Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 15:30:24
EUR 34.9839 15:30:24
USD 32.2051 15:30:24
ALTIN ONS $2414.8350 15:30:24

Konu: bıst

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yok denecek takılıyorum öylesine zevkine artık düzeltme kısa da tepki verecebilir fakat orta vade yön aşağı diyebilirim artık. Kısa vadede dönüş olmadığı takdirde orta vadede aşağı düzeltme ihtimali çok yüksek çünkü endikatörler de şişme vardı geçen hafta söylemiştim. Faiz indirilmesi biste yaradı şimdiye kadar. Buralara gelmesi bile müthiş oldu. Fakat bundan sonra faiz indiriminin işleyeceğini düşünmüyorum beklenti satın alındı zaten. Hayırlı geceler

Dalrs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dalrs ()

Abi nerelerdesin hissedemiydin

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yukarıda 1 hafta daha gider belki demişim ve tam bir hafta sonra duzetlme geldi. Endikatörler yanılmaz

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Oldu da emir sabah gireyim mı tekrar kırmızı mı açar

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Emir iptal olmustur ki

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

10 de bakarsın karın varsa sen bilirsin spor hisselerindende uzak dur ytd

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Iptal olmuş eee kırmızı acarsa yayla napcam şimdi bekleyecek miyim hemen satacak miyim açılışta 10.10 gece miydi:(

Dumanlı06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Sabah açılışı bı gör emir iptal olmuştur satmamistir bjk dursun bı yayla nin parasıyla biseyler dondururuz ins.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Dumanlı çevrimdışı panik oldum yine ben ablam birşey diyeceğim saat geçince emir olarak aldı satışı sabah açılışı kırmızı yaparsa girdigim şu anki kapanıştan yani emir fiyatından mı satar yoksa açılış fiyatından mı satar düşük fiyattan düşecek abla dese yeter anlayacağım dili biliyor aslında kapanis saati gelmeden düşecek büyük ihtimal dese satardım hemen

0BeğenmedimŞikayet

Ağır__darbe ()

Selda hani bana borsadan anlamıyorsan neden giriyorsun dedin yaa aynı şeyi şimdi ben sana soruyorum ne diyorsun sürekli millet cvp vermek çekiniyor farkında msn?

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yaylada kar var ama saat geçtiği için mı bilmiyorum emir olarak girdi 3.30 sat dedim 1568 lot emir bekliyor yazıyor bjk çok zarar ama 100 lot az onda bekliyorum alış çok yüksek 6.85 sabah yayla kırmızı acarsa 3.30 dan satmayıp açılış düşük rakamdan mı satacak yoksa 3.30 emirden mi

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Cik nindemek istedi anlamdım kı tamam çıkıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Kagitlarda kar in varsa sat içerdeysen bekle

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ablacım Allah rızası için açıkça yazsana rekor kırınca düşecek mi hisseler zarar etme dedin cik mı demek istedin beynim durdu benim ya

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Cik cik ...

Milletin kafasi ile mi is yapiyon

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yani bekleyeyim devam eder mı düşer mi anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Bugün rekor kırdı BIST zarara çıkma artık

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kardeşim bist 100 düşüyor çıkayım mı yayladan

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Takip ediyorum ama düşüş nerde biter nerden döner bilemedigim için beklerken kaybediyorum anlık takip edemiyorum bazen durumları biliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Maliyetlerin kaç takip edemi ceksen alım yapma ben al sat yapiyorum hisse yok bugün Luk gelmeyecek

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ev konusuna daldım hisseleri ihmal ettim bjk de düşmüş kademeli daha da düşecek gibi mi anlıyorsan grafiğe bakar mısın ablam 100 lot az bjk çıkayım düşüş devam gibi duruyorsa

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

3 ayı geçti ıyi yerden çıkayım diye çıkmadım 3.17 dünkü çıkışı da görmedim alarm uygulaması yok haber verecek kimse de yoktu

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Maliyetin kaç

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yayla satmadım beklesin bakalım perşembe cumaya kadar umarım iyi bir çıkış yapar yukarı

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

17.30 dan sonra burda ol abla daha ortada fol yok yumurta yok

0BeğenmedimŞikayet

Ağır__darbe ()

Hayırlısıyla inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Tabiki inşallah hep birlikte kazanalım

Ağır__darbe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam burdayım kapanış kacta önce mı alcaz aldığımız yerden sonraki direnç kaç orda satarım yukarı giderse

0BeğenmedimŞikayet

Ağır__darbe ()

Bilmukabele takipteyim ytd olmadan alım yaparsan etiketler msn şu zarardan kurtulayım biran ewwel.

1BeğenmedimŞikayet

Dumanlı06 ()

Memnun oldum ; )) sıkıntı iyidir baş ustune

Ağır__darbe için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum