Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 00:55:18
EUR 34.7339 00:55:18
USD 32.5072 00:55:18
ALTIN ONS $2392.1450 00:55:18

Konu: grafik yorum

buradan düşe debilir/çıka dabilir.kesinlikle ytd.değildir.

Yorumlar (94)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Kendine iyi bak

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Kesinlikle hocam bence dolardan fln iyidir arastirdim mantikli geliyor bana bilindik birssy sonucda. Iyi geceler hocam cok sagol yarin bakicam hisselere sorarim sana almadan once

H_s_Bursa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Allah gonlunuze gore versin.. amac bilgi alisveri.

RumeysaHANSA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Aynen bende bisti seviyorum ve çok karlı oldugunu düşünüyorum yeterli sabir olsun önümüzdeki iki yıl dahada iyi olacak bence

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

İnşallah bizim gözümüz yüksekte değil bazen cebin dolar bazen gözün gönlün Üstad olmaya gelmedim zira yeterince üstadımız var sayfada saygımız sonsuz biz nacizane bilgi peşindeyiz

OtuzBes63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Cok iyi 3 ayda super

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Iste iyi takip etmek lazim hocam ama guzel ben seviyorum takip etmeyi uzun vade orta vade iyi birakiyor. Dolar dusse bile pek bits yine kurtariyor kendini. Sen iyi zamnlarda almissin bu senede guzel yukselis verdi

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Eylül. ekimde aldıklarım var örnek deva 23 den aldım 35 de sattım onu

0BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Yavas yavas alisirsin :)) selda diye biri vardi acemi. olarak geldi ustad olarak gitti..

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Hım sağoşasın bende bir an için kns bu rakamlara ne zaman geldi

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Gidecek yolum bir rehberim yok ki abiii diyip küçük emraha bağlardım ama keşfettim

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Ben geçen sene subay Mart gibi aldım bekledim bekliyorum. Bunlarda zirvede bir kismini sattım sora yine aldim kalan damızlık oldu hepsindd hedef yüksek benim için

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Evet cok degisiyor piyasa

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Bu hisse kanki rakamlar hisse icin

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Aa ben şokkk menüden istediğim emtia sayfasına bakabiliyorum şu an bir aydınlık yaşıyorum gözdeki işilti bende

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Cok cok iyi hocam dolardan iyidir ya. Sen eylul ekim yukselisinde mi aldin yeni mi yada eski

0BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Gormen icin gitmen gerek

1BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Siseyi biliyorum hocam bir arkd benim hisse aliyor onunlada konusuyorum rakamlari bama soruyor paslasiyoruz. Onenli olan yuksekten duzelte gelmis olmasi yoksa en tepeden alirsak riskli olur. Dow jones fln gordun mu us500 rekor kirdi sanirim zirveleri artik burdan dusmesi bekleniyor

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Ama ben o sayfayı görmiuorum

0BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Cevabin dustu diger sayfaya :)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, banka makas aralıkları ve bankaların volatil hareketler başladımı sattırmamaları elimi kolumu bağlıyor. Eskisi gibi normale binse trde ederiz, kolay. Şimdi ilk önce piyasayı ve merkezi anlayıp ona göre hareket etmeliyiz ki, ya aldığımızın karşılığını görelim ya da terste kalısakta çok bekletmeyecek bir rakam olsun. Şimdi piyasa algısı yönünden gerçekten kritik bir dönemeçteyiz. Gerekçelerini açıkladım. Netleşince zaten yazarım. (Gündüzleri olmayabilir, yoğun çalışıyorum)Sevgiler saygılar.

Düçar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Cevabım düşmedi mi? Co. inci eşimdir ben fizikiciyim

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Aynen öyle kardeşim beklemek gerekiyr bak ben şişe fort iyi kazandım nerdeyse *2 aldim

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Kanki 1925/1935?

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Suan beklemek lazim dimi hocam hisseler otursun satis gelirse birde baya cokuyor arada takip ediyorum hacim icin aksamlari satis oluyor bazen 3de

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

Aynen 1925 ile 1935 onemli uzeri lazim simdi baktim. Tepki mi degilmi belli eder hocam.

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Şişe vs cok yükseldi ben 7.2 den aldım onu şu an yüksek ok birde Tunç hixayi bul yotubede izle derim Ocak ayı yıldız hiseelr

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

OtuzBes63 ()

Co, in bitisik yazma diger sayfaya duser yorumum..

0BeğenmedimŞikayet

RumeysaHANSA ()

Katılıyorum hocam saygılar

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Deva ilaç örneğin bakabilirisin
Ülker düşük kaldi örneğin ama dedim gibi alıp beklemek zorunda kalabilirsin piyasa anlık dönüyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum