ben ()

Gece gece uyku girmiyor gözüme vallahi yıldım, her dakika satamadığıma pişman oluyorum

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Demek ki kötü niyetli olmasa adam gibi bı hesapla paylaşım yapar yine de senin kararın bişey diyemem sende bence yenisin bende yeniyim yani acemi :) onun için alım yaparken gerçek hocaları dinleyerek yap

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Borsada kolay gelsin hocam bu ortam çoğu hisse tam yerinde al vermiş fakat Borsada 1 senem gitti çok zor hisse alırım bitco daha iyi en azından brut takas yok taban oldu satamiyorum derdi yok delist coin almadıkça:)
Profil de son tarihler hisseleri inceleyin çoğu yerlerde öyle bıraktım güncellemedim elimde hisse de yok

0BeğenmedimŞikayet

Yeliz_ben ()

Bir tane yetmiyormu amaç ne

0BeğenmedimŞikayet

Yeliz_ben ()

Acı tecrübe hocam; ) Burası beni yordu zaten, toparlanmayı bekliyorum borsaya geçiş yapıcam

1BeğenmedimŞikayet

Hamarat ()

Anladım tşk ederim

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Merhaba
Bir bilgim yok maalesef

Hamarat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

O zaman yükseliş bekliyorum demiştiniz hocam doğru mu

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Tskler like beklentim yok ; )) Bende bi işe yaramıyor

Derinn_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Gürdüm hocam emeğinize sağlık like yapamıyoruz:)))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

A. slm geçmiş yorumlarda belirtmiştim like boşa vermişsiniz kapattım ben :))

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Selamlar hocam

Gümüş ve Altın gram beklentiniz nedir hocam

İyi akşamlar

3 like verildi

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Daha öncede indi düşer diyenler o zamanda vardi kaybolurlar yükseliş gelince parasi kıymetli olanlar bu strese girmesin karar kendilerinde tabi rsik olmadan kazanç olmaz :)) 1 h ve 4 h grafik attım 20 binli rakam gören varsa yazsın; ))

0BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Evet görmemek için engel en güzeli :))

Shn_1907 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Shn_1907 ()

Hep aynısını yapardı, he deyin engelleyin geçin

1BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Hehehe di mi başka coin alsın :))) illaki düştüğü yerden kalkacak

0BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Hocam Yaptığı sadece moral bozmak evet bi çok kişi düşecek desede teknik olarak olumlu şeylerde söylüyorlar yada mantık çerçevesinde anlatıyor güzel fikir veriyorlar. Bu sadece düşecek diyor

Shn_1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Son alış larda bende gxs pond ve ramp almıştım ufak miktarda olsa stop yapmadım biraz takviye yaptım en kötü ihtimal 1 yada 2 hafta beklerim zarara satmak yerine btc yükselişine ondan dikkat etmek gerekir size tavsiyem yada kendime tavsiyem full işlemler yerine ne kadar limit var ise yarisini kullanmak en azından zararı azaltır bu gibi ufak inislerde kalan yari nakit i 2 ye bölüp almak en iyisi

0BeğenmedimŞikayet

Berat_halil ()

Sende fazla takma onu Osman dan aldın cvp ini boşver onu osmana bı sor kactane hesabı var diye onun için fazla kafana takma :)

0BeğenmedimŞikayet

Yeliz_ben ()

Lüzumsuz arkadaş! Yorumunu gördüğüm an engelledim

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yeliz_ben ()

Hocam full işlem ile al sat yapıyordum, son alışta oyuna geldik. Yapacak bir şey yok beklicez. Ama böyle yorumlar insanda moral bırakmıyor. Umutsuz vaka kendisi

0BeğenmedimŞikayet

Yeliz_ben ()

Herkes zor dönemden geçiyor, geçmeyen bu şekilde yorum yapıyorsa bunda art niyet ararım. Utanmasa 5 bine düşecek der

_Ottoman için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum