Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0860 16:05:43
EUR 34.9955 16:05:43
USD 32.2019 16:05:43
ALTIN ONS $2418.8750 16:05:43

Konu: Btc usdt 28,12 23,05

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

çalışabildigim kadar ince çalıştım. dediğim gibi en güvenilir noktadayız. ama yine de yeşil rakamlar kırılmazsa durum fena değil. kırılırsa iğneyi doldurmaya gideriz.

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

burda en alt 45300ler gözüküyor doğrumu

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MikaHakkinen22 ()

Herkes bildirim sorunu diyordu, o nedir diyordum. Şimdi senin cevap bildirim olarak gelmeyince anladım :))

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Teşekkür ederim dostum. Orta destek çalıştı. Bakalım ne olacak

MikaHakkinen22 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MikaHakkinen22 ()

Ben de aynı grafiği çizdim ve bekliyorum dostum trende dokunmasını ve tabii ki tepki alıp yukarı devam etmesini.. Emeğine sağlık..

4BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Şu alt posttaki grafiği kimse beğenmemiş. Yanlış anlaşılmasın beğeni istediğim için yazmıyorum. Cikacak dediğimizde onlarca beğeni ama düşebilir dediğimizde hicbir hareket yok. Malesef psikolijik bir durum hak veriyorum :) Arkadaşlar gerçekleri göz onu ne koymak boynumuzun borcudur. Üzgünüm ama durum Şu an için böyle ve grafikteki destekler çalışıyor şimdilik.

2BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Ben alt posttan takıp etmeye çalışıyorum. 46.601 dedik 46.602den döndük şimdilik. Ama duracağa pek benzemiyor 45.434 e uğrayabiliriz..

1BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Teşekkür ederim aynı dileklerde bulunuyorum. Sizin gönlünüzden geçen olursa daha kazançlı olurum inanın:)

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bereketli olsun hocam o zaman gönlünüzce olur inşallah

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

O da doğrudur, ben dolmadan satışı yaparım zaten öyle fezaya çıkmasını beklemem..

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

İğneler her zaman dolar hocam.. ayılar tam kadro sahadayken sizi patlatır yukarı çıkar bir daha aldırır yüksekten sonra terse yatırır.

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Hocam sizde iyi güzel diyorsunuz da bazen destekten %10 ile stoplu risk alınabilir. İğne atabilir haklısınız bu piyasa da herşey olanak dahilinde . Ben şahsen destensen %10 alımımı yaptım stop koydum iğneye gelince gelirse de baş göz üstüne orada da bekliyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam iyi güzel diyorsunda neden kimse almıyor ? Şimdiye uçmak gerekiyordu. 49600 aşağısı gün kapatan BTC ölüme mahkumdur.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum