Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 02:31:07
EUR 34.9839 02:31:07
USD 32.2051 02:31:07
ALTIN ONS $2414.8350 02:31:07

Konu: Dolar yükseliyor para kazanıyorum diyenlere

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Çözümü yazdım

Merry6 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Merry6 ()

İyide zaten çıkıyor herkes parasını tutmaya çalışıyor sevinç ondan TL de kalsa eriyor ne yapalım dolarımi dusurelim söyle kardeş kim ister 2 TL lik şeyi 5 TL ye almaya

Takiptekal için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

barem01 ()

Hocam umut fakirin ekmegi

4BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Dolar artıyor insanlar burada sevinçten havalara uçuyor kazandım nidaniyla çok komik bir durum markete gittiğinde cebinden 2 misli para çıkıyor haberi yok

ayezka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

barem01 ()

Aynen hurdalar 30 binden başlıyor

Nuri71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri71 ()

Hocam valla suan en kotu araclar 60 70 den basliyo dusuk model yukseklerde iste 300 400 500

barem01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

barem01 ()

2025 de ne kadar olacak acaba bir araba 1 ev parası

0BeğenmedimŞikayet

ayezka ()

Hocam önceden öyleydi 10 bin artardı senede bilirdik ne kadar artacağını burda 2017 sonrası görünüyor dacıada 2019 dan sonra herşey şaşmış

0BeğenmedimŞikayet

Bigaripyolcu ()

Parası olan dolar euro olarak tutarsa kaybetmez ama dediğin gibi biz kaybediyoruz

2BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Şunu anlatmaya çalışıyorum kardeşim dolar yükselince kazanan kimse yok kaybeden bir sen biz siz onlar var

Bigaripyolcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bigaripyolcu ()

Doları olan parasının değerini korur bende almadım altın alırım param varsa oda 10 gr 5 gr damlaya damlaya ama bunun suclu su dolar alanlar değil TL uluslararası piyasada değer kaybediyor en basit örnek Bulgar levhası bile TL nin 7 katı olmş en değersiz paraydı kısa zaman önce

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum