Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 23:53:22
EUR 34.7748 23:53:22
USD 32.4684 23:53:22
ALTIN ONS $2337.9850 23:53:22

Konu: BTC Grafik 18.11.2021

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

Genel olarak ve kısa vadeli btc görünümüne bakıldığında, BTC son seanslarda en düşük 58.563$ seviyesini test ettikten sonra 60K$'ın üstünde bugün en yüksek 60978.39$ ve dünün en düşük seviyesi 58.400$'i test ettikten sonra yukarı yönlü bir ivme başlattığı ve akümüle bir görünüme devam edildiği görülüyor.. BTC'nin şuan öncelikle ve sırasıyla kısa vadede adım adım saatlik MA20 üstünde tutunması % 0.236 FiB seviyesinin üstünde kalıcılığı ve 60978.39$'in kırılmasıyla birlikte % 0.382 FiB seviyesi kısacası 61549.28$ seviyesinin üstünde şuanlık kısa vadede net kapanışlar yapması önemarzediyor olduğudur.. % 0.382 FiB seviyesinin üstünde 100 SMA HO kısacası kısacası düz hesap 62.5K$ üstünde kalması ve günlük MA20 63K$ üstünde pozitif bir duruma geçecek olmasıdır.. BTC'nin şuan saatlik grafik akışında 20-50-100-200 SMA gibi önemli HO'ların ve desteklerin Altın da öncelik hedef hedefi 20-50 SMA seviyelerinin üstünde tutunmasıdır.. BTC'nin saatlik grafiğinde gözüken 20-50 SMA ve kısacası % 0.236 FiB seviyesinin üstünde kalması, tutunması ve kapanışlar yapması önemlidir bu seviyenin üstünde 60978.39$ ilk hedef hedefidir kırması şeklinde sözkonusu olacaktır..

BTC dün 58.400$'da oluşan şimdilik bir dip patern modelini oluşturuyor gibi görünüyor konsolide ve güç toplamak için seyrine şimdilik devam ediyor olduğudur.. BTC'de dün hafiften bir toparlanma olduysa da, son seanslarda en yüksek test edilen 66387.40$'dan en düşük 58.400$'a doğru aşağı yukarı dalgalanmanın % 0236 FiB seviyesinin üstüne çıktıysa da şimdilik bu seviyenin altına sarkmış görünüyor.. Yukarı yönde, regresyon üst bandı ve en son test edilen seviyenin üstünde net başarılı kapanışlar yapması şimdilik kısa vade için önemlidir.. Bu seviyenin üstünde kapanışlar yukarı yönlü hareketin devamı niteliğinde olması şeklinde ilerleyebilir..

Tepe seviyelerinin kısa vadede geçilmesi ve üstünde kapanışlar yapılması şimdilik yukarı yönlü hareketler için gereklidir.. En azından bugün test ettiği seviyenin üstünde kapanışlar yapması adım adım ve düzeltme yapa yapa günlük MA20'ye doğru gitmesi şeklinde ilerlemesi sözkonusu olacaktır.. Aşağı yönde en önemli destek şuan 58.400$ ve civarında oluşan bir dip patern modelini de oluşturan dik4gen içinde belirtilen bölgedir ve bu bölgenin altında kapanışlar yapması BTC'yi aşağı yönde riskleri 57.500$-56.425$ seviyesi bölgesine kadar riskleri daha da uzatması sözkonusu olacaktır.. Saatlik MACD şimdilik düşüş bölgesinde kırmızı mumu yakmış nötr bir durumda.. RSI ise şimdilik 50 seviyesinin altına sarkmış o da nötr bir bölgede devam ediyor olduğudur bilginize dostlar..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın güzel düşünce ve dilekleriniz için tşk ederim.. Rabbim herkesin kalbine göre vermesi dileğiyle diyelim..

Hayırlı, huzurlu ve sağlıklı günleriniz olsun, bol kazançlar..

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© gunaydin Cuma nin hayri ve bereketi uzerinize olsun saglikli huzurlu bol kazanclariniz olsun

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Eline emeğine sağlık hocam

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşkler @fthglr ,

@ACEMİ_000

Sizlere de huzurlu, sağlıklı ve hayırlı günler, bol kazançlar..

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sokment ()

Başladım bir yerlerden. İlerleyeceğimi düşünüyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

fthglr ()

Emeğine sağlık hocam Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @CoDeX© günaydin verdiginiz emek ve yaptiginiz paylasim için sagolun
Saglikli huzurlu bol kazançlı günleriniz olsun

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşkler Sn. @Sokment bir nevi uzun uzun ve grafik üzerinden belirttiğim seviyeler, yorumlar ve analizler üstünden ilerlemeniz ve sizlere bir nevi yol gösterebiliyor, ışık tutabiliyorsak ne mutlu bize, sizinde yol haritanızı grafik çizerek, temel bilgileri de harmanlayıp adım adım ilerlemeniz sözkonusu olabilir, bol kazançlar..

Sokment için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın değerli @RXZ5K2 tşk ederim, size de bol kazançlar hayırlı günler..

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Selamlar,

OMG/USDT haftalık grafikte ve haftalık MA20 seviyesi ve desteğide olan 9.27$ seviyesidir 2 gün önce bu seviyeye iğne atmış görünüyor bu seviyenin altında özellikle haftalık kapanışlar işin seyrini aşağı yönde risklerini daha da uzatması sözkonusu olacaktır.. Bu seviye kırılırsa şayet günlükte günlük MA200 8.257$ ve ardından haftalık MA50 BTC'nin aşağı salınımı devam ettiği takdirde 7$'a kadar risklerini uzatması şeklinde ilerleyebilir.. Gelelim 4 saatlik ve günlük grafik akışına; şuan günlük grafik akışında 100 günlük MA seviyesi 10.94$'dir ve önemli bir direnç sözkonusudur, burayı aştığı takdirde ve üstünde kapanışlar yapması durumunda adım adım sırasıyla (13.15$-13.30$) bölgesinin üstünde net kapanışlar yapması ve kalıcılık sağlaması halinde adım adım 14.284$-14.324$-14.86$-15.45$ önemli dirençlerle karşı karşıyadır.. 5 Kasım'da 20.124$ seviyesini test ettikten sonra 12 Kasım'da temel haberleri ne ise şayet sert satış durumuna geçmiş görünüyor olduğudur.. 17.5$ seviyesinin üstünde kapanışlar yapması ve 18$'in üstünde tutunması şartıyla 20.124$ seviyesinin de kırılması ve ilerlemesi şeklinde sözkonusu olacaktır.. 6 gün önce de ifade ettiğim gibi o zamanda nötr bir durum vardı, şuan ki durumda ondan farksız gözükmüyor olduğudur bilginize, bol kazançlar..

İscoin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sokment ()

Merhabalar. O kadar gayretisiniz ki. Emeğiniz, yaşam enerjiniz, umudunuz daim olsun. Bazen yorumlarınızı tarıyorum ama o bile çok işime yarıyor. Var olun..

1BeğenmedimŞikayet

İscoin ()

Hocam selamlar OMG de üstten yakalandım grafiğine bı bakarmısınız ne yönde hamleler yapabilir
Şimdiden teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Günaydın Hayırlı günler bereketli kazançlar Hocam
elinize sağlık çok teşekkürler sabırla takipteyiz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum