Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0867 09:21:36
EUR 35.0929 09:21:36
USD 32.2697 09:21:36
ALTIN ONS $2384.9400 09:21:36

Grafiği gönderen: WiTCH

WiTCH ()
Dolar

Grafikte Altın gümüş ve dolar güç toplamış ve yeniden atak yapıcak gibi görünüyor.
Bir önce ki aynı görüntü de ortalama %40-43 arası yükseliş oldu
Lütfen panik yapmadan bekleyin!
Ve lütfen burdan alayım mı diye sormayın.

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Umarım ben yanılırım :(

memetdmr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Dilek hanin grafikten anlamayanlar icin buraz daha acik yazarmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Yorumları_okuyan_adam_ ()

Biz dolar arttrmak icin degil paramızın alım gücünü korumak icin dolar alıyoruz bilader

0BeğenmedimŞikayet

NeizenStraizen ()

Ülke battı bence haberiniz yok ytd

0BeğenmedimŞikayet

memetdmr ()

3 kurus kazanacam derken o kazandigin para senin alim gucune etki edecegi icin kar degil zarar edecegi rakamlari gormuyosun galiba gr 1000 lerde dolar euro 20 lerde olursa kar degil ulke olarak batariz

4yıldızGS için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İsmail4334 ()

Ev sattım 4 5 ay sonra para lazım olacak neye yaptırsam diye araştırırken bu siteyi buldum. Üye olduğundan beri iş verimim düştü sürekli takip etmekten inecek mi çıkacak mı yorucu bu işler stresli

WiTCH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vavv ()

bu öngörünüz ne zamana uzun orta yada kısa vade için mi onuda belirtseniz can cagazım bu sayfada bilen çok şifreli konuşuyor neden anlamıyorum!

0BeğenmedimŞikayet

flzgnc ()

Teşekkürler kızım. İyi niyetini bilen biliyor.. Lütfen 3-5 kişi seni üzmesin.. hep var ol.. yokluğun hep panik yaptırıyor.. sevgiler

1BeğenmedimŞikayet

Gold71 ()

Biliyorum iyi niyetinizden ötürü sayfanın tamamına cevap veriyorsunuz ama bazende cevap vermemek gerekiyor

0BeğenmedimŞikayet

ayse_fidan ()

Elimizdeki ne sahip çıkalım o zaman sağ ol güzel bayan

0BeğenmedimŞikayet

4yıldızGS ()

Kötü kardeşim maalesef ancak ben panik yaptım tersteyim o sebeple. Burda yanlış anlama olmasın paramın değerini korumaya çalışıyoruz hepimiz öyle değilmi

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Niçin yanlış anlaşılıyorum anlamıyorum :(

Gold71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sibelgunn ()

Ellerine sağlık canım

0BeğenmedimŞikayet

memetdmr ()

Bu rakamlar gelirse yakin zamandaki ki siz bunu ongoruyosunuz insallah gelmez cunku o rakamlar yil sonuna gelirse memlekette ortalik karisir

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Kardes kötü degilmi Türkiye için bu ne bencillik

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Açıklama yaptım ya alta?

2BeğenmedimŞikayet

Gold71 ()

Kendilerini düşünenler için iyi ülkeyi düşünenler için kötü haber. Arkadaş anlayamamış ne anlatmak istediğinizi.

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

:))) ben de düşecek sandım

0BeğenmedimŞikayet

Bakırköyiskender ()

Seninle aynı yoldayız can arkadaşım witch

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Bu işlerle muhatabım.

İsmail4334 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet42N ()

Valla super gozukuyor dilek hanim insallah gelir buralar

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Acil TL lazım değil ise beklemek uygun

Berkem1625 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yusuf162 ()

Daha önce durumlar kötü dediğiniz de dolar 11 den 13.50 yi görmüştü.

0BeğenmedimŞikayet

4yıldızGS ()

Canın kardeşim Ben 13,19 dan terste dolarım var o yüzden anladınızmı yani panik yapacak kelimeler kullanmayalım daha ince yazılar yazabilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Bilmiyorum hesaplayın işte.

nexonn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İsmail4334 ()

Dilek hanım sizin meslek neydi

0BeğenmedimŞikayet

Berkem1625 ()

Hocam şimdi bekleyelim mi ben ne yapacağımı bilmiyorum daha öncede yazmıştım. oğlum tedavi için birikim yapıyoruz TL erimesin diye yatırdım nakil için beklemedeyiz ana paramızda kaybetmeyim

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Görünen o ne yazık ki.

gsakar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Sen kraliçemizsin

0BeğenmedimŞikayet

mcaslan ()

Emeğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum