Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 21:18:06
EUR 34.7525 21:18:06
USD 32.4495 21:18:06
ALTIN ONS $2339.3900 21:18:06

Konu: Gümüş 1G Gartley/Yarasa

Merhabalar son gümüş bükücüler :)
Gümüş ons üzerinde yeni çalışmam. Sadece kanışları baz alarak oluşturdum.
Günlük grafikte oluşabilecek Gartley veya Yarasa ihtimali. Günlükte 22.70 üzerinde kalıcılık çok olumlu. D noktası 26.70-27.40 arasında olabilir 25.28-25.40 üzerinde kapanışlar gereklidir.
C noktasında yani şu son diplerdeki 2'li Dip tarzı oluşum ile küçük Flamamsı'yı önemli sinayller olarak görüyorum. Bakalım D noktasına ulaşabilecek mi. Gann eğrileri ışık olsun.
Yatırım tavsiyesi içermeyen teknik ihtimal senaryosudur. Gümüş TL için dolar ın değişken olması farklı sonuçlar doğurma potansiyelini de unutmayınız. Herkese bereketli kazanç dolu günler.

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmukabele ben de senin teşekkürler sevgiler Mıknatısım :)

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Gerçekten sıkıntı yok dert etme kendine ben senin kalbinin güzelliğine inanıyorum.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Cidden bazen 4, 5 kez yorum atsam da düşmediği oluyor

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim ilgin ve güzel görüşlerin için

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba @Hakantb alt yorum gümüş için yazmıştım. ytd

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Teşekkürler, konu açıklığa kavuşmuştur.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok kez söyledim aslında ama bu vesileyle yine söyleyim bana gelen yorumların soruların %99'unu yanıtladığımdan emin olabilirsininiz. Lakin size yanıtım yorumum düşmüyorsa ya sorunuz bana düşmemiştir ya benim cevabım size. Sayfada çok böyle hatalar oluyor malesef.
Sevgiler ve saygılar benden de :)

0BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Teşekkürler emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Ben teşekkür ederim emeğin yorumların değerli ,
bazen cevap yazmıyorsun acaba istemeden kırdımmı diye düşünüyorum :))
Kalbimize güzel tohumlar ekelim ki bizden yansıyan hayat çok daha güzelleriyle iyileriyle buluştursun sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim güzel insan güzel görür o senin kalbinin yansıması :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim dostum çok sağ ol

erke_han için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Günaydın Boss emeğine yüreğine sağlık güzel yorumların, analizlerin için teşekkürler sana da bereketli bol kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

eline emeğine sağlık dostum hayırlı sabahlar

7BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günaydın cümleten son gümüş bükücüler :)
Gümüş ons için rsi şişmesi ile birlikte 24.70 ler civarından geri çekilme olmuştu.
Lakin 23.70-60-50-40-30 bandı hem hareketli ortalamalar dan hem yataydan hem fibolardan hem de trend den güçlü destek konumundadır. Önümüzde daha çok yatay dirençler bulunmakla birlikte 100 günlük hareketli ortalama ilk direncimiz olup 23.94 civarından geçmekle birlikte üzerinde kapanışlar önemlidir. Aşağıda 23.40 altına sarkmalar yaşanabilecek ihtimalde olsa dahi altında kapanış alınmadığı taktirde olumlu görünümün devam edeceği yönünde kanaatim. Yatırım tavsiyesi olmadan siz değerli dostlara fikir verebilmesi açısından değerlendirmek istedim. Bakalım FED de baskılama devam edebilecek mi. dolar ın durumu da FED sonrası Gram altın ve gümüş TL açısından da önem teşkil etmekte olup, geri çekişmeleri şimdilik alım fırsatı olarak görüyorum. Fikirlerimde analizlerimde bir değişiklik olursa yine aktarmaya çalışırım. Herkese bereket dolu günler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Grafiklerimi incelemeden anlamanız zor. Bunlar çeşitli harmonik formasyonlar kısaca.

Abdullah6363 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Küçük yarasa kısa vade içinde oluşan formasyon ve D noktası hedefi daha açık yazmak gerekirse . ytd

1BeğenmedimŞikayet

Abdullah6363 ()

Ben de ons olarak soruyorum hocam.
Parite yapıyorum, dolar a uzun vade olarak bakıyorum.
Ama tabirlerinşzi anlamadım.
D noktası? Gartley? Erken yarasa?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Attığım grafikler var. Onların D noktası diyelim yani, yeşil fiyat çubukları ile hizasında yazıyor hepsinin D noktası hedefi gümüş ons bazında. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ama bu gartley ve erken yarasa hedefleri yani D noktası olarak 25.25-40 geçerse 26.70 gartley, 27.40 erken yarasa. Tabi dolar değişken olduğu için gümüş TL de değişebilir ben gümüş ons analizi olarak yazıyorum. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Abdullah6363 ()

Küçük yarasa hedefi ne demek?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Geri çekilmeler olabilr tabiki arada ve direnç hattında bir çok direnç var ve çoğu hızlı aşıldı hatta evet ama grafikteki küçük yarasa hedefi 24.90-25 civarı esasen. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah6363 ()

Buralardan döner artık, grafiğe göre?

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yalnız arkadaşlar Gümüş ons trenin saatteki hızı biraz fazla hızlı tren mi nedir :))
Tabi temkinli olmayı da elden bırakmamak lazım her zaman. Şimdilik güzel.
Ocak ayının 2.haftası itibariyle onslarda yükseliş beklentimiz olduğunu belirtmiştik geçen yıl sonlarında, çok güzel tutturmuş olduk. Bereketli olsun

1BeğenmedimŞikayet

Keş_on_the_teybıl ()

Hepimize bereketli kazançlar olur inşallah

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim sizin de elinize sağlık sn Reşat

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bereketli kazançlar

Keş_on_the_teybıl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler Çakıl güzel kazançlar

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah umudumuz var tabiki. Teşekkür ederim bereketli kazançlar

Avnifatma için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Eline sağlık abi, kirsin bakalım şu düşeni bekleyip duruyoruz. umutluyuz. hayellerimiz var.

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Eline emeğine sağlık Boss

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum