Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 14:29:13
EUR 34.9808 14:29:13
USD 32.5163 14:29:13
ALTIN ONS $2327.3300 14:29:13

Konu: gtc usdt

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

gtc 12.30 üstü takip ister. strsi günlükte al vermiş durumda. ytd

Yorumlar (130)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Günaydın size de geçmiş olsun o halde. Geçmek nedir bilmiyor haklisiniz. Bir de sizin bu yorumunuza disslike vermişler. Insanliktan iyice uzaklaşmışlar. Duzelttim ben.

Sb12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Günaydın dostum. Artık iki gün daha devam ederse gidecegim sanirim doktora

VeterinERsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Günaydın dostum, iyileştin sanıyordum. öksürük iki gündür esir aldı benide. Denemediğim ev yapımı ilaç kalmadı malesef. Gece antibiyotik aldım azaldı. Sekiz günlük öksürük çok gerçekten. İyi dayanmışsın. Enfeksiyöz veya astım olma ihtimalin yüksek. Dr a görünsen iyi olur. @Ayhnkpln

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sb12 ()

Bende pozitifim 5 gün oldu öksürük ve boğaz ağrısı mahvetti valla bitkisel herşeyi yaptım banamısın demiyo valla allah şifa versin herkese

0BeğenmedimŞikayet

aşırı_fakir ()

hocam mb kararı ne olur sizce

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

babam ilgileniyor. ben bulursam musterisini satarım. bu sene kovan coğaltıyor bakalım. eyvallah

nizamcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nizamcan ()

Daha çok arttı sana olan saygım :) bende aynısından :)

1BeğenmedimŞikayet

efe_izmir ()

Teşekkür ederim ustam elinize sağlık.. hayırlı aksamlar

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

keyfii arıcılık bizimki :)

nizamcan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

yok üstadım. ilaç kullnmayı pek sevmediğimden hiçbir ilacı kullanmadım. kronik bir rahatsızlıgım da bulunmuyor. doktora gitmeyi de pek sevmem eski insan kafası var malesef bende. ama alerjik oldugunu kendime kabul ettirebilirsem söylediğinizi yapacagım.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Hayırlı akşamlar. Teşekkür ederim Allaha şükür iyiyim. Evet geniş banda devam. 13.89 tavan olmak üzere kademeli yatay aşağı harekete devam.
Ytd

efe_izmir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bu karışım işe yaramıyorsa bir hekime danış. Antihistaminik kullanman gerekiyor olabilir. Kullandığın bir ilaç varsa onun da yan etkisi öksürük olabilir. Yüksek tansiyon ilacı kullanıyor musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

nizamcan ()

Arıcımısın yoksa ?

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

sagolun dostum Allah razı olsun :)

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @Ayhnkpln gecmis olsun denenmis bir tarif te benden kup şekere 2 yada 3damla kekik yagi damlatip yiyin 2 gunde bisey kalmazAllah sifalar versin

1BeğenmedimŞikayet

efe_izmir ()

Ustam hayırlı akşamlar... iyimisiniz... vermiş olduğunuz Genis bant arası (13,88...12,60). Dediğiniz gibi oyalaniyor ... herhangi bi degisiklik varmı ... ustam hayırlı akşamlar saygilar

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

sagol üstadım. kendi imalatımız kestane balı zencefil zerdeçal tarcın ve limonu her gün hallediyrum şükür. biraz daha buna devam edip, gecmezse ilaç tedavisine öyle gececegim. Allah razı olsun saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Geçmiş olsun. Alerji kaynaklı ise antihistaminik ilaç kullanman rahatlatir. Doğal şeyler de yazabilirim ama zaten yan etkisi çok az olan yeni nesil alerji ilaçları var. Alerji inşallah geçicidir ve bir süre sonra geçer. Doğal ürün soruyorsan hakiki bir bala zencefil zerdeçal tarçın limon suyu karıştır. İnatçı öksürük için birebirdir. Geçmiş olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

vay be. neyse gecmezse ben buradan çok şey öğrendim uygularım artık :)

ZOYA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

Astım nefes darlığı akciğer sıkıntısı olamlar kullanıyor

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

hay maşallah foruma bak be neler cıkıyor :) tesekkürler dostum :)

Denizcek için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denizcek ()

Geçmiş olsun. Tum hastalara Rabbim şifa versin inşallah. pekmezi ısıtıp tereyağ bir çay kaşığı buda iyi gelir

1BeğenmedimŞikayet

Yakamoz2134 ()

Kozalak surubuda iyi

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

sagol güzel kardesim Allah razı olsun

Güneşim_6300 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

valla ben kozalak olayını ilk defa duydum dostum enteresan. ama deneyecegim onu müsait zmanda

ZOYA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZOYA ()

O zaman eski usül limonlu ballı su kozalak pekmezi de kuzenim kullandı sanırım kastamonu da yapılıyor

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

Allah razı olsun

ANK82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Güneşim_6300 ()

Geçmiş olsun kardeş Allah şifa versin inşaallah..

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Allah razı olsun sizlere de gecmiş olsun dostum.

fthglr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mirhan$ ()

Amin cümlemizden inşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum