Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0706 22:57:18
EUR 34.8797 22:57:18
USD 32.5573 22:57:18
ALTIN ONS $2319.2100 22:57:18

Grafiği gönderen: calculator

GMSONS ve Olasılıklar

Farklı döngü boxları, klasik teknik, ızgara, aylık, haftalık ve günlük boxlar vs... Hepsine Ay ve Mevsim döngüsü çerçevesinden baktığımda kabaca dolunay ve mevsim döngüsü ile dip çalışmasının en kötü senaryolarımda 21,20 ya da 20,80 aralığında tamamlanıp 21 aralıktan sonra 2022 trendlerinin yavaş yavaş olacağını düşünüyorum. Takip ettiğim grafikler aşağıdadır.

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

hocam ama ben o dönemde hiç tl bazlı düşecek demedim emin miyiz? Hatta tarih verdim 27 eylül - 17 ekim den sonra yükseliş bekliyorum diye. O zaman fiyat 6,30 lardaydı. Sn. @M_yıldız ile gün çalışması bile yaptık.
Ons için demiş olabilir miyim? Bir bakayım geçmişe ama hiç hatırlamıyorum

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Hayır hocam. 6,40'lardan bahsediyorum

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Lale_ güncel hali 3. Grafik sanırım bu grafikten bahsediyoruz di mi? İlk dediğim deki haline bulayım

0BeğenmedimŞikayet

Coşkundan ()

Eyvallah hocam.
Bazen korkuyorum sizi darıltıp burayı terk etmenize şerbeti olan birileri çıkar mı diye.
Gerçekten burada ortam diğer sayfalardan çok daha sakin. Öyle olması da iyi gibi. Diğer taraflarda çok fazla polemik var, aman diyeyim. Güzel katkıları olan çok arkadaşım incitildiğini gördüm, aman diyeyim.

0BeğenmedimŞikayet

arap_abdurrahman ()

emegine saglik@calculator bir süredir aktif olarak burada degildin. Ilk üyeliğin de umutlanmis elimizden geldikce desteklemistik desenize kotu niyetliler sizi de kacirdi. Bu kargaşada öngörüsüne guvenecegiz 3-5 kisi kaldi.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

sayfamız b- i- s- t üstadım :)) Yerimiz belli :))

Coşkundan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coşkundan ()

Hocam son cümle çok hoş.

Lakin orada sizi tanıyacak insanlar olabilir, bir ihtimal ben o sayfada gördüm sizi. Arada bir uğramak Kadir kıymet bilen insanların faydasına olabilir :)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Sagolun ama bir saatte bile 20 kuruş ons yüzünden düştü malesef her seferinde ksske

0BeğenmedimŞikayet

Zoru_sever ()

Hocam varolun sağ olun değer nedir kıymet nedir bilenlerdeniz çok şükür fiz faydalanıyoruz küsmeyip arada kuruyorsunuz doğrudur saygilar

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

PC ye geçince atayım hocam.

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Haklısın üstadım, bilginin zekatını Hamd olsun tüm iyi niyetimizle verdik. Hatta sağ olasınız yazdıklarım düşmeyince grafiğimin içine yazıp grafik ile birlikte atmıştınız. PC de değilim size zahmet o grafiğinizi tekrar paylaşır mısınız?
Sn. @ASRN , Sn. @celik2119 , bir kaç arkadaş daha bunu izah ederken alaya alındık, haksız ithamlara maruz kaldık. Her çizim her kelimemizin teknik temeli olmasına rağmen gem de. Doğru düzgün gümüş sayfasına yazmaz oldum bu sebeple. Hamd olsun kendi alım satımlarımızı yaptık. Bilgi nerede değerliyse orada oluruz. Buna rağmen arada dayanamayıp uyarılar yapmaya gayret ettik.
Artık kendi yerimi buldum :))) Neresi akıyorsa orada doldurmaya devam.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Değerli @calculator Hocam rica etsem paladyum grafiği paylaşır mısınız?

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam TL bazlı alımlarda dolardan dolayı zarar etmezsiniz sadece kardan zarar oluyor. Dediğim rakamlara düşse bile TL bazlı çok etkilenmez zaten. TL ile alanlar dolar düşmedikçe zarar etmez ama dolar alıp satanlar kadar kar edemediler. Şimdi elinde dolar olanlar için karı katlama fırsatları doğdu. Aylardır yazdık ons düşüyor gümüş almayın dolar ile Al sat yapın diye. Dolar alıp satanlar dolarını artırdı. Şimdi ise artan dolarlarla daha çok gümüş alınacak ve gümüş yükseldikçe karlar katlanarak artacak. Yazdıklarım TL bazlı gümüş alıp satanlar için değil. Dolar düşmedikçe TL bazlı alanlar zarar etmez ama dolar alıp satanlar kadar kar edemezler.

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Hocam aldim 9.80lerden gumusu. Suan ons dip gibi duruyor qma. sizin grafikler daha aşağısı var diyor. O zmn çıkılmalı mi sizce dolar hazir şu seviyede tutmuş iken

0BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Biz hata ettik hocam tl de kaldik aklimizca gr gumus aldik sattık lakin sattığımız altında hiç alamadık tl olarak artsa bile gr olarak içeri girdik. Bu durumda nasıl bir yol izlemek lazım bilginize ihtiyacımız var.

0BeğenmedimŞikayet

Yanasio ()

Yarın illaki dolarda Bi geri çekilme olacaktır, bu durumda size göre şuan dolar almak daha mantıklı değil mi?

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Görev addetmeyelim hocam bilginin zekâtı diyelim

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

gumus almanin zamani yaklastimi artik
ustat
")

7BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Yanlış hatırlamıyorsam Sn. @Kralcan isimli bir arkadaş vardı :))) Ons ile dolunay döngü ne alaka diyerek aklı sıra alaya alıyordu.
Sn. @ASRN ve Sn. @celik2119 üstadım, sonuç ortada bilgi her daim cehalet zincirlerini birer birer kırmıştır. Bilginin değerini bilenler her daim kazanır.
Elinde dolar olan arkadaşlar için mükemmel fırsat çok şükür geldi geliyor. Hatırlarsınız 25,30 da çanak çizmiştik. “tam da çanak çömlek muhabbetleri varken” 25,30 çanağı bizi 21,60 a taşıdı yani 4 dolar avantaj sağladı.
Platin için kama , kama içinde düşen kelebek ve düşen kelebek ucunda düşüş at nalı çizmiştik. Bizi 880 lere taşıdı.
Döngüleri bekledik, takip edenleri hep uyardık. Gümüş almayın dolar alıp satın diye.
Biz görevimizi yapmaya çalıştık gerisi yatırımcıya kalmıştı.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Ons olarak son diplerdir.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Son dip çalışması olsun hocam

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Platin 860 - 840 - 820
Gümüş 21,20 - 20,80
Altın 1750 - 1730 - 1690
Kabaca potaya girmiştir. Alt yorumda gümüş ons için belirtmiştim detaylı olarak. 19 Aralık dolunay , 21 Aralık mevsim döngüsü etkisini bitirdikten sonra 2022 trendleri oluşacaktır.
Takip edenler aylar öncesinden 19 Aralık sonrasında 2022 trendlerinin oluşacağını belirttiğimi hatırlatacaktır. Son dip çalışmalarıdır ons olarak diye düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

LEON1978 ()

Vaktine emeğine ellerine saglık ustadım...

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

sanki bu 20 gidoyom diyoo
")

Charchari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Charchari ()

24.00 potada :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

2022 trendi size gore nasil
sekillencek
ustat
")

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Alt yorumdaki 21,20 gelmiş o zaman 20,80 potaya girdi demektir. Ne dersin @celik2119 üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

umuut81 ()

Abi ozaman dolar uçuşa geçer, geçen gün de öyle idi 14 üstüne atti

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum