Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 04:15:26
EUR 34.9839 04:15:26
USD 32.2051 04:15:26
ALTIN ONS $2414.8350 04:15:26

Konu: xauusd

⭐⭐ntmen_x ()
Gram Altın

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@LostPassenger geç kalıyorsun:))

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Çok hızlı hareket ediyor diyorlar ardaslar hocam kazanç durumunuz nasıl bana hiç güven vermiyor açıkçası :(

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Bitco iniş hattında şimdilik iniş bitimi altcoinler btc ile inip çıkıyor arada denk gelen olursa günlük trade yapmaya çalışıyorum sürekli takip istiyor uzun vade al yat için bana uymuyor güveni yok ve ani iniş çıkış yapıyorlar negatif yada pozitif bi haberle sürekli değişken

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

İyi yaparsın üstad bitko hiç almadım ama aşağıya bakıyor yönü akşamda parite yaparız al yatta mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Onsun daha önce gördüğü zirve hemşerim

Deryagol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

bitcoin den kar ettikçe gr almayı düşünüyorum al sat yapmadan uzun vade

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol ()

2075 derken. valla yeni fakültem geldim kaç saattir burdayım. yorumlara yabancı kaldım okuyamadım hepsini.

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Aynen aynı fikirdeyim eski zirveyi 2075 uzun vadede tekrar test edecektir

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Aynen hocam 2075 den iniş yaptı zaten emtiada ozellikle Altın geldiği zirveyi yoklar ve geçer herzaman değişmez fakat olay kimin elinde belli değeri $ cinsi olduğuna göre gerisi zamana kalır alıp satana kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Emtia almıyorum epeydir ons için 1820 aşağısına yinede dikkat etmek lazım düzeltme yapıp yukselis gelebilir standart hareketler olarak

Agop için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Agop ()

Keşke olsa iyi bı satış fırsatı olur...

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Uzun vadede benim beklentim de 2000 üzeri hocam

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Uğraşmayın sayın hocam arkadaş 480 beklemiş gelmemiş sağlık olsun :))

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Uzun vadede diyor. Kısa vadede değil

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Eyvallah hocam @Nevkar1976 bereketli kazançlar kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Yorumları iyi oku hayal yazmıyorum bende emtia yok ve genelde uzun vade derim haziran 2019 da 1260 olan ons için 2300 niye hayal olsun? 3000 demedik ; ))

1BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Üstad hg emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Allah razı olsun hocam çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Agop ()

Ons 1700 Altın a düşmez... yukarıda rekor 2300 falan hayalcilik FED'in sertt faiz arttirimlari var bu dediğin 2023 sonu olabilir..

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@Nevkar1976 buda ons grafigi 1820 aşağısı olmadığı sürece orta yada uzun vade beklentim 2000 ve 2300 ler onsta

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@Ay_yıldız_tim 2 hafta önceki xauusd grafigi hala güncel 1790 aşağısı iniş olmadığı sürece hedefi 2300 $ orta yada uzun vade sorusu cevabi 6 yada 1 sene içinde olabilir

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Önemli değil
Şimdi para piyasalarına yön verenler düşünsün:)) dolar yükseltip indirdiler bir çok kişi terste kaldi tekrar dolarda artış olmayacağına göre sıra onsta ybi bunu biz görüyorsak onlarda biliyor sindire sindire yaparlar
Bu da uzun vade seçeneği için geçerlilik demek
Gr ons maliyetleri 1000 $ ve 1200 dolar ise onsun buralarda kalmasi biraz tuhaf açıkçası

Combative_woman için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Combative_woman ()

Tesekkürler

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@Combative_woman üstad kolay gelsin gr ons sormuştun 2300 ler uzun vade hedefi var demiştim 1790 aşağısına gelmediği sürece üst rakamlar ons için daha cazip duruyor
1020 aşağısına düşmedikçe artar demiştim yani stop noktası 1020 idi tepeden alan cesur yürekler dikkat etsin de dedim fakat dinleyen dikkate alan gören olmamıştır
Kisaca dolar inişi tam olarak bittiği zaman ons yükselişi başlayacak diye tahmin ediyorum
Kolay gelsin bereketli kazançlar olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum