Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0858 08:23:49
EUR 35.0165 08:23:49
USD 32.2264 08:23:49
ALTIN ONS $2415.7300 08:23:49

Konu: Gümüş Ons Elliott Senaryo

Merhaba sevgili arkadaşlar. Gümüş ons üzerinde Elliott ilkesiyle hazırlamış olduğum hayali bir senaryo.
Sadece bir deneme çalışması olup yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir. Buna göre işlem açılması riskli olabilir. Zaten dolar ın durumu muğlak olduğundan gümüş TL bazında farklı rakamlar oluşabilir. Gerçek, simülasyondan farklı olabilir. Düşen kanalda devam etmekte olduğumuz gerçeği ve hala Elliott temelli teknik analizlerde kendimi geliştirmeye çalışmakta olduğum unutulmasın.
Bol kazançlar cümleten.

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Zoru_sever ()

Sn bossvurguncu gümüşü ons olarak dolaşmalı almamız gerekir yada diğer pra birimlerini isveç kronu gibi

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Bende usd ye güvenerek, 0,7202 den 2 parça gümüş aldım (parite ettim) olurda 19 lar gelirse eldeki ile ortalama düşürürüm ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Ons düşer USD yükselir ise, Gr/ try olarak fark etmese bile bu yerinde sayar veya biraz aşağı gelir. Ancak burada yatırımcı zarar etmiyor gibi görünse de, aslında teknik olarak zarar etmiştir. TL de kalmak gibi bir şey. Bunun da dikkate alınması gerektiğini düşünüyorum kardeşim. Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

broo artik
bismillah
diyelim mi
")

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim güzel insan. Ben 22 altına stop yapardım çünkü daha da aşağıya gidebilir. Lakin dolar çok yüksek olduğundan ve daha da yükselmesi durumunda bunun da bir önemi kalır mı kestirmek zor. ytd

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim, 22 altına inerse stop mu yapalım yanlış mı okudum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim değerli arkadaşım

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Eline sağlık güzel insan

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim bilmukabele

ronx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Bol şanslar ve sabır diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Böyle düşünmenize sevindim. Olumlu ve de olumsuz senaryoları üretmek lazım ki daha güzel fikir sahibi olalım daha az riskli işlemler yapalım haklısınız

1BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Tabiki neden olmasın en azından cevap aranan sorulara nacizane destek oluyorsunuz kolay gelsin size

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim görüşleriniz için sağ olun var olun umarım daha güzel fikirler üretebiliriz çalıştıkça

1BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Eline sağlık çalışma çalışmadır her açıdan ilerleme kaydeder çalışan tşk ederiz

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tarihsel olarak bir şey diyemem grafikte simülasyon bölgesindeki tarihe takılmasın dostlar ama Fed MB falan günleri önemli olacak tabiki bilirsiniz. ytd

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eger bir de
3 ten 4 gitmesi ayın 15 olursa
Tam olur bu kardeşim ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim abi bakalım hayırlısı deneme olarak yaptım şimdilik. Ama farklı senaryolar da yavaş yavaş kafamda şekilleniyor. Fırsat buldukça çalışıp atacağım inşallah.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Tuttum bunu
Eline sağlık
Kaydettim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum