Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 08:44:04
EUR 34.8294 08:44:04
USD 32.4159 08:44:04
ALTIN ONS $2331.2250 08:44:04

Konu: gram gümüş elliott dalga sayımı ve beklenti

EMA50 : 8.84

Gram gümüş, EMA50 üzerinde günlük kapanışların gelmesi önemli. Elliott dalga teorisine göre bir düzeltme dalgası içinde olduğumuzu düşünmeye devam ediyorum. Bence düzeltmenin ilk ayağı bitti veya bitmek üzere.

Gümüş için aynı zamanda (8 - 8.20) aralığı önemli bir destek aralığı. Bu seviyelerin alım fırsatı olduğunu düşünüyorum.

Önümüzdeki haftalarda ise fiyatın (11 - 12) civarına doğru bir yükseliş gerçekleştirebileceğini düşünüyorum.

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

Çok teşekkür ederim.

ronx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

Sağolun ...

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Panik yapmayın ekrandan uzak durun biraz piyasa geldiği yeri unutmaz zarardan çıkarsınız merak etmeyin bu işin başı ortası sonu sabırdır sabreden kazanır inş ytd

Ay_Işığı67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Her şeyden önemlisi sağlıktır. Her düşüşün elbet bir yükselişi olur dert etmeyin. Siz en iyisi bir süre ekranlardan uzak durun ve fiyatları takip etmeyin.

0BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

Aynen katılıyorum size. Yaşım 54 panik atak ve tansiyonum var zaten. 4 gündür perişan oldum. Sayenizde biraz sakinliyorum. İlginiz için minnettarım.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Bir süre ekranlardan uzak kalmak daha yararlı olabilir düşüncesindeyim. Sürekli fiyatlara bakarak psikolojinizi kötü yönde etkileyebilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

Çok teşekkür ederim bilgi için. Sanırım sabıra ve sakinliğe ihtiyacım var. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

Çok teşekkür ederim. Umarım öyle olur. Saygılar.

Ecpoyraz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecpoyraz_ ()

Keyfinize bakın zararına satmayın biraz zaman karla çıkacaksınız 1.2 aya

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Gümüş için (8 - 8.20) aralığının fiyatı tutabileceğini düşünüyorum. Dolar daha düşebilir tabi ki, her şey ihtimaldir bu piyasalarda. O yüzden her senaryoya hazırlıklı olmak lazım diyorum sürekli.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

Çok sağolun. Bekleyeceğim sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Bu düşünce tarzı daha çok zarara uğratabilir. Belki sizin sattığınız yerden sonra yükselişe geçecek ve alım yapamayacaksınız. Ben böyle durumlarda sabırla beklenmesi gerekildiğini düşünmekteyim.

0BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

Cevabınız için teşekkür ederim. Hala düşüyor ve ben ne yapacağımı bilemiyorum. Yüksekten satıp düşükten alıp $ miktarını yükseltmek mantıklı mı sizce.

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam gümüş beklentiniz nedir

Dolar daha düşer mi

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Fiyatın düşüşe devam etme ihtimali her zaman vardır. Şu an fiyatın nasıl bir yol izleceğini kimse net bir şekilde bilemez. Bizler sadece teknik analiz yaparak hangi olasıkların daha ağır bastığını anlamaya çalışıyoruz. Güncel durumda ise alıcıların, satıcılara karşı daha avantajlı olduğu seviyelerde olduğumuzu düşünüyorum. 11.95 aşağısında günlük kapanışlar gelmeye başlamadığı sürece 16.5 beklentim devam ediyor.

1BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Mayıs ayına kadar bekleyebilirim. Sadece korkum bazılarının dediği gibi 8-9 lara düşer mi diye.

0BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

Kızım başka şehirde okuyor ve bölümü oldukça masraflı. Para fonda duruyorken küçük parçalar çekiyordum. Acil değil ama Mayıs ayında eve çıkacak. Yani Mayısa kadar bekleyebilirim ama sayfadakilerin dediği gibi 8 9 lara düşerse diye çok korkuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Ecpoyraz_ ()

Fed faiz artıracak mb o yüzden doların daha başlarına bela olmasını istediği için bu şekilde baskılıyor

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Haziranda Slave bile dolarla çıkacak dedi ama o bu kadar yükseleceğini aklının ucundan bile geçirmedi seni temin ederim

0BeğenmedimŞikayet

Ecpoyraz_ ()

Elinizdeki dolar altın olsa biösıkıntı var otarafta ons ayagı belirsiz

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Kardeş düşeceğini düşünüyorsan boz yok yükselecek diyorsan tut. Kendini dinle

0BeğenmedimŞikayet

Ecpoyraz_ ()

Sizi 3 gün önce tanısaydım satırırdım ama kısmet

0BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

İçime su serptiniz çok sağolun. Belki bu gece uyuyabilirim sayenizde. Sabah ola hayrola.

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Öncelikle sakin kalmanızı tavsiye ediyorum. Zarar kes seviyelerini çoktan geçtiğiniz için, zararına satış yapmamanız daha doğru doğru olur. Fiyat şu an teknik olarak destek seviyelerinde. Buralardan alımların gelme ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Sabırlı bir şekilde beklerseniz fiyat aldığınız yerlere tekrar gelebilir. Umarım yatırdığınız miktarın bir aciliyeti yoktur.

0BeğenmedimŞikayet

Ecpoyraz_ ()

Bakın arkadaş dogru demiş bunların silahı korku korkarsanız kaybedersiniz ani düşüşler olur ama kalıcı olamaz imkansız okadar çok neden varki
1 tane degil okadar çok ki sadece zaman kazanmaya çalışıyor lar saygılar Allah gönlünüze göre versin güzel kadeşim

0BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

Çok teşekkür ederim. Beklemekten başka çarem yok galiba. Çünkü başka param da yok ne yazık ki...

virtue44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecpoyraz_ ()

Martı altın sayfasında yazdım bi kendisine sorun size boşa ümit vermiş olmayım

0BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

Çok teşekkür ederim. Sabah araştıracağım. İnşallah doğrudur.

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Hocam niye versin milletin zararını amaç milletin elinden almak ti zaten

0BeğenmedimŞikayet

Ay_Işığı67 ()

Çok teşekkür ederim cevabınız için. 3 gündür uyuyamıyorum. İnşallah çabuk çıkarız bu sıkıntıdan.

virtue44 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum