Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0819 23:21:51
EUR 34.9507 23:21:51
USD 32.2833 23:21:51
ALTIN ONS $2356.7450 23:21:51

Konu: Yatırım tavsiyesi değildir USD- TL günlük

Bu grafikle ilgili hiç bir bildirime cevap yazmayacağım, başkaca bir şey paylaşmayacağım. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Selam hocam nasılsın

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aras, evin hayırlı uğurlu olsun dostum. Rabbim, ağız tadıyla oturmayı nasip etsin inşallah. Sevgiler saygılar.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam dostum. Gunlukte 94 Rsı nin sadece 2 puan artışının kuru bu kadar etkilemesini beklemezdim. Kur tepeye ciktiginde Rsı 96 idi günlükte. Bu noktalar teknik analizin bittiği sınır olduğu noktalar. Aynı şekilde Rsı nin 9 dan 7 ye düşmesi dipte de benzer derinlikler yaratıyor.

Kami- kaze işlem yapılırsa en zirveyi kişi görür doğrudur ama en dibi de görür. Ben çok kişi hatırlıyorum 6.85 TL den aldigi usd yi 8.49 da görüp sonra tekrar 6.90 TL gördüğünü. Yatırım tavsiyesi değildir diyelim. Ben zaten taşınmaz aldım kenara çekildim.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Sizinde
çok teşekkür ederim

Mumlar_lordu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Kazancınız bol olsun hocam kolay gelsin borsa sevdamız :)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Şükür hocam artırdığımiz TL ile takviye yapmaya devam

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Çok şükür hocam :)
Borsa nasıl gidiyor

-1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Sağolun hocam eksik olmayın iyiyim siz nasılsınız

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Merhaba üstad naber nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Değerli @VforVendetta• sinyali vermişti
@celik2119 hocam da verdi
@calculator da

1BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

eline emeğine sağlık üstat
gayet açık ve net

sağolun varolun

2BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Evirdim çevirdim baktım, kaydettim, bb nedir anlamadım Google'a sordum şimdi biliyorum, fisher hk biraz bir şeyler okuyayım diye düşündüm, bana hep ky'lar için değerli ve faydalı biri gibi göründünüz, şimdi bir kere daha... elinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Döndüğün zaman görüşmek üzere dostum. Bence istirahatin tam zamanı strese hiç gerek yok.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah dostum. Bir süre kafa dinlemem lazım. Görüşmek üzere.

gökyüzümavisi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Emeklerin için teşekkürler dostum.

1BeğenmedimŞikayet

taureg ()

Eyvallah Aras hocam

2BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Emeğine Sağlık Aras Abi, Sonunda seni de bezdirdiler, Bu Sitede zaten faydalı kim varsa ya ayrıldı, ya küstürüldü yada yorum yapmaz oldu...
Saygılar Sevgiler Aras Üstad, Sen Bizim için Kıymetlisin Her Daim...

1BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Allah Razı olsun.
Elinize sağlık.
Kolay gelsin hocam.

1BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

emeğine sağlık "özgür çocuk "ne bu öfke ve kızgınlığın dostum ve tebbesümle

0BeğenmedimŞikayet

mustadafaf ()

Fed faizi artirisa ne olur

Venüsmmg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mezopotamya_gugalanna ()

heyyy; )))"gülücük" ne aldın ve güaydın ve tebbesümle

Venüsmmg için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Tesekkür ederim
Emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Venüsmmg ()

Ben grafiklerinizden aldım alacağımı. Ellerine sağlık canım arkadaşım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum