Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 01:45:13
EUR 38.1653 01:45:13
USD 34.1635 01:45:13
ALTIN ONS $2659.4050 01:45:13

Konu: pladyum son durum

⭐⭐__Deniz__ ()
Platin

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Aslında fena olmaz Hocam, tabi vaktiniz varsa size zahmet olmazsa. Bilgi çok lazım bugünlerde:)

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Bugün baya yorumladım ne olabilir diye :) dolar bide onslari yorumluyum isterseniz bide

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

As hacı cemil bey yardımcı olduysam ne mutlu .. bende böyle yorumlar gelince mutlu oluyorum teşekkür ederim.. parası yeten ev araba arsa aparta yatırım yapsın burada ne parasını ziyan etsin .. nede psikolojisini bozsun.. şuan son gördü zirveye yakın seviyelerdeyiz .. göstergelerde şişmiş durumda.. ben kendi adıma beklemeyi uygun görüyorum.. 6 ay terste kalmaktansa TL kalip o 1-2 aylık çıkış sürecinde almak daha mantıklı .. belki burdan misal veriyorum 400 olur ama 20-30 lira kazanmak için ama o sitrese değmez .. çok dik yukseldi.. düzeltme yapmalı diye düşünüyorum.. söyle 300 gelse alıp unuturuz 87 lira düşmüş olur .. daha assasi gelse bile üzülmeyiz.. vede yukselincede kazanmış oluruz .. başkasını bilmem benim düşüncem bu ytd..

Hacı_Cemil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hacı_Cemil ()

Selamlar Deniz hanım
Buradaki insanlara çok faydalı bilgiler verdiniz en azından benim için bir ara beklemekten ümidimi kaybetmek üzereyken 260 lardayken zararkes yapacaktim sonra yaklaşık 1 ay önce zararı çıkartıp bir daha maden alamadım ama 2 adet arsa aldım kelepir mevkisi iyi bir yerde burayı görünce bu kadar stres bu kadar sabır kendimizi farkında olmadan zorluyoruz. Allah herkesin kalbine göre hayrlisini versin . Ben burdan alım yapmaya da çekiniyorum az bir şey TL kaldı onu da terste kalıp batirmayalim di mi? Bazen aza kanaat etmekte hayrlisi olabilir. Hersey için teşekkür ederim. Hayrlı akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Düşüş olacakki ondan hocam

iilyas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Ayn Hocam sizin yorum TL taraflı. Aslında gizli soru vardı benim yorumda. Ne olacak böyle diye:))

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Ara ara makasları açtı bugün şimdi de gümüşte makas var

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iilyas ()

Evet hiç bu kadar olmazdı altın ve platini de artık cok açıyor neyin kokusunu aldıysa

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

5 geçince makas acıyordu zaten son günlerde emtia almadım için bakmadım.. yarıni bekle istersen makasın düşmesini yada sen bilirsin

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Şu sıra onsa ve dolara bakarak surdan alınır veya satılır demek zor fiyatlar çok oynak bende TL tarafını yorumladım bu yüzden..

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Tmm teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Satamiyorum 372 den almıştım ama kuveytte bak yapmadığı birşeyi yapti

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Deniz hocam Kuveyt makas koymuş satıyorum 12 tl

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Hocam ortalık çok karışık gibi görünüyor. Belki çok basit bir açıklaması vardır:) ama ben bilmiyorum
USD çıkıyor ons aşağı. USD dönünce ons yukarı. Sadece fiyat üzerinden mi odaklanmak gerekir acaba

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

As 331 önemli dip destek var kirilmazsa alınabilir orası gelirse.. şimdi ben kimseye 375 aldıramam çok dik bir yükseliş oldu riskli olabilir

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Slm hocam platin alım seviyesi tavsiyeniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

rıca ederım ıyı gunler

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

rıca ederım bereketlı kazanclar

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

HocM emeğine sağlık çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Teşekkürler Deniz hanfendi sizden haber bekliyorum. Alınca lütfen haberdar ederseniz sevinirim.

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

sanırım su sıra bulasmamak . ] bulasırsam soylerım .. onemlı desteklerı belırttım oralar gelır ve kırılmazsa parcalı almak ıstersenız alabılırsınız..

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba Deniz hocam siz alım yaptınızmı. TL de bekliyorum. Gümüş ve platin için öneriniz nedir teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

655 onemlı destek kırılırsa yukselen kanal bozulur.. haftalık yon duzeltme olabılır dıyo

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum