Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0781 11:52:55
EUR 34.7562 11:52:55
USD 32.2164 11:52:55
ALTIN ONS $2342.3200 11:52:55

Grafiği gönderen: Dönence

⭐⭐Dönence ()
Bitcoin

BTC nin bu hareketi yaptığında coin piyasasından taş alınsaydı bile en az 2x-3x yapmıştı 2-3 ayda ama maalesef millete hep korku pompalandı kimsenin eli alıma gitmedi işi bilenlerde alıp fazlasıyla katladı kazancını şimdi durum farklımı acaba herkesin analizine saygım var fakat net saate göre rakam vermek ve bunda ısrar etmek elinde 124391 adet btc tutan saylor bizimkiler kadar bilmiyor demek ki piyasayı:)

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

İzleyelim bakalım

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam daha öncede grafik attım şu anda btc haftalıkta 44100 altı kapanış yapmadıkca hala yükseliş trendini koruyor ama onun altında iki haftalık kırmızı mum kapanışı beni korkutur...

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Şuan genel yön nedir düşecek mi çıkacak mı full maldayım da elimde biraz nakit var ceek alacam btc düşer mi

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

hocam alt coinlerde al satlar yaptım diptem aldıklarımla ama btc hedeflerim gelmeden asla diyorum...

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MikaHakkinen22 ()

Kesinlikle öyle düşünüyorum dostum, rızkımız buymuş deyip geçerim..

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Herkes kısmeti yer hocam ecmain...

MikaHakkinen22 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MikaHakkinen22 ()

Aynen ben de senin durumdaydım dostum. Bir yerde zararkes yaptıklarımla ilerliyorum şu anda.. Valla aldıklarım aldığım yerine gelse 100000k artar cüzdan :))

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Merhaba aldiginiz btc kar al yapmadini, mi 65.000lerde merak ettigim icin sordum. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

MikaHakkinen22 ()

Herkes korkuyorsa sen alıcan, herkes alıyorsa sen satıcan taktiğini çok güzel uygulamışsın dostum, bereketli olsun..

0BeğenmedimŞikayet

SON_GÜMÜŞ_BÜKÜCÜ ()

o dönem mayıs daki düşüşe yakalandığımdan ful coinlerdeydim bir yerden alacağım vardı gelse karar verdiğim 3 coin vardı avax sol sxp ikisi çok fena yürüdü bildiğiniz üzere nasipte olmayınca olmuyor işte hocam çıksın da elimizdekilerle ne kadar nasiplenirsek artık inş

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam ben 29000 usd lerden btc alımımı yaptım zaten bekliyorum hedefimi herkes beklentilerini satın alır gerçeklerini satar sonunda kar ve zarar ona aittir.

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

işte hocam ben altttan btc ve alt coin toplarken bazıları tiye alıyordu yazdıklarımı...

MikaHakkinen22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ne olucak btc düşecekmi alım yapalım mı

0BeğenmedimŞikayet

MikaHakkinen22 ()

O kadar korku pompaladılar ki dostum, millet bırak almayı ekrana bakmaya bile korkar oldu maalesef..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum