Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 06:50:24
EUR 34.7856 06:50:24
USD 32.3927 06:50:24
ALTIN ONS $2301.8650 06:50:24

Grafiği gönderen: Zargana

Zargana ()
Dolar
Eyvah! 13.88 direnç idi. Bu rakam desteğe dönüşmez umarım.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dark_pink ()

Ben btcyi snp ile korelasyonuna herzaman bakiyorum teterde oldugum icin btcnin ve bizim usd try icin kontrolü onemli :)

Zargana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zargana ()

DXY ile ters korele olan btc ye ek olarak düz korele olan NASDAQ ve S&P de takip edebilirsiniz. 3 ayrı yerden teyit almak mümkün oluyor bu durumda kısa vade hareketini tahmin etmek için. USDT gerçekten düşüşlerde arzı artan bir ürün olduğundan usdt try işlemi yapan borsalarda özellikle TR içerisinde bankalar büyük makas aralıkları verirken işlem yapmak hem keyifli hem de çok karlı. Bol kazançlar dilerim

Dark_pink için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dark_pink ()

Dxy deki hareketler btc yide baskiladimi ben usdt islemi yapiyorum bu bile isime yariyor sabah btc dekinsatis usdt yi yukari 14.30 a cikardi satis girdim 14.01 den alim yaptim bekleyecegim izlemedeyim bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Zargana ()

DXY (global dolar endeksi) 96.46 yı kırar ve 97 ye atak yapar ise dediğiniz olabilir. Lokalde Türkiye şartları altında şu an bu yükselişe izin vermemeye çalışıyorlar. Güncel konjonktürde MB doları 14 altında baskılamak için müdahale edecektir. Sadece bu nedenle alta sarkacağını öngörüyorum. Globalde düşünürseniz tabi ki FED'in faiz kararı üzerine konuşmaları gibi unsurlar doları güçlendirmeye devam edecek. Benim analizim naçizane teknik ve temel karışımı bir öngörü sadece.

0BeğenmedimŞikayet

Dark_pink ()

Nasil paylastin grafigi bende paylasabilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

Dark_pink ()

Hayir siyah cizginin altina hacimli itse bile bu siyah cizgi direnc olur yatay da devam edip siyah cizgi carparak yukselmeye devam edebilir ki buda volatiliteyi onler

0BeğenmedimŞikayet

Zargana ()

Bende öyle umuyorum. Çok gel gel yaptılar piyasaya. 13.88 üzerinin Fake bir kırılım olduğunu düşünüyorum. Siyah kısa vade trend çizgimin altına sarkması ile beraber ani satışlar yiyebileceğini öngörüyorum. Siyah trend ile kırmızı direnç çizgi keşimi tam TR saatiyle 3 saat sonra kesişiyor. Bu kesişim anında sert hareketin gelmesi muhtemel.

0BeğenmedimŞikayet

Dark_pink ()

O kirmizi siyah ikicizginin kesisiminin oradan yüklü satisla itebilir buran itemezse bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Dark_pink ()

Takozu en tepenin bir alt dibinden ciz dogru olani o tabi senin cizdiginde yatay direnc

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum