Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 17:01:03
EUR 34.7339 17:01:03
USD 32.5072 17:01:03
ALTIN ONS $2392.1450 17:01:03

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar dolar tl de sert düşüşün düzelme yapcağı yerleraşağıda grafikte görülmektedir. dolar tl en son gördüğü yere çıkarsa yeni zirvelere gider yok sadece düzellme yapacaksa düzeltme yerlerine kadar yükselir sonra düşer

Yorumlar (49)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

14lu rakam dedi kardeşim

Karetekid için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karetekid ()

Üstat tepki yükselişi kactir

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Fatih hocam rahat olun tepki yükselişi geldiğinde satar sonra aşağıdan tekrar alırsanız elinizdeki gram miktarınız artacaktır işte o zaman rahatlayacaksınız. Sayın hocam hırs yapmayın insanların geneli aynı durumda 10 kişiden biri ancak satmıştır.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam inanın beni çok rahatlattıniz. bian kendimi çok kötü hissettim nasıl bu duruma düştüm akıl sağlığım gidecek diye biran kemdime kizdimm . bukadarmi zayıfım iradem bukadarmi kötü dedim. bukadarmi acizim dedim. ne zaman bu hale düştüm dedim. evet kaybim büyük ama bukadar dünya hayatına kapılmamam lazım. insallah dediğiniz rakamlar gelirde bende kurtulurum artık kendime yeni bir sayfa açmam lazım hocam . bunlar hem dünyamı hem ahiretimi etkiliyor. anlatamam inanın hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Fatih hocam kalsada kalmasada düzeltme eninde sonunda gelir diğer bir ifade ile tepki yükselişi

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam hayırlısı olsun bankalar zaten almadı iyice düştü sonra almaya başladılar sanki haberleri vardı bu süreçte

ysf46 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam 14 un calismasi için 10700un üstündemi durmalı

0BeğenmedimŞikayet

ysf46 ()

İyi akşamlar hocam bende 24.30 a emir girmiştim satmadı sonrada bankaya ulaşamadım

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Fatih hocam faiz kararında vazgeçtik dese anlayacağız ama bu yeni sisteme piyasa ne cevap verecek bilmiyoruz ki zor bir karardı işin ucunda vebal vardı

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Siz mesela satmissiniz. ah inanın sayfada paylassaydiniz saniye düşünmez satardım. ama sizde o mesuliyeti almıyorsunuz haklı olarak. ama diyorum ya bir iki usta yetiyor bana karfada zararda da üzmez onların yolunda gittiğim için. ama bilmeyince üzüyor. neyse bakalım. insallah çıkarız tersten

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Evet hocam zaten yanarım ona yamarim. ama dediğiniz gibi yokmuş rizikts. ama burada emin olun sizin ve bir iki ustanın ben sattım arladslar yazısını görseydim rakam kaçta olursa olsun satardım. ama kimse paylaşım yapmadı yapmıyorda kendilerince haklı olabilirler.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Fatih hocam sakın hırs yapmayasın geçen gece yani pazartesi gecesi yoğun tlf trafiği yaşadım en yakın akrabam aradı sordu ve ben saatığımı söyledim sende kararını ver dedim 1 gün sonra tekrar aradı ekran başında bekledim ama bir türlü elim gitmedi satmaya dedi. demek ki rızıkta yokmuş olmayınca olmuyor o gece hatırlarsan teknik falan tamam ama artık bir söze bakar bir sözle herşey tersine döner ardı arkasına düşüş formasyonları oluşur diye. sonrasını sende biliyorsun zaten

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Amin inşallah hocam hakkımızda hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam paraysda ihtiyaç var işin kötü tarafı emiri 14, e versem oda yeter 30/40 bin zararına bozarım ne yapalım yeterki oda olsun

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam açıklama geldi fazla düşürüp ihracatcılarımızıda mağdur etmeyeceğiz diye dediğin fazi kararıda elbet etki eder

48Cakir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Fatih hocam borsa tepki yükselişine başladı hatırlarsan düşüşe ilk borsa başlamıştı dövizde onu takip eder inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Tam hocam inşallah. size güveniyorum olur olmaz rabbim bilir zaten

0BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

Akif hocam ocak ayındaki faiz kararından sonra büyük ihtimal indirim olursa 14 hedefinin geleceğini düşünüyorum sizce olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Fatih hocam bak çıkınca izledik ama aşağıda gapı kapatmaya gitti Allahın izni ile düzeltme gelecek sadece zamanını bilmiyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah Jarden hocam çok sağolun

JARDEN_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

JARDEN_ ()

Sayın Hocam emekleriniz için gerçekten canı gönülden Allah sizden razı olsun

Saygılarımla…

1BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

Anladım hocam o zaman en yakın yerden kaçmaya çalışayım

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hoşgeldin Akif hocam. valla bugün motel olarak biraz sevindim 12lere gelince çıkar diye ama indi:(

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

çakır hocam kamanın kırıldığı yerde alırsak ölçümü tam sonuç çıkar kama alçalan kama olduğunda kamanın hedefi dün 15 ise bu gün 14.50 civar olur

0BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

Hocam grafiğinizde %50 düzeltme 14,30 dan %60 düzeltme 15,30 dan geçiyor. Alçalan kama grafik hedefi 15,03 dan geçiyor. Açıkcası kama kırılıp hedef gelse beni kurtarıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam en son gördüğü yeri görmez ama yaklaşık olarak ortalama yüzde elli düzeltme yapması lazım

1BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Siz de sağolun varolun hocam

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Sağ olsun bugünüm en güzel yorumuydu, Allah uzun ömürler versin.

2BeğenmedimŞikayet

48Cakir ()

Akif hocam sağolun yüreğime su serptiniz bu sert düşüş etrafımda bildiğim çoğu kişinin canını fena halde yaktı inşallah yakın zamanda tersden çıkarız sağolun varolun ?

3BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Çakır hocam keşke önce söyleseydin madem durum öyle bizde yükseltiriz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum