Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 06:05:41
EUR 34.9839 06:05:41
USD 32.2051 06:05:41
ALTIN ONS $2414.8350 06:05:41

Grafiği gönderen: MaSTeR_AyFoX

TL için yazık..

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

ay şimdi anladım emir diyorsun arap emir valla bilmiyorum doğrudur 9 maddelik 1 anlaşma vardı demi

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

ons kaynaklı olarak abi . B A E ne abii ben kara cahil anlamadim :)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Bana döviz düşebilir ile altın biraz daha düşecekmiş gibime geliyor. B- A- E dolar geliyor. Yatırım hanerleri..

Ç_A_M için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

670 süper fiyatmış hayırlısı olsun abi var bir hayır.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Tesekkür ederim. Bende 670 küsür gördüm. Dolar sayesinde. Ama müsait olmadıgımdan işlem yapamadım.

1BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

hayırlı olsun abi. Bugün bir ara 684 gördüm bende ama işte 640 sattigimi geri almadım. Bakalım iner belki bu hafta böyle gecirmeyi düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Dükkan da cok yogundu. Bankadan para cekip altın alanda coktu.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Çiğdem abla bugun 10-15 fiziki işlem yaptım ama siteye yazma imkanım yoktu. Dakikalarla saniyerler yarıştım.

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

ben diyorum iste abi sen isini biliyorsun. Ben o tür islemlerdede çok kaybettiğim için uzun vadeci oldum . acil tl ihtiyacım oldugu zamanlar zararina sattigimi biliyorum. bakalım alım verirse alırım. yoksa başka türlü değerlendiririm

2BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Ben o gun olsa gerek doları satıp tlye dönmeden parite ile 620den altın almıstım. Daha sonra gecen onu 661.5 den satıp 12.48 den euroya gectim. Belki önümüzdeki hafta onsun durumuna göre eurodan altına dönerim ğarite hesabı. Bence al satlar bu tarz olur ise tl ye dönmeden ter- se kalma itimali aza inebilir.

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

Faiz aciklancagi gun sabah saatti. sonra hiç geri dönmedi zaten:( bastı gitti usd peşinden.

ayezka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

Haklısın ah usd ah:( bakalım fırsat verirse alırım yoksa illaki başka birşey bulurum. Sen alım yapınca benide etiketlermisin abii

0BeğenmedimŞikayet

dolarmaniac ()

Reyiz bu ralli 26 Kasim günü son bulur mu sence?

0BeğenmedimŞikayet

ayezka ()

Hangi ara 6.19 du benim gördüğüm en düşük sabah 6.47 di

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Çiğdem abla döviz tarafı düşmedigi müddetce altında düşmeyecek gibi gözüküyor. Piyasa da güven ortamıda hemen gelmeyedebilir. Böyle hızlı giderse önümüzdeki hafta dolar 12 de görür bakalım pazartesi ne olacak? Ben karsr günü $ satıp bir kısım tl de kaldım almadım bekliyorum. Müsteriden ucuza altın gelse alacaktım. Zaten yatırımımın cogu altın be dövizde dert de etmiyorum. Hakkımızda hayırlısı olsun. Onun dısında al satları tl dısında tutup gercekleştiriyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

çıkmış sıkıntı yok ambugün sayfa bi dönüyor

1BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

Yok gercekten iyisin. Altinda kararsiz kalinca sana hep bir yazarim. bu arada usd beni düşündürüyor. merkez bankası faiz indirimi sinyali verdigi sürece o dolar çıkar. Ama bu sabah 6.19 olan grami bu fiyattan almakta bana ayrı bir çılgınlık geliyor. Ben ne yapsam bilemedim bakiyoRum öyle umarım firsat verir.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Abla Yorumum çıkıyor yoksa engele mi takılıyor bilmiyorum @Ç_A_M

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Estafurullah carsı içinde olmamdandır. O döneminizi hatırlıyorum abla. 1 kasım 2019 da bir yazım vardı o dönem fa- izler artarken Fa- iz artarsa kur düşer, kur düşerse alım fırsatı olur, sonra daha çok sert çıkar. Fa- iz artar. ca- ri açık artar. ihracat azalır. Büyüme küçülür. Re- ses- yon (piyasada aşırı durgunluk) başlar. Şimdi tam tersi kararına döndük ama zamanlaması doğru mu? Bu durumda tecrübe edilecek. Çiğdem abla piyasada fırsatlar bitmez. Sattıgınız deger cokta aşağıdan degil. Alım fırsatı eger dolar düşebilirse gelecektir. Zaten ons tarafında altın bu yıl üzerüne koyamadı daha yeni yeni aynı degerini buldu.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam hocam sağolun Allah razı olsun not alıyorum hemen

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Seldacığım, doların ne yapacağını bilemediğim için net bir şey diyemiyorum. Ancak şu kadarını öngörebilirim.1875 üzerinde kalıcı olursa ons altın, kendisine yeni alıcılar bulur. Dolarda daha sabah yazdım,10.97 üzerinde kalırsa 11.28/29 hedef yapar diye. Dolar zirve olarak nereyi gördü... Bunlardan bağımsız olarak 674 her zaman teknik anlamda bundan sonra ikili tepe yaparak geri çekilmenin olabileceği önemli bir rakamdır. Konjüktüre bakarsın, rakamları verdim zaten, ona göre gerekeni yapar ya da devam edersin. Yukarı belli aşağı belli. Hepsini yazdım. Sevgiler saygılar.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ç_A_M ()

Sen masallah abi işini biliyorsun. Ben 2018 terse düştüm o kadar cesur degillim. al sat yapamıyorum. uzun vadeci oldum. 498 aldığım grami bugun sattım iyi kar elde ettim. bakalım düşerse alıcam. Bu yükselişin sonu inşallah 2018 deki gibi olmaz yoksa çok kişi terste kalır. cikarsada benim gram miktarım epey azalmış olacak

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam ben bu noktada en iyi satış 674 anladım 700 daha zamanı olabilir reel sektör tepki veriyor çözüm için tepkiye karşılık gelebilir gibi sizce de mantıklı mı

2BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Teşekkür ederim abim. Allaha emanet görüşmek üzere.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Amin can kardeşim. Senin gölgenin üzerine bile vefasız kelimesinin gölgesi düşmez. Her daim sevildiğini unutma Ömerim. Hayırlı akşamalar dilerim. Sevgiler saygılar.

-1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Aleykum selam. Carsıda bugun karar sonrası makaslar acıldı. Müşterinin de kafası karısık fiyatlar cok oynak. Ben kendi adıma sattım aldım falan filan.

emekci_43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Hakan abim canım abim. Bu aralar görüşemiyoruz hal hatır dahi soramadım ve- fa- sız oldum kusuruma bakmayın. (: Bende dostları özledim abim saygı ve hürmetler. Allah razı olsun bereketli helalinden bolca kazanclarınız olsun.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ömerim, can kardeşim, Rabbim işini gücünü rast getirsin inşallah. Özleyince pat diye yazdım:)))

0BeğenmedimŞikayet

emekci_43 ()

Selam aleyküm kardeş nasıl durumlar alım satım yapılıyor mu bu ortamdan.

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Hamdolsun iyiyim demek istedim (: yoksa eko- no- mik acıdan ülkemiz yani hasta yogun bakıma girdi.

Adrénalin_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum