Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 13:13:33
EUR 34.7891 13:13:33
USD 32.3544 13:13:33
ALTIN ONS $2299.9600 13:13:33

Konu: btc tez..

⭐⭐shaokahn ()
Bitcoin

BTC ile ilgili küçük bir güncelleme paylaşmak isterim. Dün gece Omnicorn'un beklendiği kadar büyük bir tehlike teşkil etmeyeceği öne sürülmeye başlanınca varlık fiyatlamalarında yukarı bir hareket gördük. btc 'de 53K bölgesinden bir zıplama gerçekleştirdi. Ancak ben bu yükselişin grafikte de gösterdiğim üzere 59-60K bölgesinden geri sekeceğini düşünüyorum. Tekrar 51K'lara doğru bir geri çekilme görme ihtimalimizin olduğu kanaatindeyim. Price discovery'nin o bölgeden başlama ihtimali şimdilik daha yüksek görünüyor. Ancak elbette bu sadece bir tez. 60K'yı kırıp direk yukarı da devam edebilir ancak dediğim gibi bu noktada biraz tedbirli olmak gerekebilir, en azından ben kendi adıma böyle hareket edeceğim. Yine de herkesin kendi takdiri. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar (80)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Kalan %30 hangi seviyede alım düşünüyorsunuz? Btc 42 seviyesine indiğinde mi yoksa 42 aşağısını mı bekliyceksiniz ya da?

shaokahn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinpaciencia ()

Selamlar İyi projeler olarak önerileriniz

15BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Adamlar bize likidite öyle oluşturulmaz böyle oluşturulur dersi verdi. Bir gecede 400 milyar dolarlık nakit çekimi gerçekleştirildi. Gerçekten hayret etmemek elde değil. Ancak bu kripto piyasasının doğasında var. Bu tip sert düşüşleri daha önce de tecrübe ettik. Sert ve anlık hareketlerin genel sebebi futures piyasasındaki pozisyonları patlatmak ki son 24 saatte 2.5 milyar dolarlık likidite gerçekleştirildi. Şu anda realistik olmak gerekirse 51-52k aşağısı hayli negatif. Aşağıda bir diğer önemli destek seviyesi 42K. O yüzden bu seviyelerden yükseliş için çok agresif alım yapmamak gerekebilir. Ben daha önceki spot pozlarımın tamamını tutuyorum. Herhangi bir satış gerçekleştirmedim. %70-30 kuralını şu ana kadar korumaya çalıştım ancak bu düşüşlerin devamında %30'luk kısmı da alım yönünde değerlendirerek %100 coinlere geçmeyi planlıyorum. Tarihsel anlamda her sert düşüşün ardından yeni yüksekler geldi, o yüzden ben hala düşüşlerin iyi projeler açısından alım fırsatı olduğu kanaatindeyim. Yine de herkesin kendi takdiri. İyi haftasonları dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Hocam bu tez çalışmadi suanki duru mu degerlerdirirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Frankenstein_ ()

Teziniz tuttu hocam. Bundan sonra yükseliş tepe noktası 76k mı olacak?

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Hocam izindeyiz lakin şöyle bir durum var bn TL ile işlem yapıyorum sanal dolar çok arttığı için alım halen yapmedim sizin düşünceniz nedir

1BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Tebrikler hocam BTC 51 bine iğne attı.
Tam isabet :)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Allah razı olsun sizden

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Bu dipten sonraya nereye kadar yükseliş bekliyorsunuzz ?

1BeğenmedimŞikayet

kuro ()

Bravo hocam tebrik ediyorum sizi

15BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

4 gun önce yukarıdaki yorumda 59K bölgesinden yeni bir geri çekilme beklediğimi ve tedbirli hareket edeceğimi belirtmiştim. Görünüşe göre likidite oluşturuluyor ve bu denklem çalışıyor. Bu dibin 51-52K lara kadar sarkması muhtemel. Ancak eğer bu tez çalışırsa bu dibin son dip olacağını da ayrıca belirteyim. Bu düşüşün ardından yeni bir yükseliş hareketinin tetikleneceği kanaatindeyim. Bekleyip göreceğiz. İyi haftasonları dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

shaokahn ()

Şimdilik yok.

Nuri5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Üstat bu tahmininde bir degisiklik var mı

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

60 k dan dönme tahmininizde bir değişiklik var mı hocam saygılar

0BeğenmedimŞikayet

ŞİMŞEK54 ()

Hocam araştirdim reef coin ucacak diyorlar cok alicisi varmiş ben aldim biraz sizden bi yorum istiyorum ilk cikacak coinlerden

1BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Teşekkürler hocam değerli düşüncelerinizi paylastiginiz icin

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam elinize sağlık bu tarz paylaşımlarla kıyıda duran nakitler gerçekten güzel yerlerden alım fırsatı oluyor teşekkür ederim sağolasınız.

1BeğenmedimŞikayet

6ninde1i ()

Değerli @shaokahn hocam;

Paylaşımınız için teşekkür ederim.

Sağlık ve huzur dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

İnsan_kaynakları ()

Bilgi paylaşımı ve kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Osman_AK ()

Teşekkür ederiz hocam.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum