Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:03:09
EUR 34.8238 20:03:09
USD 32.3379 20:03:09
ALTIN ONS $2301.8900 20:03:09

Konu: The Eco. nomist 2022 Kapak

Merhaba değerli arkadaşlar.
Dünyaca ünlü malumu olduğunuz derginin 2022 kapağı.
Görsel içinde 4 adet Sanal varlık simgesi bulunmakta olup ve bazı grafikler ile şifrelenmiş mesajlar içeriyor olabilr.
Bakalım sizler de bulabilecek misiniz ve ne gibi yorumlar getireceksiniz. Komplo teorisi seven herkes ve diğer isteyen herkesi bekleriz yorumlara.
Dikkat çekici olduğu için paylaşmak istedim.
Asla hiçbir yatırım tavsiyesi içermeyen ütopik ve teorik bir paylaşım olup, gelecek yorumlara göre de işlem yapılmaması yönünde uyarmak isterim.
Cümleten yeni yılınızı kutlar bereketli kazanç dolu gönlünüzce bir sene dilerim.

Yorumlar (118)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Bu aşıların sonu gelmeyekki sorun da orda

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Sayın @BossVurguncu dolarda önümüzdeki haftalarda geri cekilmeler yasanabilirmi, eger geri cekilirse nelere kadar düsebilir.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben yükseliş tarafındayım onslarda ama kapanışlar falan görmek lazım

Murathan_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim bilmukabele değerli Demliçay dostum sana da hayırlı mutlu sağlıklı huzurlu bereketli yıllar dilerim :)

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yamyamlarrr

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aşı karşıtlarına ancak saygı duyarım. Aşı olmayan 2 si kronik 3 yakınımi kaybettim ben. Ve acının tarifi olmaz. O yüzden karşıt vs kusura bakmasın an la ya mı yorum ve anlamayacağım da.

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Olabilir evet 2 tane var arkada uydu resmi var sanırım uyduları takip ediyorlar teleskop la hesabı)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O teleleskop değil sanırım mikroskop

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah ama keşke olsa :)

Hakedis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

20 ile 22 günleri de öne çıkacak olabilr ama hangi ay ya da aylar bakalım ya da saat mi sanki saat de olabilr

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hakikaten ya hiç hoş değil neden kanlı dikkat etmemiştim :(
Bir de iğnelerin ucu çip gibi şeylere değiyor. Acaba aşı karşıtları haklı mı insanlara mikro çip tarzı bir şeyler mi yerleştiriyorlar yoksa cidden? Ürkütücü

0BeğenmedimŞikayet

kalennder ()

Hey Maşallah:) Alparslanlarin Osmanlarin torunlarına da bu yakışır zaten.

1BeğenmedimŞikayet

Final10 ()

Ben kendi halimde bi insanım. herkesin hazreti Ömer'in nuşirevan kıssasını okuyup o yolda ilerlemesini istiyorum. bizim kökümüz buralardan gelir böyle devam ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Aşıyla yapmak istedikleri emellerini ifade ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

milletin. kanini.. emiyolar. ondandir. o
vahşiler
")

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Bssimiz ustune eyvallah.. :)

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Ya istiklal ya ölüm diyorsunuz yani.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Cumlemize helal olsun ustam.. :)

Halilibo06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Halilibo06 ()

Heyyy maşallah gardaşıma. Helal olsun sana.

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Biz dunyaya yon vermis avrupa irkini mrydana getirmis bir milletiz.. istedigimizde basaramayachimiz bir meziyet olamsz... biz ya ölürüz ya basaririz otesi yok.. :)

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Buyuk dusunmek buyuk isler basarmaya giden yoldaki ilk buyuk adimdir..

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Diyosun)))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ayy ne güzel. Insaallahh

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

O kanlı şırınga sinirimi bozdu:((

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bende 20 ile 22 rakamlarında takıldım. Ne demek istiyorlar. 2022 de rüzgar gibi yıl bizimi bekliyor acaba

9BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Mumlar grafikler teleskoplar asilar yesil enerji ve dunya ticaretine yon veren iki seytan... kabusunuz olacagiz diyor ama burada dogan bir gunesten haberleri yok.. TURKIYEM alayinizi TERSE bkrakacak Allahin izniyle.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

ABD Çin gerilimi Omicron varyantı teleskop uydu teknolojik gelişmeler biden yeşil enerji projesi gibi görünen ler içindeki rakamlar nedir tam çözemedim

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Değerli Boss iyi akşamlar,
Yeni yıl, huzur , mutluluk , sağlıkla geçsin. Sizin nezdinizde site üyelerinin de yeni yılını kutlarım.
Ekonomi sayfasının kapağına gelince , büyütülmüş resmine bir bakayım.
Hayy Allah , lider resimlerini görünce aklıma ayı ve boğa piyasası geldi:))

0BeğenmedimŞikayet

Murathan_34 ()

Gapli açılış olucakti

Murathan_34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murathan_34 ()

Pazartesi günü için bir kaç yerde okudum, gümüş ons pazartesi halli açılış yaparmi fikrin nedir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum