Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 16:53:48
EUR 34.9839 16:53:48
USD 32.2051 16:53:48
ALTIN ONS $2414.8350 16:53:48

Grafiği gönderen: Onursal5701

⭐⭐Onursal5701 ()
Gümüş

Merhaba değerli arkadaşlar. Umarım 7,7 alış yapanların zararları telafi edilmiştir. Düşüş yönünde zarar satışı yapıp alttan daha fazla gram alarak zarar kapatmayı planlayıp bunu da başaramayan ve sattığı zarar ile başbaşa kalanlar için umarım en yakın zamanda telafi şansı verilir. Şimdi rasyo gümüş lehine dönecek mi ve gümüşü roketlettirip yatırım yapanların yüzlerini güldürecek mi, Balıkesir arabalarının satışı artacak mı? Rasyo 74,30 ve aşağısında min. 2 günlük ve 1 haftalık kapanış yapması durumunda obo hedefi olan 65 hedefine ulaşır. Son yıllarda gördüğü en düşük günlük rasyo kapanışımız 62 seviyesi olarak görünüyor. 5x seviyeleri ellili seviyeler yani, 10 yıl önce yaşanmış olan seviyeleri test etmesi için fırsat sağlayacaktır. Rasyo gümüş lehine olumludur. Beğeni veren arkadaşlara teşekkür

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Anlamadim hemsehrim
A didem diye biri apla gorunumlu abimi. cikti?
; )))

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

@_Dersimli_

gokcen970 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Bak gelmiş gumusun gülü onu takip et, artistlik yapma terlik atar kafa göz dalar haberin olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Beni takip etme kardeşim ben vebal almaktan korkarım iki yakamiz bir araya gelmez, sen @_dersimli_ ablamızı takip et, birde benim takip ettiğim beyefendiyi takip et, tavsiye ederim...

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Bakın hanımefendi bu sitede takip ettiğim 1 kişi var bilgisine gerçekten güvendiğim, lakin ekmeği yerken de çiğnemek gerekiyor, siz öğrenmeye çalışın bence, 5 yıl oldu ben öyle yaptım, ve çok şükür son hatayı 2018 de yaptım

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Rabbım ne yapacağını bilir, geçen biri ile konuştum milsa miydi neydi kıza zararkes yaptırmışlar

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

A_didem, namı değer lost post:)) kız nickli adamcik:)))

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Onurcum bu gün birinede söyledim sana da söyleyeyim, 770 den aldirdiysan insanlara vakit ve daha fazla kar etmesine sebep oldun. Lakin 4.98 gelecek 5.20 gelecek diyenler insanlara zararkes yaptırıp emeği ile kazandığını kaybettirdi bir daha dönüşü yok giden paranın, birde 611, ve 619,615 den millete aldırmayanlar oldu korkularından almadılar aldirmadilarda, sonuç onursalin zararı diğerlerinden daha faydalı satmadigi sürece.

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Neden 7,92 den aldığınız önemli , amacınızı ben nerden bileyim de size ne yapabileceğinizi yazayım.

vavv için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vavv ()

can cagazım ben şimdi 7.92 aldım ne yapmam lazım ? nereye kadar bekleyeyim?

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Allah sizden de razı olsun değerli abim. Saygılar.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Yanlış anlamak için çabalamadım. Yazdığınız soru değil sonunda gülme işareti, benim yazdığım açık net, başka anlam çıkartmaya gerek yok, geçilemez mi diyorsunuz yani, soru değildir. Neyse , direnç nedir şimdi onu açıklama yapmayayım.

Ayhan601 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun onur bey öyle güzel anlatmışsınız ki söylenecek söz kalmamış gerçekten konuştular ve sizlerde büyük sabırla bugünlere kadar çizginizi bozmadan geldiniz tebrik ediyorum canı gönülden kutluyorum sizi saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Yanlış anlamana gerek yok soru sormuştum orayı gecemezmi demişim yani realizyon yapabilir dileyen demişsinde yani yapalimmi üstadım hocam

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Hiç öyle bir anlam çıkartması yapamadım. Yani ile başlayan analiz çalışmaları sizlere aittir ve benim ağzımdan yazmayınız.

Ayhan601 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Eyvallah Onursal hocam. Varolun

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Geçemez mi diyorsunuz oraya yani :)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ons gümüş 25,85lerde bir direnç mevcuttur. Dileyen kâr realizasyonu yapabilirler.

1BeğenmedimŞikayet

toriçelli ()

Sayın hocam meyve veren ağaç taşlanır derler siz her zaman yol gösterici oldunuz hiç bir zaman alın yada satın demediniz boş verin kendini bilmezleri konuşsun dursun

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

emeğinize sağlık tşklr

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

@Erdgn79 zaten grafikte rasyo obo belirttim. Teşekkürler uyarı için.

6BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Düşüş olduğu zaman 6,15lere, şahsıma yapılan iftira yorumlarına rağmen ben her zaman gümüş kaybettirmez, sabırlı olun, bu düşüş gerçekten çok saçma bir düşüş oldu diye olumlu düşünce zerketmeye devam ettim. Hiç karamsar olmadım. 7,70de 8 TL olacak diye millete alım yaptırdı diye söyleyen kişilerin eğer ki bu alımı 0,20 kuruş için yaptılar ise zaten çok ufak düşünen ve kesinlikle bir yatırımcı statüsünde olmadığını yazdım. 7,80de alıyor 8 TL olacak diye, gelip 24 saat internet parası veriyor zaten alacağı üç kuruş kâr onu da strese sıkıntıya veriyor. Şimdi 8 TL alan kişi bunu en azından 14 TL hedefli yapması lazım ki bir işe yarasın. Eğer ki mükemmel trader burda yazanlar ile işi olmaz, ben ve aklıma ilk gelen @ATLANTİSDEKİ_ALTIN @USTAMM @Invincible_lion uzun vadeli olarak gümüş yatırımının nasıl olabileceğini açıkladı.

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

İnşallah hadi bakalım sağolasın

Erdgn79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Radyonun düşmesi gümüşün yükselmesi anlamına gelir... ytd

Altınlarımı_verinnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Yani çıkarmı usta

Erdgn79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdgn79 ()

Altın gümüş radyosunda Obo oluşumu görünüyor , hedef rasyo 70.3... ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum