Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 07:24:16
EUR 34.7339 07:24:16
USD 32.5072 07:24:16
ALTIN ONS $2392.1450 07:24:16

Konu: <@kıncı> DoLar..

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
13.520 direnç üstüne geçilirse 14.55 hedef olur.
12.300 desdek takip ediyorum.. YTD
dolarda önemli bir hedefe gelmişş görünüyor kısa vade için

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ben 8günlük basit ortalamayı kullanırım bugünki fiyatı 660, ayrıca 4h daki uyumsuzlugun tetiklenme seviyesi olan 665 dir.. yani 660/665 altında kalıcılık da dikat edilmeli kısa vade için..

Gözdeytrm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gözdeytrm ()

Hocam 720 den girdim tfx te herhangi bir stop koysam kaça girmeliyim son olarak teşekkürler

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

allah utandırmasın, bol kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

Gözdeytrm ()

Valla o yüreği sabah yedik hocam insallah yukarı olur yüreğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bende 827.64 maximum :)

yeşilyol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yeşilyol ()

850 hedefi bekleyen çok

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

665 lira stoplu 825 hedefli bir oluşum var ... buralardan işlem yapmak için 1 kilo yürek yemek gerekirdi kendi açımdan :)

0BeğenmedimŞikayet

Gözdeytrm ()

Akinci hocam gram ne olur nereye gider yön yukarı mi aşağı mi

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

2022 sonuna dogru olabilir.. uzun vadede 28/31 $ aralıgı hedefim.. o günkü dolar kurunu çarpıp bulucaz tl fiyatını artık :)

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Sizde buranın patronusunuz hocam :) yani 6 ay 1 yılmı gibi sordum çünkü kar güzele benziyor :)

5BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

şuan öyle bir duru yok seans için düzeltme yaparak ilerliyor.. düşüşü beklemek yerine parçalı alım denenebilir, düşerse alırsınız düşmesede elinizdeki ile yola devam edersiniz.26 liralardan beri alım diyorum fiyat olmuş 40 %50 primlenmiş almak için hala geç degil ama orta uzun vade için kısa vade sıkıntılı olabilir belki, endeks beklentim olan 1810 görüldü burası tepe olabilir, dolar bazında baktıgımda hala yolun başında diyor bana buda bir gerçek ilk alımdan bu yana al sat ile alım tutmuş olsaydınız 40 liraya kadar hangisinde daha karlı oluyodunuz hesaplarmısınız merak ettim

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhaba bunu sadece patron biliyordur belki :)

Altınkıız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alpaslanoffical06 ()

Nokta atışı yapiyosun tebrik ederim dostum ons altın içinde bir grafik atar mısın

0BeğenmedimŞikayet

Altınkıız ()

Merhaba hocam nasılsınız sasadaki 3hane hedefi ne kadar sürede gelebilir

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Düzeltme yaparsa kaça kadar yapabilir, kaçın altına düşmez sizce.. teşekkür ederim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Merhaba, sasa hissesini sattim ve tekrar almak uzun vade tutmak istiyorum. Sizden ricam 6 ay, 1 sene ve 2 senelik hedefleri tahmini olarak paylaşabilir misiniz. Ben uzun vade tutup ev almayı hedefliyorum. Konu ile ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

fecri_sadik ()

Hocam altini bozmalimiyim sizce aralikgin sonunda ev alicam

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sabırlı olan yatırımcı için her yerden alınır.. 3 hane olana kadar da satılmaz..

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Merhaba, bugünkü düzeltmeden 39 TL alti sasa hissesi alınır mı sizce. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

12,300 direnç olarak çalışıyor artık..

0BeğenmedimŞikayet

İncitanesi1 ()

En son nereye kadar düşerse alınmalı sizce uzun vadede 5 bine

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Ne onerirsn. peki

0BeğenmedimŞikayet

Grsynhr ()

Borsa icin hangi kagit önerirsin usta ayni gün alip satabiliomusun bu kagtlrda fazla bilgim yok.

0BeğenmedimŞikayet

İncitanesi1 ()

Oturmuyor aşırı çıkıyor iniyor

1BeğenmedimŞikayet

İncitanesi1 ()

10 bin kadar

0BeğenmedimŞikayet

erenbeg ()

Selamlar. Elinize emeğinize yüreğinize sağlık. Eksik olmayın.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum