Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:39:22
EUR 34.9839 21:39:22
USD 32.2051 21:39:22
ALTIN ONS $2414.8350 21:39:22

Grafiği gönderen: calculator

Kısa vadede en azından bu trend yukarı kırılmalı ki 25,15-25,38 bölgesini test edelim.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Baş tacısın Hızır Hocam,

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Rica ederim saygıdeğer @calculator hocam: Asıl benim size teşekkür etmem gerekli çünkü zerre büyüklüğünde bir iyiliği bile hiç unutmadığınız her daim saygıyla sevgiyle andığınız dile getirdiğiniz için ben size teşekkür ederim çok vefalı insansınız, sağ olun var olun Allah (c. c. ) razı olsun...
Not: Sizi hiçbir zaman kaybetmek istemem, sizi kazandım bundan daha güzel bir mutluluk yok. Sonsuz saygı ve sevgilerimle...

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SESU ()

22 Kasım hocam döngü:)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık değerli üstadım takipteyim.

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @siyahbeyazım Hızır hocam, çok teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstadım , 24,296 ya gelmedi ama 24,304 ü yokladı :)) Bakalım bizim kalemiz ne edecek?
2-3 ay önce burası için arz talep bölgesi, 8 Ağustos gecesi hacimli mum başlangıç yeri ve Gann destek direnci demiştim. Bu bölgeyi yukarı kırarken de çok zorlandık ve geçit vermedi. Kuvvetli dirençler aynı zamanda kuvvetli destek olarak çalışır. Kırılımı iyi olmaz.
@siyahbeyazım hocam o dönemde yorumum düşmeyince profile yazdığım bu 24,296 ya ait bilgileri ekran görüntüsü alıp atmıştı. Var ol Hızır hocam

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Teşekkür ederim hocam sizede kolay gelsin :))

Avaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Kolay gelsin (:

Öznurr_16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Sizde sağlıcakla kalın, göremedinizmi hocam

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Bende memnun oldum sağlıcakla kalın. :))

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Çok mutlu oldum gerçekten :))

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Hayırlı günler güzel kardeşim 16 hemşeri olduğumuzu gösteriyor galiba

1BeğenmedimŞikayet

Öznurr_16 ()

Hayırlı günler hocam memşerimiyiz acaba

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Sizin döngüsel tahminlerinizi çok değerli buluyorum çünkü bende bu döngülerin tutulmaların piyasayı etkilediğini düşünüyorum ve ons bazlı yükseliş bekliyorum saygılar hayırlı bereketli bir hafta diliyorum.

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Döngüsel olarak salıdan itibaren ons bazlı yükseliş bekliyorum. Dolunayda ons bazlı yeterli düşüş olmadı. Salıdan itibaren inşallah ons bazlı da yön yukarı.
Fiyatı destek dirençlerle takip ediniz. En sağlam enstrüman destek dirençlerdir.

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Sağlam kalemizden yukarı yönlü güzel yükselişlere döner inşallah yüreğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

24,50 altına inse bile 24,296 bizim sağlam kalemiz.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sağ taraftaki rakamlar destek dirençlerimiz bulunduğumuz bölgeye ait

Esrarengiz0666 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Ons baskısı sürüyor sayın üstadım benim tahminim 24.50 altına inmedikçe 25.50 hedefi gelmesi yüksek.
Emeğinize sağlık başarılarınız daim olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Emeğinize sağlık tl olarak kaç oluyor burde destekler kaç acaba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum