Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0724 06:53:31
EUR 34.6776 06:53:31
USD 32.3148 06:53:31
ALTIN ONS $2318.9550 06:53:31

Grafiği gönderen: calculator

24,83 kırılırsa

Yorumlar (203)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Dünya_işi ()

yıl sonu 12,40 olabilir dolar ytd

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Teşekkür ederim hocam. Kıymetli bilgiler için.. emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Fed toplantısı yaklaşıyor. Üyelerden bazıları varlık alımlarını her ay 15 milyar azaltmak yetmiyor, daha hızlı azaltıp faiz artışını öne çekelim diyor. Onların sesi yükseldikçe dolar güçleniyor, pariteler ve onslar ve sanallar düşüyor.

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

suan ki dususu neye bagliyorsunuz
")

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bunlar ön tahmin.
Onsların düşmesi için ABD'de enflasyonun düşüşe geçmesi gerek.
Ekonomistler 2022 Şubatından sonra ABD'de enflasyon düşer diyor.
ABD'de işsizliğin de %4'ün altına inmesi gerek. Ekonomistler seneye yazın %4'ün altına iner diyorlar.
her ikisi de gerçekleştiğinde onslarda sert bir düşüş olur, o noktadan sonra da 2-3 yıl hiç durmadan yükselirler diye düşünüyorum.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Celik abi dolarda 10.8 yapiyor kirmaiyor bizim bankalar sabah yine aldi satti sanki adilik ordan demi ve tekrar al verir mi

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Peki hocam 19 beklentiniz için tahmini bir tarih var mıdır? Hazirana kadar olabilir mi? Tsk. ler

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

:)) Bende de var o defterden 220 sayfa civarında not var. Bırak 10 bini 100 bine vermem. Tam 1 seneden fazladır hep ekleme yapıyorum.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

2022 Haziran'a kadar gramları dolar taşıyacak, 2022 Haziran'dan sonra hem dolar hem ons ile koşacak diye düşünüyorum.

Fin34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fin34 ()

Hocam siz de geçen ay sanırım gram fed baskısıyla dolar bazında Yükselecek. 2022 haziran koşacak demiştiniz. O halde buralar halen ucuz mu?

1BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

@ASRN @calculator @celik2119 işte beklenen özlenen olması gereken muhabbetler

sağolun varolun

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

eyvallah hocam. Her gün sürekli olarak çalışıyorum, bir defter aldım notlar tutmaya başladım ve çok yararını gördüm. 10 liraya aldım defteri dolduğunda 10 bin lira verseler vermeyeceğim :) ve yaklaşık 6 ayda öğrendiğim en önemli 2 cümle "aslolan fiyattır. " ve "trend bizim en iyi dostumuz" siz bunları şüphesiz biliyorsunuz her yerde duyulan ama kulak arkası edilen bu iki cümle aslında altın değerindeymiş öğrendikçe anladım. (ki hala çok acemiyim)

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @emrah19 ,
Elbette hem fikiriz. Analizlerimizde tek bir analiz yöntemini kullanmıyoruz. Gann analizlerinde teyit için price action, klasik teknik bazen de Elliot nadiren de indikatörlerle çoklu teyit almaya gayret ediyoruz. Sadece ben değil Sn. @celik2119 ve Sn. @ASRN ve siz Sn. @emrah19 sizlerin de bu şekilde yorumlar yaptığınızı görüyorum, biliyorum ve anlayabiliyorum. Emekleriniz
İçin teşekkürler

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

hocam elinize sağlık. 24.30 seviyesinde yer alan supdem bölgesini çok güzel yakaladınız ve güzel de çalıştı. Arkadaşın sorusuna istinaden naçizane 24.30 kırılması halinde (çok ciddi destek sizin de daha evvel belirttiğiniz üzere, kırılmayabilir) 23.85 seviyesi hem yükseliş dalgasında önemli bir engulf (4 saatlikte görülebilir. ) hem de bugün için oluşturduğu yükseliş dalgasının kanal desteği olduğunu eklemek istedim. Bilmem hem fikir olduk mu :)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam siz teknik tarafındasınız bunu teknikçi arkadaşların çoğu anlıyor
ben tekniği sade anlaşılabilir haliyle sunuyorum
güzel olanı sizin emek sarfedip hazırladığınız grafikler (içeriğini okuyabilen anlıyor)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

ben birşey almadım

Muraatakcaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Hocam aldınızmı bende aldım

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

En başında dedim ben ama :)) Benim çizimler sizin ki kadar güzel değil diye :)) Hangi çizgiyi eksilteyim diye düşünüyorum ama olmuyor. Ya büyük boxı çizip sadece yön analizi yapacağım orta/ uzun vade ya da teknik içerikli çizim ve yorum olacak.
Bir çok şeyi bir arada grafikte yapınca fili koysak grafiklerde kayboluyor :))

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstadım, bu zamana kadar kimseye Al ya da satın demedim. Hata yapacaksam da kendi hatama kimseyi ortak etmem benim vicdanım bunu kaldırmaz. Destek direnç ve önemli yerleri, önemli döngüleri yazarım. Destekte tutunursa alınır ve desteğe stop konur, desteği kırarsa alınmaz beklenir. Direnci geçerse elde tutulur direnci kıramazsa kar realize edilir.

ılgın59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam tekniğe boğulmadan herkes anlasın anlaşılır olsun

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

3 saat 16 dk sonra 4 saatlik mum kapanacak. Mumun kapanışını görmeden bir şey diyemeyiz şimdilil

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ılgın59 ()

sn. calulator alım yerinde beni etiketlermisiniz rica etsem. Allah razı olsn

0BeğenmedimŞikayet

Rüya_87 ()

Haklısınız biraz daha bekleyeyim teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Rüya_87 ()

Tm dir teşekkürler

okanair için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Ons olarak 24,296 takip edilmeli
Dolar 11,27
Gümüştl 8,82
Buralarda tutunacak mı yoksa aşağı mı kıracak ben kendi adıma takibini yapar ona göre girerim.

Rüya_87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

okanair ()

24.30 destekten döndü sen karar artık

Rüya_87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

24.40 üstü tutundu mu hocam

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstad, benim çizimler sizlerin ( @celik2119 ve @ASRN ) çizimleriniz yanında karikatür kalıyor. Var olasın sayın hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Slm hocam bu seviyeden girilir mi yoksa biraz daha düşüş beklesekmi öngörünüz nedir teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Rüya_87 ()

Gumusleri satmıştım alım için beklemeli miyiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum