Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0714 16:01:00
EUR 34.7189 16:01:00
USD 32.3813 16:01:00
ALTIN ONS $2332.0400 16:01:00

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Çok yüklüyüm. Patlarsa forumada kriptoyada veda ederim değerli dostlar.

Yorumlar (125)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Eywallah Sağol hayırlısı

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam benim niyetim ucuza mal almak değil. Paramı kaybetmemek. Her aldığım ürün 1 saat sonra ne olacağı belli değilse neden alayım ki sadece çok düştü diye.. çok düşen çok yükselecek olsaydı HOT SLP BTT gibi ürünleri alıp milyarder olurduk.

ŞİMŞEK54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cenker04 ()

Hocam bende sultanbeyli civarinda oturuyorum ne olcak bu btc nin hali

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ŞİMŞEK54 ()

Geçmiş olsun hocam sizde. mal boşalttiniz demek :) çok pişman olacaksiniz cok pazartesiden itibaren toparlariz sizi bile. korkutmuşlar demek ki cikacak bitcoin artik paralaei sayarken size selam söylerim :)

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Çok mesaj alıyorum bir çok yerden o yüzden grafik atmaya devam edeceğim. Siz yine kendi bildiğinizi yapın şimdiye kadar yaptıklarınız gibi

_Ottoman için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Zararına satış yaptığımı söyleyerek kriptodan çekildim. Ekran kartlarım var onlarda satışta oradanda ayrılıyorum. Sözümü tuttum yani.

_Ottoman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Peki nerelerden almalıyım full gireyim 8 ay falan beklerim işime yaramayan biraz nakit varda boşta durmasın diyorum

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Gün içinde pek takip edemedim hocam kapanışa doğru gördüm. Plan dahilinde 8.71 ikinci kademe ile ortalamayı 9.35 lere çekebilirim diye düşündüm. Daha aşağısında hafta kapatırsa galiba stop olmam gerekiyor

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bence buralardan alınmamalı. Alınacaksa da bakiyenizin en fazla yüzde onu ile denenebilir. SOL toplayın oradan ne ile aldığınızın şu safhada çok önemi yok

Esaret7 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Tşkr ederim hiç bi bilgim yokta biraz yardımcı olursanız . Ben şimdi btc türk pro kullanıyorum Try olarakmı usdt olarakmı almak mantıklı buralardan alınmalımı beklemeliyim biraz daha biraz bilgi verirseniz sevinirim . Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

SEYKM çok hacimli sattılar 230 milyon muydu neydi hatırladığım kadarıyla. sanki bilmediğimiz haber var. durduk yere bu kadar hacimli satış normal değil.
YTD

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Evet hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Yani btc nin 40 binden 55 bin olması için yüzde 35 lik bi değer kazanması lazım buda paramızın yüzde 35 değerlenmesimi demek değilmi

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Basit mantık hocam. Aldığınız fiyat yüzde kaç artarsa bakiyenizde o oranda artar

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Kardeş merhaba . Sana btc hesabı soracaktım 40 binlerdeyken mesela buralardan 80 bin liralık aldık btc 55 bin civarı oldu ne kadar kazandırır

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Biraz daha düşebilir görünüyor Yine dikkat li

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Yok. Simdilik izlemekle yetiniyorum. Altin' beklemeye devam..

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

39 .600 belki 37 000 iğne atıp toparlanmaya geceriz diye umuyorum btc git gel yaparak altlari biraz fazla ezecektir matic 2.92$ alice 14.2 $ ×20 short pozisyonum aliceyi kapatip maticin tutayım biraz daha diye dusunuyorum ne dersin dostum

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Düşer neden düşmesin

Adaletsiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Btc burdan 50 olsada altlar ezilecek ki hocam

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

SEYKM beni şaşırttı ciddi bir satış geldi. Panik satışı yaptırmak isteyebilirler.. ilk alırkende 8.71 ikinci alımın olacağını söylemiştim hocam. Oraya gelirse aynı kademeyi alacağım panik yapmanın anlamı yok şimdilik.

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

22.500 mu.

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

hocam 22bine düşmesi demek neredeyse 1 yıl içinde yüzde 100 aşağı yukarı demek
100 de 100den fazla
kim güvenir böyle yatırım aracına,
ayrıca siz inanıyormusunuz
yıllıktab gelen desteği kıracağına

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum