Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0776 04:47:06
EUR 34.7952 04:47:06
USD 32.2655 04:47:06
ALTIN ONS $2349.2500 04:47:06

Konu: Btc usdt 28,12 23,05

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

çalışabildigim kadar ince çalıştım. dediğim gibi en güvenilir noktadayız. ama yine de yeşil rakamlar kırılmazsa durum fena değil. kırılırsa iğneyi doldurmaya gideriz.

Yorumlar (72)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

28 aralıkta attığımız alt postta mühim rakamları belirtmiştik. 45434 halen sihirli rakam. Düsen kanalda devam ediyoruz. Ben sert bir iğne ile tekrar yukarı çıkarız diyorum. Keşke Btc çıkarken Btc. d düşse. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Kesinlikle @USTAMM ayrıca aldıkları fiyat bu haber çıkmadan 3 gün önceki fiyattı. Alıyorlar haberi sonra cikartiyorlar. Manipülasyon!

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Microstratejy alımı btc için düşüş indikatörü gibi.

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Kesinlikle katılıyorum dostum

Cyrpto_0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Aldıklarını her zaman söylerler de sattıklarını söylemezler ya da coook sonra söylerler :))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Yeni olması imkansız bence

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Mikrostrayegy 1914 tane 49.229 dolardan Btc almış. Ne zaman alsa Btc düşüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Selamlar değerli dostum sen diyorsan doğrudur benim zaten takip yapma imkanım yok bu bir k gün hold devam :))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

herkesi üzecek. :)

Shafuck için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dostum selam. bir öngörüm var. ocak 15e kadar 51.900 ardından 59 diyorum. bir şeyler gördüm. şartım 46.601 kırılmaması. nasip bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

Shafuck ()

Düşmesi beni üzecek ama like verildi.)

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Beğeni yaptım :)) grafiği de kendime kaydettim :))

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Sen işini bilirsin ustad:))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Nakite geçmem için 2 şart mevcut. 28k ve 72k. Ayıdan da korkuyorlar bu korku kötü bir durum. Paralarının yüzde 10u kalsa. Düştüğü yerden alıp ekran kapasalar diğer boğada 10x paralarını geri alacaklar zaten. Neyin korkusu onu da anlamadim.

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Vayyy corollaci kardeşim gelmus hosgelmis:)
Çaylarrr

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Fanna mi al çekirdek çitle keyfine bak bu bedava komedi sinema :)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Gülmekten stres kalmiyo bende saolsunlar:))
Yok 19 yok 9 yok 3. yok fed faiz artircak:))
Bu piyasa geleceğinde sistemi

Ne diyelim fikirlere saygılıyız. sadece mantıklı olanlara.

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Haşa, bilginlik taskamak degil. O rakamlar sahsi,
Dedigin gibi olsaydı 10 degisik rakam verir biri geldiginde ben bildim ben dedim havasi atardim. :) sizinle sadece munakasa veya gorus paylasiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Ayının olmadığı bir zaman dilimi zaten yok. Yanı 24 k gelecek deyipte atiyorum 08.22 tarihinde gelirse ben bildim mi diyeceksiniz ? Ve ya öncesinde 78k gelirse sonra 24 gelirse yine mi ben bildim diyeceksiniz? Elbette düşecek rakamlar. Düşmemesine imkan yok. Ama bir dayanak ve zaman lazım. Ben çok gördüm yaşadım bu konuşmaları. Şu an btc alıp satan hickimse orta vadede zarar etmeyecek. Net.

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Her durumda 14 ile 24 arasi giris icin bekledigimi uzun zamandir payladiyirum. Yukselis bekleyenler bu durumdan rahatsiz, tabi bu onlarin sorunu. :)

Zaytng81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

24k gelecegine inaniyorum. Her emtia yukselen yillar oldugu gibi dusen yilkar da oluyor. Btc 70k gordu kac tane alt koin btc 67 zirvesinden sonra toparladi.?

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Valla ben şaşırıyorum artık gerçekten. Düşüş bekleyene saygım var da btcyi Binance delist eder bu rakamlara inerse. Haberleri yok ; )))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Sen 70ten hesapliyorsun demek hmm. Peki sen buna inanıyor musun gerçekten?

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

70k 80% 56k yapar. 70-56=14k :)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Atiyo yoğurt çalıyo okyanusa:))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Yüz de 80lik düşüş demek Btc 9 bin dolar olacak demek. Şaşırdınız mi dostum siz? O fiyat gelirse toplam arz artık sahipli arz olur. Sahipsiz 1 tane Btc kalmaz. Biraz abartmıyor musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

8bin hayal ürünü bile degil. 16k 80% lik bir dusus bölgesi. 20k nin aşağısına herkes donunu bile satar:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum