Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 12:19:21
EUR 34.7422 12:19:21
USD 32.2624 12:19:21
ALTIN ONS $2316.5800 12:19:21

Grafiği gönderen: eocal2021

11 ocakd attıgım grafikde verdigim tarihe dikkat 21 ocak ... bu kadar da mı tutar be kardeşim
[grafik d=218499_GR2022y2asza.jpg][/grafik]

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

1-2 gun yanılma olur oransal dususde iyice dibe geldigimizi gosteriyor.

Yeliz_ben için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeliz_ben ()

Tebrikler keşke düşüş yerine yükseliş olsaydı, bir yorumda 21 i son demişsiniz inşallah bu tahmininizde tutar

0BeğenmedimŞikayet

Fer_Fecir ()

Sand coin çok güzel bir coin sürekli takip ediyorum. Sitesi olsun sosyal medyası olsun. Ama elimdeki parayı görüyorsunuz. Sand 3x 4x yapsa bile benim karım çok iyi olacak ama para az olucak. O yüzden daha 0 sıfırlı güzel coin bakıyorum. Çünkü hocam ana paranın yüzde 60 i eridi bende.

eocal2021 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

HOCAM bunu cıkaracaklar o yuzden dikkatli oyna bu sefer
ben en son 4.2 ve 4.5 dan SAND e girdim kucuk girdim 2000$ lık
500$ zararım var. Ama cıkış baslarsa eklerim ustune

Fer_Fecir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fer_Fecir ()

Tamam hocam :D zaten bayağı içerdeyiz. İstesemde fantezi yapamıyorum. :) yüzde 60 larda kaybım var. 20 bin tl olan coinim 9 bin tl kaldı. Elimde kalan nakit 9 bin tl var. Bakalım coin arıyorum şuan. Ne alsam diye kararsızım

eocal2021 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

hocam mart fedine kadar son şansımız fantezi yapmayın ona göre hareket edin

Fer_Fecir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fer_Fecir ()

Boşuna demiyorlar. Çıktığı düştüğü yeri unutmaz diye hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum