Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0782 14:05:59
EUR 34.7540 14:05:59
USD 32.2094 14:05:59
ALTIN ONS $2341.5550 14:05:59

Konu: <@kıncı> ßorsa'da büyük fırsat mı?

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

dolar bazında 2009 fiyatlarında olan borsamız 10 yılda bir denk gelen bir fırsatmı veriyor acaba ?
düşüş bitti 5$ gidiyoruz diyebilmemiz için mavi düşen trend çizgisi ve sorada 2.1$ üzerinde kapanışlar ile borsada yıllarca sürecek boga piyasası başlamasını bekliyorum... YTD

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

garanti - denizbank - ata yatırım kulanıyorum

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Nereden açacam bir fibada var onlarada gıcık oldum:/sen hangi bankla çalisiyirsun garanti var y. kredi var?

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hisse söyliyemem yasak spk insanın başını agrıtıyor inanki.. üretip satan sektöründe öncü olan şirketlerden korkma derim sadece..

S_Şahin55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

S_Şahin55 ()

Ford için mi kardeşim o rakam
Zarardayım inşaAllah o rakamlar gelirde kurtuluruz
Bir de al diyebileceğin bir kagıt var mi sasa alınır mı burdan ve ya Ereğli

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

kumbara gibi biriktirmek lazım böyle hisseleri bileşik getiri ile 2 3 yıl sonra hiç beklenmedşm kazançlar saglıyacakdır..

Ata_kizi_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

425 gibi bir hedef görünüyor bende orta vade de..

0BeğenmedimŞikayet

Ata_kizi_07 ()

Memleketim ereğliyi almak çok isterim ama hiç anlamadığım bişey hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sasa dan sonra temettü emekliligi için alıcagım tek kagıtsa ereglidir. altın ons ile yeni tepe yapabilir ama dolardan emin degilim bir süre 18 ler tepe olarak kalabilir.

Komutanlogarx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

inşallah. ben de elime geçen bir paranın büyük kısmını oraya sevk ettim ucuz olanı almak doğru olur mantığıyla. 10 ay oldu benim, en az 2 senelik daha sabrım ve zamanım vardır diye düşünüyorum. bazı kağıtlarım duracak, imkan olursa temettülerden faydalanacak vs, bir kısmıyla al sat da yapıyorum. tekrardan elinize sağlık, bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Hesap aç dedim sana kaç defa

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Sakladık üzerini sasa hektas eregli .. dipnot 2021 en çok kazandıran hissesi sasaa

1BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Ya şu borsayi bana ögretecektin sen:/ ne oldu o iş?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

daha fazlassı bile olabilir yeterki malımıza sahip çıkalım :)

0BeğenmedimŞikayet

S_Şahin55 ()

Ford için ne diyorsun kardeşim
Sasa almayı düşünüyorum ayrıca alınır mı

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

çok daha güzel yerlere gelicek yeni yılda nasip olursa..

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Bizim sasa egeen olsa")

0BeğenmedimŞikayet

Komutanlogarx ()

Borsada sasa ve eregli der susarım hocam altin veya döviz alanlar için en iyi yatırım olabilir uzun vadeli fikriniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

S_Şahin55 ()

İnşaAllah kardeşim
borsa çok düştü bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

o tür paylasımlar yasak kardeşim ama xu30 şirketlerinden bir sepet yapabilirsin yada çalıştıgın kurumun model portföyünü ögren ben tek hisse sasa ile yoluma devam ediyorum ara ara bununla ilgili analizlerimide atıyorum..

taureg için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yükselişi göstermek için 5 dalgalı bir trend olasılıgını belirtim. borsanın altın ve dövizden çok çok daha fazla getiri sağlıyacagını düşünüyorum bende.. diplerde olan borsanın yüzüne bakmıyorlar tepede olan altın ve dövizi almak için sıraya giriyorlar :( herkezin yatırım tercihi farklıdır gerçi herkeze bol kazançlar olur inşallah..

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

taureg ()

Üstad, olası süreç için, alıp kenarda unutmalık, 5 yada 10 adet hisse ismi yazmanız mümkün olur mu rica etsem?

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

parantezlerin içindeki sayıları anlamadım ama ne olabileceğini düşündüğünüzü anladım galiba. ben borsadan umutluyum, acelem de yok, panik ky da değilim, beklerim. elinize sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum