Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0779 16:29:02
EUR 34.8056 16:29:02
USD 32.2664 16:29:02
ALTIN ONS $2325.3450 16:29:02

Konu: BTC Grafik 30.11.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC son seanslarda ve dünün en düşük test edilen 53308.93$ seviyesinden yukarı yönlü en yüksek 58931.07$'a kadar ivmesini yükseltmiş görünüyor olduğudur.. btc 'nin şuan saatlik grafik akışında 50-100-200 SMA gibi önemli HO'ların üstünde ancak 20 SMA'nın şuanda Altın a sarkmış görünüyor.. BTC 100 günlük MA'nın üstünde ancak 20 ve 50 günlük MA'nın hala altında seyrine nötr bir şekilde devam ediyor olduğudur.. BTC 58931.07$'a kadar yükselişin vermiş olduğu kazançları pekiştiriyor olduğu ve en düşük 53308.93$'dan yukarı yönlü en yüksek 58931.07$'a doğru aşağı yukarı yönlü dalgalanmanın şuan % 0.618 FiB seviyesinin üstünde seyrine şimdilik devam ediyor olduğudur..

BTC % 0.618 FİB seviyesinin altında kapanışlar yapması durumunda ise aşağı yönde 200 SMA kırmızı HO ve regresyon altdesteğine de yakın ve bu seviyenin altında riskleri aşağı yönde 50 SMA mavi HO ve 100 SMA'ya kadar uzatması sözkonusu olacaktır.. Bu yüzden 200 SMA'nın üstünde kaldığı sürece kısa vadede yukarı yönlü % 0.786 FiB seviyesinin üstünde adım adım 58.5K$ civarında gözüken 100 SMA HO'yı en azından 2 kere 4 saatlik kapanışlar yapması önemli ve ardından 58931.07$'i kırmayı ve üstüne çıkmayı denemesi sözkonusu olacaktır..

BTC 58.5K$ civarının üstünde kapanışlar yaparsa adım adım yukarı yönde 58931.07$-59445.45$-60090.55$-60978.39$ seviyelerini sırasıyla hedef alması olacaktır.. BTC kısa vadede 58K$'in üstünde akümüle olup 58.5K$'in üstünde kapanışlar yapamazsa şayet aşağı yönde risklerine destek- güç almasına devam etmesi beklenilebilir.. BTC aşağı yönde 200 SMA'nin altına sarkmaması ve kapanışlar yapmaması kısa vadede önemlidir.. Saatlik MACD şimdilik nötr bölgeye geçmiş durumda, RSI ise 48 seviyesi civarinda geziniyor ve 50'nin üstünde tutunması durumunda yukarı yönde hareketine devam etmesi beklenilebilir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Kasım'da dip yaptık hedefi Aralık'ta beklemek düşüyor ytd

ZeBuN için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Hiç sorma canımı sıkıyor benim de Kasım ayı için ters köşe olduk Kasım ayında 90 bin üstü gelir diye hesap etmiştim ben Aralık ayı içinde yeni bir dip yaparız düşüncesi vardı maalesef hesaplarım tutmadı

ZeBuN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kılıç66 ()

@codex kardeşim emeklerine sağlık. Bol kazançlar

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli dostlar,

@Cyrpto_0 @ACEMİ_000 @Tekkoşin

Bereketli ve bol kazançlar, iyi çalışmalar..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tekkoşin ()

Emeğine sağlık teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Günaydın abi emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Total 2 grafigine bak sağlam bi dip olacak sen bu işi biliyorsun bi sonraki dip 50 51k

Sherloch için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© günaydin emek ve paylasim icin sagolun bol kazanclariniz olsun

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Günaydın dostum emeğine sağlık bol kazançlar herkese

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli dostlar,

@Pimapenci @RXZ5K2 bereketli ve bol kazançlar..

@Sherloch günaydın müdür, günlükte 100 MA'nın altında kapanışlar yapılmadığı sürece şimdilik sıkıntı yok gibi, stopları her daim patkatirlar ve aşağı yönde 100 günlük MA'nin altında kapanışlar yaparsa bile haftalık MA 50 seviyesi 52K$'da şimdilik önemli destek konumunda..

Mursa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Müdür günaydın. Ne zaman düşüyoruz 51 seviyesine

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Günaydın hocam eline emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

haknaz ()

Hayırlı sabahlar hocam emeğinize sağlık acaba shib ile ilgili bir yorumunuz var mı

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hayırlı sabahlar bereketli kazançlar olsun İnşaALLAH Hocam
Elinize sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için sağolasınız takipteyiz Hocam

2BeğenmedimŞikayet

Mursa ()

Günaydın Emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler bol kazançlar codex..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum