Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 11:14:45
EUR 34.7339 11:14:45
USD 32.5072 11:14:45
ALTIN ONS $2392.1450 11:14:45

Konu: gtc usdt

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

gtc 12.30 üstü takip ister. strsi günlükte al vermiş durumda. ytd

Yorumlar (130)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

OrhYeni ()

Teşekkür ederim Değerli Kardeşim. Saygılarımla.

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

btc buradan ciksa dahi altlara faydasi pek olmayacaktir. Buradan Btcnin kendisi haric herhangi bir alim onermiyorum dostum

OrhYeni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OrhYeni ()

Teşekkür ederim. Değerli Kardeşim. Nerelere kadar beklemek gerekir , nereden alayım yeniden , bir önerin varsa sevinirim. Bunu sorumluluğu bana ait elbette.

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Bence bekleyin dostum

OrhYeni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OrhYeni ()

Ayhan bey. Büyük düşüşte paramız eridi gitti. Ne varsa sattık. Az bir nakitimiz kaldı. Ona buralardan bir şeyler alayım mı. Yoksa almak için daha bekleyeyim mi. Sorumluluk bana ait. Bir tavsiye de bulunursan sevinirim . Saygılarımla.

0BeğenmedimŞikayet

Dolar_men ()

Ustam dönüş nerden olur yorumunuz var mı

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Holays ()

Hacam birde kısa zamanlı bakabilseniz mesela 4 saatlik falan nasıl olur nere kadar çekilebilir ki bu usd :)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

öyle mi demiştim? öyleyse doğru demişimdir.
ytd

ali_can01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ali_can01 ()

Ustamm 15 gün önce 42.500 Altın a düşerse büyük yıkım var demiştiniz tebrikler

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Batı cephesinde değişen bir şey yok. 13.89 tavan olmak üzere kademeli düşüşlere devam beklentim devam ediyor.
YTD

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Hahaah alemsin dostum

VeterinERsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

O fırsat geldiğinde burdan şarkı söyleyecek yeşillendi fındık dalları diye ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Fırsat bekleyeceğiz:)

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Nerdee o kadar para :))) tek jeton bile fazla geliyo bazen , gözlerim bol sıfırlı arıyo hep

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Ona yetişmek zor. Onun sepeti çok büyük. Kar edeni elden çıkıyor. Varsa büyük sermayen deneyebilirsin ersin dostum :)

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

anladım dostum iyiye gidiyorsa sevindim adına, jetonlar al - sat konusunda @Roketci_1234 ye imreniyorum birazda kıskanıyorum onu. sırrınıda vermiyor :)) damlatırsa bizede kenarından köşesinden belki günsonunda elimiz eve boş gitmeyiz diyorum ama cevap vermiyor ( şaka tabi :)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Su an hicbir şey alınabilir diyemem diyecek olan yürekli kardeşlerim varsa meydana çıkabilirler ersin dostum :)) ilaç hic kullanmadım ki ben şifalı bitki ot bal pekmez ile yola devam. :d

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Hahaah iyiydi. Kozalak/btc parite sine grafik bakayım akşam.

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Ayhan kardeşim merhaba ilaç trafiğinden toksikasyon geçirmediysen şayet cocos grafiğin güncelliğini koruyor mu acaba alınabinir konumda mı :)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Bence yerinden oynamak en sıkıntılı olan tercih olabilir :) ben zararda olan coinlerimi al sat ile değerlendiriyorum. Orta vade olanları saklıyorum. Shib gibi.

nizamcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Bence yerinden oynamak en sıkıntılı olan tercih olabilir :) ben zararda olan coinlerimi al sat ile değerlendiriyorum. Orta vade olanları saklıyorum. Shib gibi.

nizamcan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Doğru dedin onu eymen:) rabbim şifayı neyle gönderecek diye test ediyorum hepsini :))

Eymen21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

hahahha hadi yaaa kozalaq/usdt ha...?

0BeğenmedimŞikayet

Eymen21 ()

Bi ilaç içmeyecem diye içmedik bişey bırakmadın ?

0BeğenmedimŞikayet

nizamcan ()

Merhaba geçmiş olsun arıcı, yüklü ship yatırımın var diye hatırlıyorum. tlm veya chz den ayrılıp ship e geçmek mantıklı mı sence? Soğumak üzereyim bu ikisinden. Hep düşen bir kariyere sahipler diğerleri gibi :)))

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Akşam dene bişeyin kalmaz

Obur şeyleri bırak hava fiso onlar:)
Tsk edersin:)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Sen beyaz çay diyorsun. Onu denemedim. Bunca şeyin arkasına denersem sıkıntı çıkabilir:)

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Beyaz peynir kavun yanında olmassa olmaz:))

Bişeyin kalmaz roket olursun:)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Kanka zaten sabahtan akşama kadar 4 demlik çay iciyorum:))

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Kardeşim çay:)

Sogukalginligina son

Oksuruge son

Viru. se bari. yer

Kan dolaşımını düzenler

Ref. leks artırır

di. ş ağrısı da olmaz:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum