Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0762 13:40:49
EUR 34.7520 13:40:49
USD 32.2676 13:40:49
ALTIN ONS $2313.7900 13:40:49

Konu: Gümüş 1G Gartley/Yarasa

Merhabalar son gümüş bükücüler :)
Gümüş ons üzerinde yeni çalışmam. Sadece kanışları baz alarak oluşturdum.
Günlük grafikte oluşabilecek Gartley veya Yarasa ihtimali. Günlükte 22.70 üzerinde kalıcılık çok olumlu. D noktası 26.70-27.40 arasında olabilir 25.28-25.40 üzerinde kapanışlar gereklidir.
C noktasında yani şu son diplerdeki 2'li Dip tarzı oluşum ile küçük Flamamsı'yı önemli sinayller olarak görüyorum. Bakalım D noktasına ulaşabilecek mi. Gann eğrileri ışık olsun.
Yatırım tavsiyesi içermeyen teknik ihtimal senaryosudur. Gümüş TL için dolar ın değişken olması farklı sonuçlar doğurma potansiyelini de unutmayınız. Herkese bereketli kazanç dolu günler.

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Keş_on_the_teybıl ()

Teşekkür ederim

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Genellikle 14.00 da olur. Bugün de öyle diye biliyorum.

Keş_on_the_teybıl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keş_on_the_teybıl ()

Sayın boss saat kaçta acaba mb

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim abi sağ olasın inşallah güzel olur

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Günaydın hayırlı günler
Şimdi bidaha baktım grafik çalışmana
Süper olmuş eline emeğine sağlık. ytd

8BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın son gümüş bükücüler :)
Gümüş ons yarasa stabil şekilde ilerliyor çok önemli kritik bir seviyeye geldik.
24.15-20 yukarı kırılması durumunda tabiki yine kritik dirençler bulunmakta ancak çok olumlu olabileceğini düşünüyorum.
Gann eğrileri, yataylar, trend düşeni, fibolar, hareketli ortalamalar birçok zorluk teşkil etmiş olsa da zincirlerini koparan bir gümüş ons görmek çok da uzak olmayabilir.
Güzel tarafı günlükte bir Golden Cross durumu izlenme ihtimali olması. Lakin taşmalar, sapmalar kırmış demek olmaz. Üzerinde günlük kapanışlar gereklidir.ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet tabiki son gümüş bükücülerden kim kaldı şu sayfada :))

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bana mı diyin:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sağ ol ablacım :)
Son gümüş bükücü :))

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Ben satış tarafından bakıyorum dostum amacım biraz daha fazla kâr almak düşer sede nasip der geçeriz

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Gümüş bükücü:)))

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

tüm ürünlerde her an herşey olabilir.
Grafikler herşeye müsayit. hem düşüş hem yükseliş grafige uygundur.

ben tlde olduğum için düşebileceği tarafa bakıyorum dostum ))

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Yarın faiz indirimi var dolar ın düşmesi lazım komutan

1BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Bilmiyorum biraz daha bekleme tarafındayım hedef 10.50. dedim kendimce

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

ukrayna. yeterli gelir mi
peki
")

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

dostum xagusd bence artık bir yerlerden aşağı döner..

milim hesabı yapamayız ama dünyada bir olay haber yada aklımıza gelmeyen bir sinsilik olmadığı sürece buralar son gibi görünüyor

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim Çakıl bilmukabele sana da bol bereketli kazançlar

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Bekleyelim o zaman biraz daha dostum

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Bilgilendirme için teşekkürler Boss. Bereketli bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

karışmayın düşsünler diyeceğimde ons yani xagusd 24 ve24,150 gibi 2 tane hedef yapmış

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet tam olarak açık bir yorum katılıyorum dostum

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Yarın belki gelir bugün iyi gitti ons ama abd açılışı dolar ile geriledi gram tarafı yarın da MB var orasida biraz korkutuyor bakalım neler olucak

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Mantıklı dostum ama 10.41 civarını geçemedi şimdilik dolar çekilme yapıyor. Yine de olumsuz durmuyor bence. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

10.50 gelirse kaçarım valla amma nazlandi bekleyemiycem

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İyi akşamlar son gümüş bükücü ler.
Gümüş ons 23.80 - 23.85 - 23.90 - 23.95 - 24.05 e kadar dirençler sıkı. Yataydan, trendden ve fibo direnç kümeleri mevcut. Lakin bi kırılırsa bu direnç bandı yukarı çok güzel sonuçlar doğurabilir. Lakin kırılmaz ise yine yorar. Diğer taraftan dolar azar azar salıyor gümüş TL açısından geri çekilme riski yaratıyor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah dostum :) Lakin bu attığım büyük yarasa, geçen sefer attığım bu yarasanın X noktası oluyor, eğer küçük olan tetiklerse bunu da çalıştırabilir potansiyel olarak. ytd

erke_han için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

senin yarasa çalışmaya başları dostum:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum