Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0869 18:46:11
EUR 35.0425 18:46:11
USD 32.2192 18:46:11
ALTIN ONS $2381.6500 18:46:11

Konu: Gümüş Ons Bullish Hammer

İyi akşamlar arkadaşlar. Bu detay nasıl gözden kaçar ki? Gümüş onsta Boğa Çekici ile kapanış almış dün ve bugün teyit alıyor. Böylece 2'li Dip olayı da çalışacak demek olabilr.
Dipte oluşan böyle bir çekiç hem trend dönüş sinyali hem de çok güzel yükseliş anlamı taşıyor olabilr ve tebrübe ile sabittir.
Günlük direnç 22.64 civarında. Her neyse ben paylaşayım bari dedim :) Yatırım tavsiyesi olmadan herkese bereketli kazançlar.

Yorumlar (84)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Size de hayırlı Cumalar dilerim.

Zoru_sever için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah üstadım.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Haydi bakalım izleyelim o vakit

Angarali06_33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tabiki herkes gördüğünü söylemesi gerekir hayal aleminde yaşamıyoruz üstadım bazı gerçekler acı olsa da. Lakin algıda insanlar bu durumu pek hoş bulmuyor. Açıkçası ben düşecek dediğimde de öyle davranmadı ama dediğim gibi bazıları öyle ve öyle olanlar bizden uzak dursun çünkü ne görüyorsak onu yazmak önemlidir.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Zoru_sever ()

Hayirli cumalar sn iknownothing

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

4 saatlik destek önceki direnç üzerinde yaklaşık 18 saat kalmıştır. Olur da günlük direnci aşamazsa 22.20-30 lara doğru geri çekilme olursa alım fırsatı olacaktır. Kesinliği yoktur lakin alt Saatliklerde rsi şişme durumu var. Yine de günlük rsi gayet iyi görünmekte. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Angarali06_33 ()

ABD açılışı sonrası ons gümüş

Yükseliş bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Rica ederim. Önce şaka yapar gibi bir üslupla yaklaşıp sonra birden gerçek rengini belli eder yakın zamanda. Hele düşecek derseniz sizden kötüsü olmaz. Bize düşen ne görüyorsak onu söylemek aslında ama bazıları uçacak kaçacak demediğiniz sürece yüze dost, arkadan kan kırmızı çıkabiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kırması için 2 3 gün üstünde kalması lazım çünkü günlük direnç ama kalmazsa salar 4 sana yeterli olur mu bilmem bence yetmez. Yine de üzerine çıkabilir ve üzerinde kalıcı olursa kırmış olur artık destek olur. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Angarali06_33 ()

Kırarsa?

4 saat kalırsa üstünde?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Günlük dirence gelmiş gümüş ons :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Uyarınız için teşekkür ederim üstadım. Bana hep saygılı oldu hatta düşebilir dediğimde de ama öyle bir durum olursa insanların zararı kendine olur. Sizlere de yapması hoş olmamış ne yazık ki sevmem böyle şeyleri

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim Çakıl umarım güzel olur.

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslında eğer yükselecekse ki öyle görünüyor dipte çıkmış gibi olmuşsunuz lakin fırsat gelirse tekrar girmeniz güzel olsa da gelmeme ihtimaline göre ufak parça denemesi yaparak hareket etmek de makul bir çözüm olabilr yolun başlarındayken. En iyi ihtimalle gümüş ons 22.20 civarı gelirse fırsat vermiş olur diye tahmin ediyorum. ytd

Gümüş_yarim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok güzel yatırımcı psikolojisi analizi. Uygulayabilmek zor ama uygulandığı taktirde daha başarılı adımlar atılabilir. Elinize sağlık

EAmre için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Şimdi gördüm Boss eline emeğine sağlık teşekkürler sana da bereketli kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet açıkçası ben öyle anladım doğrudur. ytd

Ö_F_Tuğcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ö_F_Tuğcu ()

@BossVurguncu önceki simetrik grafik ihtimali kuvvetlendi olarak anlamalı mıyız?

1BeğenmedimŞikayet

Manga ()

bu şahısın hiç bir vasıfı olmadığını sadece onu bunu çekiştirmekten başka bir marifetini görmedim azizim ))

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Düşüyor desen saldırdı bu şahıs. Bana durmadan DL atıp, gıyabımda konuşan bir ... neyse. Dikkatli olun üstadım. Dost gibi durur, hançeri en olmadık zamanda vurur.

0BeğenmedimŞikayet

EAmre ()

Biraz da mesleğim gereği son iki yıldır kendimi, burayı ve çeşitli başka kanalları izleyerek yatırımcı psikolojisini gözlemlemeye çalışıyorum. Düşüşler olduğunda “daha da düşecek” korkusunu iyi yöneten sakin kalıp kendi düşünce ve duygusuna odaklanabilen alttan alımlar yapabiliyor. Çoğunluk ise bu korkudan etkilenip seyirci pozisyonuna geçip “arkadan bakakaldım” diyor ya da alımlarını yüksekten yapıyor. Satış işlemlerinde ise sakinliğin yanına sabır ekleyebilenler pozisyon koruyup sepet taşıyabiliyorlar. Panik yapanlar ise al sat ile durumu daha da karmaşıklaştırıyorlar. Özetle harekete geçmek gerekirken durağan kalanlar alımları yanlış yaparken sakin kalmak gerekirken harekete geçenler de yanlış satış yapıyor:) Nacizane yorumum:)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Evet şu son gümüş alımlarımı çok parçalı şekilde 4/3 şeklinde yaptım 9.49 ortalama yaptım eğer parçalı alım yapmasaydım 9.79 dan hepsini alacaktım muhtemelen elimdeki gümüşü 11 satış emri vermiştim oda gerçekleşti şimdi alttan alım için bekliyorum bilmiyorum gelir mi hayırlısı Allah'tan

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah dostum. Teşekkür ederim düşüncen yeter. Esasen yukarı yön vermiş gibi oldum gibi oldu ama teknik öyle gösteriyor. Teşekkür ediyorum. İnsanlar aslında her zaman alıp satabilir ama bazen doğru zaman olmuyor bu. Dipte almaya çekiniyor gidip şişmiş mala tepeden girerken korkmuyorlar. İşte insan duyguları böyle istiyor biraz da. Bazı algıları yatırımcıya zorla kabul ettiriyorlar istemese de. ytd

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüşte olmaz diye bir şey yoktur. Biraz zor gibi dursa da 22.20 ye bir geri çekilme olursa dolar da biraz geri çekilme olursa verebilir de. Tabiki kesin bir şey demek zor. Alım yapmak istiyorsanız zaten parçalı alım yapmanız doğru olur elinizde nakit de olursa hem geri çekilme olursa alttan alım yapmış olur hem ortalama düşürmüş olur hem risklere karşı elinizde koz olur. Olması gerekn de böyledir bence. Full işlem düşünenlere bu fikirden uzaklaşmayı öneririm çünkü hiç bir zaman hiçbir neyin garantisi yok o yüzden temkinli hareket etmek iyidir olası olumsuz durumlar karşısında zor durumda kalmamak için. ytd

Gümüş_yarim için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba izledikçe daha yukarı gidiyor. 22.20 altında kalmadıkça teknik olarak yön yukarı olacaktır diye düşünüyorum. Lakin karar sizin tabiki. ytd

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Yani 11 in altına inip alım fırsatı vermezmi acaba

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah ben teşekkür ederim

yektatek için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yektatek ()

Teşekkürler emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

bossvurguncu mrh iyi akşamlar dun bende almadim gümüş bugün nerelere geldi burdan alinirmi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum