Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 20:24:09
EUR 34.7643 20:24:09
USD 32.3717 20:24:09
ALTIN ONS $2301.5050 20:24:09

Konu: grafik yorum

buradan düşe debilir/çıka dabilir.kesinlikle ytd.değildir.

Yorumlar (94)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Tercih meselesi.. sayin hansa)

RumeysaHANSA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Tmdir hocam notumu aldim yarin bakicam hepsine olumlu olanlari alicam. Varyat olaylari aynen etkiliyor satis gelebiliyor bazen. Ben kisa vade al sat icin dusunuyorum ama bakalim belki uzun vadede olabilir cunku gercek yatirim bitsde gercekten hocam topluyor yavas yavas piyasa

H_s_Bursa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Fiziki olsun benim olsun fakirin mali gözünün önünde dururmuş

OtuzBes63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Coin işine girmedim eşim ilgileniyor onlarla

0BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Dogru.. benim yatirimim %25 i uzun vade gerisi serbet.. durum neyi gerektirirse.. bit.. co bile var

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Evet ama bir kaç gün daha 1920 üstünde kalsın önce

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Kontör var bunlarda kozal fort şişe uzun vade tutuyorum diğerleri satabilirim günay sonuna doğru bence bekle derim alım. icin

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Bu siteyi takip edip uzun vadeci olunmuyor nir yerden didikliyor alsat gramı çoğalt diye

0BeğenmedimŞikayet

Düçar ()

İyi geceler Hakan hocam, ben İlhan TL deyim şu anda, kendi adıma söylüyorum grafik dilinden hiç anlamam, ancak sitede takip ettiğim siz dahil hocaların çoğu 13 üzeri dolar alımına sıcak bakmıyor sanırım. MB nin grafiksel olarak işi iyi yönettiklerini (en azından şu ana kadar) paylaştınız, ben şu anda sabırla bekliyorum dolar alma niyetindeyim ancak ne zaman alabilirim. nasıl alabilirim bir fikrim yok. tavsiye mahiyetinde bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

THY bugün. arkadas aldı sabah sonra şarti ama 700 bin yatırdı her kademe de alıyor o yatırım fiemasi ile çalışıyor bu varyant olayı gelisimnie göre yön tayin eder THY ama. hala. ucuz fiyatı lakin bir müddet daha takip etmek lazım gunlukculerin tarzı az önce yazidigim uzunvade için sorun yok diğerini takip etmiyorum bende şişe fort silver telkom mavi DYO oyakcimen to ulu un var

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Suan 1963de gayet olumlu duruyor bits

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Bana onercegin hisse var mi abim bakiyim not aliyorum al sat yapmadigim zaman hisseye geceyim diyorum

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Abim senmiydin bozde bits alan gecen siru sorcaktim kim oldugunu bulamadim bugun toparladi ama ben thy isdmr takipteyim rakamlara baktim alan birlac arkd var onlarada yaziyorum arada dolardaki dusus nasil etkiler hocam hisseleri bitsi pek etkilemiyor gibi yada sonradan mi etkiliyor. Aksama dogru bir satis oluyor ama

0BeğenmedimŞikayet

sade_vatandaş ()

ben de zaten espiri olsun diye öyle yazdım sorun değil arada sitres ve zararda olanları düşünüp ortamı yumşatmaya çalışıyorum naçizane iyi geceler size de

0BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Tavsiyem uzun vadede devam et..

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Erken uyumustur abim sabah 8de uyandiriyor beni kanki rakamlari yaz diyor:) rekor kirmisiz inanmiyor abi :)

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nihal_Emir ()

Valla ekonomiden de altından da grafikten de gram anlamam ama sizin grafikten anladım. Helâl olsun açık ve net! Çıka da biliii düşe de bilii :))

1BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Evet uzak takiptim yeni başladım yakın takibe :)) usun vade alırdım ben taşınmaz alana kadr şimdi buradan bilgi edinip al/sat yapasım var ama halen uzun vadeci gibiyim

0BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Oguz cok şakacidir :) hatta şakayi o icat etmis olabilir :)

sade_vatandaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Tesekkur ederim.. dogrudur. sizi hatirlayamadik heralde disardan izleyici idiniz

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Hocam saka biryana emegine saglik espri harikaydi arada bu sekil suprizler yap bize iyi geceler hocam hosuma gittigi icin yazdim kirilma sakin :)

sade_vatandaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Aa merhaba. Eskilerden adınıza aşınaydım burdan yorum okurdum hep bir ara hakan abi bırakmıştı mesela birde sosa vardı biri dha vardı ama adı gelmiyor aklıma nasılsınız?

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

O derece dimi ustad:)

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Evet.. sayin Hansa.. mrb

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Metinche sizmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Kalbim seni unutacak kadar ... ise ellerim onu parcalayacak kadar asil dır der büyük düşünür dostum

1BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Bir kac defa tunelden bagirdim ustad ustad diye.. duymadin :)) unutmam .. umudumuzu göğe gelin ettik.. :)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Vay can dostum buyuk ustead metin abim:)) unutma , unutulanlar unutanlari asla unutmaz :)))

0BeğenmedimŞikayet

47life47 ()

Kolay abim . okafadan isteyen ihracat samanı yesin. :)

Karamanli7007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Degerli dostum.. dar gunlerde.. hal hatir sordun vefa gosterdin unutulmadin.. saygilar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum