Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0753 22:24:54
EUR 34.9439 22:24:54
USD 32.4731 22:24:54
ALTIN ONS $2334.8150 22:24:54

Konu: The Eco. nomist 2022 Kapak

Merhaba değerli arkadaşlar.
Dünyaca ünlü malumu olduğunuz derginin 2022 kapağı.
Görsel içinde 4 adet Sanal varlık simgesi bulunmakta olup ve bazı grafikler ile şifrelenmiş mesajlar içeriyor olabilr.
Bakalım sizler de bulabilecek misiniz ve ne gibi yorumlar getireceksiniz. Komplo teorisi seven herkes ve diğer isteyen herkesi bekleriz yorumlara.
Dikkat çekici olduğu için paylaşmak istedim.
Asla hiçbir yatırım tavsiyesi içermeyen ütopik ve teorik bir paylaşım olup, gelecek yorumlara göre de işlem yapılmaması yönünde uyarmak isterim.
Cümleten yeni yılınızı kutlar bereketli kazanç dolu gönlünüzce bir sene dilerim.

Yorumlar (118)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kesinlikle teşekkür ederim katkılarınız için

gizli_lider için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aynen öyle kardeşim

jahil06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

Önemli bir veri aslında tabiki anlayan için.

1BeğenmedimŞikayet

gizli_lider ()

Bu dergi rothschild ailesinin finansal olarak destekledigi bir yayin kurulusu. Parasal ve varlik sermayesinin dunyadaki kontrolune olan etkileri tabiki var. Bana kalirsa crypto sistemi de aslinda bagimsiz degil. hicbirsey yapamazsa disaridan yaparsa iceriden onunda sistemini spekte ederler. Bize dusen ne? akintiya karsi yuzmek mi yoksa daha az riskli yatirimlarla kanaatkar olmak mi?

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ada'nın 2022 yılı 4. /5. aydaki yükselişini ifade ediyor gibi olduğundan özellikle dikkat çekiyor. ytd

gizli_lider için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Merhaba hangi coinler onlar. tsk.

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gizli_lider ()

ada litecoin bitcoin etherium

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim yorumlarınız için çok makul. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Btc den mi bahsediyorsunuz ada mı tam olarak

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hayırlı geceler hocam.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Biz her şeyin kısayoluna bakarız dostum sonra zarar edince niye böyle oluyor deriz. Çok sağ olun hayırlı geceler.

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Aslında sayfada olması gereken bu tür tartışmalar ama maalesef olmuyor ben teşekür ederim paylaşımınız için...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok güzel yorumlar tebrik ve teşekkür ederim.

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Güzel bir paylaşım hocam etherıum blockchaininde yapılam işlemlerde işlem ücreti çok yüksek enerji sarfiyatı fazla bu nedenle rüzgar enerji santraline uzak duruyor ada blockchaini ise işlem maliyeti düşük ve düşük enerji sarfiyatıda düşük rüzgar santralinin merkezinde bu nedenle varlığını adaya taşıyan tokenlar var bunu taşıyanlar ise genelde yapay zeka üzerine çalışma yapan tokenlar bunu uzun süredir takip ediyorum dergi bunu tescillemiş ve her şey derinden değişebilir bence YTD.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet tebrik ederim. 2 tane daha var

Kulsay38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Malesef düşünün tüm dünyada ekonomilere 2 yılda neler yaptılar. Her şey proje ama mecbur kalıyoruz malesef

Habibe35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Habibe35 ()

Oyle kiskivrak sardilarki dunya bunalara mecbur hale geldi malesef

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sanırım benim yorumum düşmemiş. Profile en üste kopyaladım hocam.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bende inanmıyorum ama inanmayanların sonuçlarına ağır bedeller ödediklerini gördüğüm için mecburdum. Ve muzdaribim; (
Bu arada senin mutfaktaki hesap niye silindi?

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yok yorumunuz düştü bende uzunca bir cevap yazdım hocam

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Yaşadık maalesef değerli kardeşim. Bununla ilgili yazdığım yorum herzamanki gibi sayfaya düşmedi.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin senin de yaşatmasın inşallah.
Ben DSÖ gibi BG Vakfı gibi dünya derin ekonomik düzeninin uzantılarının ortaya sunduğu hiçbir şeye inanmayacak ve karşı olacağım. Mecburiyet olmasaydı keşke.

1BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

Du bakım yerindelermi malum her An gidebilirler kontrol etmek gerek:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Noldu beya? Canın sağlığın yerinde ise ve aklın:) gerisi hikaye

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

Unutma misin wefali arkimm:) valla ne sor ne ben diyem hayat banada vurdu yaso hiç acimadi:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Vayy dostum kimleri görüyorum. Hosgeldin. Nerelerdeydin?

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum