Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 16:30:14
EUR 34.7667 16:30:14
USD 32.3633 16:30:14
ALTIN ONS $2360.4100 16:30:14

Grafiği gönderen: WiTCH

WiTCH ()
Dolar

Gümüş dolar Altın grafikleri

Sarı çizgi ile belirttiğim rakamları destek olarak takip edicez.
Pembe çizgi ile belirttiğim rakamlar direnç takip edenler biliyorlar.

Not: Burdan alayım mı şurdan satayım mı gibi soruları lütfen sormayın arkadaşlar.

Yorumlar (75)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Ben inanın onun daha faydalı olabilmesi için veya dağa çok takip veya saygı görmedi için yazdım o yanlış anladı ve benim soyledıgım gerçekten bana göre fikrime göre veya yeni gelen arkadaşlarımız için bilgi olsun dıye yazmıştım sorun yok :)

BenUmut için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ruzgarsız ()

Konjektör sanki aşırı iniş çıkışlarla alsat yapatırdı ve sizin söylemleriniz oyunculara cesaret verdi. Onlarda sizi bu günlük alsatlarlda özleştirdi. Bence bu açıklama iyi oldu. Ana trendin yükseliş olduğu ancak düşüşlerin olabileceğide bir öngörü.

WiTCH için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BenUmut ()

Baq yine kavga

Şenoll_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Yok kavga etmiyoruz :)

BenUmut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Benlik zaten sorun yok witch olamazda!

0BeğenmedimŞikayet

BenUmut ()

He şöyle öpüşün barışın kavgaya gerek yok yav hepimiz kardeşiz

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

O zaman sorun yok?

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Tabiki ihtiyacı yok burda olan insan zaten aklıyla hareket eder!

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Kimsenin tercümana ihtiyacı yok.

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Burada çok kişi tecrübesi olmadığı hâlde trade etmek istiyor ve nereden alayım nereden satayım gibi sorular soruyor, zarar ederse de kendine günah keçisi yapıcak beni. Benim yorumlarımı takip eden çok kişi biliyor ki ben orta ve uzun vade tavsiye veriyorum.

Buraq için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Haklısınız sayın profesör witch hocamız varolun:) ! Bu arada bi derdim veya yaram olamaz sizinle benim sadece insanları düşündüğüm için arkadaşlarımı oyuzden demek istedim ben deil sizin fikirlerinize ihtiyacı olanlar için demek istedim !V

0BeğenmedimŞikayet

Buraq ()

Çizgin gayet güzel hiç bozma..

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Peki kardeş siz haklısınız ben kötü bişey demedim daha faydalı veya yeni gelen bilmeyenlere daha iyi bir yol görsün dıye demek istedim

By_matrıx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Ben kimin yeni üye olduğunu kimin ne kasıtla soru sorduğunu biliyorum siz kafanızı yormayın.

0BeğenmedimŞikayet

By_matrıx ()

Sormasınlar o zaman inermi çıkarmı diye ablamıza öcü değil ya :))

1BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

İşinize gelmedi heralde sayın witch benide engelleyebilirsiniz şimdi sorun yok ben size dogru olan birsey dedim benim için deil benim zaten sizin tafsiyenıze ihtiyacım yok olmazda acemiler için bilmeyenler için dedim gene sizin için dedim ama siz yanlış anladınız sorun yok !

1BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Var bir derdi.

Yigit88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Kasıt olduğunu düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

BenUmut ()

Witch abla kendini ifade edemiyor yine birine

Yigit88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Kardeş siz anlamak istemıyosunız heralde bişey demeli deil dediğim şey acemi yeni gelen arkadaşlar olur herkeste o arkadaşa bakıp yani ona inandığı için oda ondan faydalanmak veya akıl ister soru soramaz diyorum korkar dimi engel yicem diye onu anlatıyorum anlayabildinizmi acaba demek istedigimi

By_matrıx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Napayım?
Her gün aynı açıklamaları mi yapayım?
Her gün derdimi izah etmek zorunda mı kalayım?

0BeğenmedimŞikayet

Yigit88 ()

Ne diyorlar yine

0BeğenmedimŞikayet

Umutöz ()

Emeğine sağlık teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Buraq ()

@WiTCH yerinde olsam degil grafik nokta yorum yapmam bu zihniyete.. bas konforu metaverse gonder hepsini..

0BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Hâlâ anlamamakta ısrar ediyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

By_matrıx ()

Takılma abla boşver

1BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Tamam sizde benim yazdığımı dıkkatlı okuyun ! Acemi arkadaşlarımız var yeni gelen herkes grafık profesörü deil dimi oyuzden yeni gelenleri assayamı Yukarıyıyamı dıye soru sormayın engel atarım digcene acemiler içinde bence şuan için yukarı ytd veya şuan için aşşa ytd yazsan daha iyi olur ürkütmesin ozaman !

2BeğenmedimŞikayet

WiTCH ()

Ben burdan alayım mı şurdan satayım mı gibi soruları soranlar için yazdım onu ama arkadaş anlamak istemiyor ya da konuyu çarpıtmak istiyor.
Direk şurdan al burdan sat deyip s. u. ç mu işleyeyim haksız mıyım?

0BeğenmedimŞikayet

By_matrıx ()

Ne demeli sizce demişya işte sarı çizgi pembe çizgi diye

0BeğenmedimŞikayet

sinekvalesi1966 ()

niye danışmanlık ücreti mi alıyor böyle bir mecburiyeti mi var :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum