Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 10:55:53
EUR 34.8238 10:55:53
USD 32.3379 10:55:53
ALTIN ONS $2301.8900 10:55:53

Grafiği gönderen: Onursal5701

⭐⭐Onursal5701 ()
Gümüş

Merhaba değerli arkadaşlar. Umarım 7,7 alış yapanların zararları telafi edilmiştir. Düşüş yönünde zarar satışı yapıp alttan daha fazla gram alarak zarar kapatmayı planlayıp bunu da başaramayan ve sattığı zarar ile başbaşa kalanlar için umarım en yakın zamanda telafi şansı verilir. Şimdi rasyo gümüş lehine dönecek mi ve gümüşü roketlettirip yatırım yapanların yüzlerini güldürecek mi, Balıkesir arabalarının satışı artacak mı? Rasyo 74,30 ve aşağısında min. 2 günlük ve 1 haftalık kapanış yapması durumunda obo hedefi olan 65 hedefine ulaşır. Son yıllarda gördüğü en düşük günlük rasyo kapanışımız 62 seviyesi olarak görünüyor. 5x seviyeleri ellili seviyeler yani, 10 yıl önce yaşanmış olan seviyeleri test etmesi için fırsat sağlayacaktır. Rasyo gümüş lehine olumludur. Beğeni veren arkadaşlara teşekkür

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bilenbiri ()

Hımm... inşallah..

0BeğenmedimŞikayet

Komando54 ()

Elinize emeğinize yüreğinize sağlık teşekkürler

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Formunu yakalamış sın üstadım maşallah 54 like :)

0BeğenmedimŞikayet

ommar ()

helal baskan likelar sana

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Rasyo için obo grafiği beklentimi de hatırlatıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Cem023 ()

Hocam günaydın bu gümüş onsa bu seviyelerden girmek uygun mudur ? Gümüş konusunda bilgim pek yok bu yazınıza istinaden sordum

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Şu an mapustan okursun. Son anda okudum ve kimin ne olduğunu iyi biliyorum. Kendisini ilk düşüş sonrası tebrik ettim. Ama sonra o kadar çok inanan kişiler olunca işin tadını kaçırdı ve çok absürt alt rakamlar yazdı. Bak kardeşim bu kadar alt rakamları yazma , eyvallah 28 de düşüş dedin 23 lere geldi tamam sana şimdi inanan çok oldu ama bundan sonra yazacağın her alt rakam birilerinin çok zarara satışına sebep olur, sen alım yapmayı düşündüğün yeri kendine sakla dedim ve engel attım. Diğer mecrada da engelledim. Yan hesapları ile de ortamı iyice kızıştırdı.

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

Taner hocam nerelerdesin hoş geldin.

Seni dinlemedim yarım sene önce gümüş 8 zi geçti ben hala tersteyim,25,66 gelecek galiba kol bacak koymayacagim risk alinirmi

_LegendComeBack_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Ben ilk etapta abla sandım valla , Trabzonlu mimarice vardı terslerin kraliçesi o söyledi bana:)) şimdide değişik Bi niceleri gelmiş bana çıkacak denek istediğini anlatmaya çalışıyor kendince:)))

__Dersimli__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

A didemin yazim sekli zaten belli erkek oldugu. Bunda anlasilmayacak durum yok.

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Melisa abla diye biliyorum, adidem dayi

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Ahh melisaa ahhh; ))
Ha birde. onun yuzunden banlandin. Seveni cokmus aplanin
Pardon abinin

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Korkutma beni:))

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Full tl demisiniz?

Garibyolcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Her kuruş çıkışında kulaklarını çınlat ben öyle yapıyorum, ve onlar düşecek dedikçe ben aldım, resmen bana çalıştılar:)))

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Ne kavga ettim ben onun yüzünden banlandim, bir sürü yancısı geldi hepsine yettim çok şükür:)) bide banlanmasaydik eydi:))

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Sen soruma cevap verdin mi ki!

vavv için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vavv ()

can cagazım açıklık getirmedin benim gümüş alımıma!

0BeğenmedimŞikayet

Garibyolcu ()

Alım için tavsiyenizi alabilir miyiz?

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Ama her defasinda kanan oluyor. Siz erkekler
Sizden oturu; )))

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Ya hatırlatma sinirlerim zıplıyor başımızın etini yediler 18 ons geliyor diye diye, şimdi neden gelmiyor gelsin bişeyler söylesin.

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Geç kalma:))

gokcen970 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Belkide kontör ostiyorlardir:)))

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Melisa daha once vardi
Oda. sahin gorunumlu dogan di; )))
Anlamiyorum ya neden ihtiyac duyarlar buna
İlgiye alakaya ihtiyacminvar? Neyin eksikligi bu

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Cansın sen tavsiye ettim Vala vebalini almışlar hanımefendinin, zararı büyük sanırım, gecende melisa diye biri geldi oda aynı yayacak yerleri yok valla

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Beni tavsiye etme utaniyorum sonra; ))
Aaaa ay ben şokkk. Didem hanim didem hanim diyende cok olmustur; )) koptummm

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

@gokcen970 hanına seni tavsiye ettim, akıllı ol kızdırma terlik atar kafa göz dalar ama doğruyu söyler dedim :)) evet o kız değilmiş lost post most diyorlarmış, adı lazım değil, boş ver hemşehrim zaten utanclarindan gelmezler düşene kadar :)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum