Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0727 12:35:01
EUR 34.7678 12:35:01
USD 32.3886 12:35:01
ALTIN ONS $2338.1550 12:35:01

Konu: Yorumsuz. :)

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ozkantekin0666 ()

aminnn inşallah kardeşcan Allah yardımcıları olsun inşallah

Edanur07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Allah gönlüne göre versin inşallah:) terste olan kardeslerimizde bir an önce düze çıksın.

ozkantekin0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sonumut ()

Aynen abi 200 olacak diye alanlar 95 e aldına veeiyor işte.. iyi oldu daha da batlasın elrinde :)

Meteturhan35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meteturhan35 ()

Guzel fikir depolardakiler de çikacaknşimdi stokçularında elinde batlasin... müşteri kapmak icin cekiyorlarmıs fiyatları ; )))

Sıvap için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sonumut ()

Koş abi :)) vallahi 2 ayi geçdi 5,6 boğazız normalde 5 lt bi ay yetmez sana yemin edebilrm ilk pahalılıkda 1 lt aldım bitince 2 iki aydır 3 lt ile bereket.. niye hain düşünüp 5 adet almadım. hı alamadığımdan mı valahi yok.. rahatım rahat sakin olacak milletimiz .. olmalı

Sıvap için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozkantekin0666 ()

sağol kardeşcan çok şükür iyiyim he valla ya geriden risksiz zararsız takıp etmek çok zevkli :))

0BeğenmedimŞikayet

Sıvap ()

5 litre ayçiçek yağıvar kapağı açılmamış gidip bozduraym düşunce alırım.

sonumut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Venüsmmg ()

Unsirim Etiketinin altında Aypa yazıyor.

Ev_hanımı_destek_kendine_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınbilezik ()

Bu fotoğrafı düşüşün olduğu sabah arkadaş durumunda paylaşmıştı hemen düşüşler markete yansımadığı için doğru değildir diye düşünüyorum

Venüsmmg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ev_hanımı_destek_kendine_ ()

Anpagross olmasın . Çünkü hasgross ve o market hep indirimde dige rmarketlere göre

Venüsmmg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sonumut ()

Stokcular sürmeye başlarsa olur abi.95 duştüğünü gören illa 5 tl asagı asagı derken tarih geçmemesi nedeni 50 tl yaz kenara abi... patetes soğanı dereye dökeni de gördük :)

Daisy24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Venüsmmg ()

Güncel fiyat. Marketin ismi Aypa.

Yoğunluk sebebiyle hizmet durdurulmuş.

1BeğenmedimŞikayet

gulide ()

inmeyi bırak dünkü fiyattan alamıyorsun

Davut_GS1905 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

İyiyim abi sen nasılsın hayat sana güzel:)

ozkantekin0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Daisy24 ()

Düşse adil olur hiç umutlu değilim 5lt asla o fiyatlara inmez eski de kaldı o rakamlar

0BeğenmedimŞikayet

sonumut ()

Olcak abi olur... bu süzülüşte şimdi stokcular inecek yağ diye elden cıkaracak tarihi gecince yola mı döksün bi kaç güne söz 50 45

0BeğenmedimŞikayet

ozkantekin0666 ()

ooo kardeşcan nabıon nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Edanur07 ()

Hangi market?

0BeğenmedimŞikayet

Davut_GS1905 ()

Kaç ay önceki fiyat etiketi bu yeni mi inmiş bu fiyata

1BeğenmedimŞikayet

Daisy24 ()

Nerde o günler litresi olur 45 tl yine bizi ülkede bindirim olur indirim olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Ben_demiştim_söylemiştim ()

Stokçular malları çıkarmaya başladı

sanatsanat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Usb_Eur ()

Güncel fiyatlar mı

0BeğenmedimŞikayet

Vedo06 ()

Boyle fiyat olamaz ben dhaa dün groos markete gittim 139-137 Tl bu yağ fiyatları

Metinyasin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sanatsanat ()

bu fiyatlar hangi marketteyse o market sahibini dòvmek lazim ... agzinada ... lazim .. kusura bakmayin...

0BeğenmedimŞikayet

sonumut ()

Abi dediğine göre götürüyor doğru :) bırakın elinde patlasın yağlar.. şimdide bu stokcuların yağı acele ile elden cıkarmaya calışması ile dolar gibi yag 5lt 45 yaz kenara :)

0BeğenmedimŞikayet

aytekugur ()

Nerdeymis ki. Dün yerel medyada da paylaşıldı. Bizim buradaki marketlerden sanmistim

0BeğenmedimŞikayet

Daisy24 ()

Getirir mi götürür mü :)))

0BeğenmedimŞikayet

Metinyasin ()

Hangi market bu

0BeğenmedimŞikayet

Ebu_l_Hakem ()

Hangi market?

0BeğenmedimŞikayet

sonumut ()

Soyle getirsıin :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum